Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W kupie raźniej... [br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 10:49 _________________________________________________Kurde, czy to faktycznie jest nie do wyprowadzenia..? http://pl.youtube.com/watch?v=b7afonfQAZI&feature=related [br]Dopisany: 16 Sierpień 2008, 12:44 _________________________________________________Lekka wpadka.. http://pl.youtube.com/watch?v=zyxUSfuybGk&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mihaóek nie przesadzaj ... buahahaha ... przepraszam buhahah Troche mi głupio było parsknąć śmiechem, ale... buuahahahahahyhyhy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajne UFO. A co to za samochód może być??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja 26go będę jechał na spota, więc możemy się ustawić gdzieś w Wawie i pojechać razem. Będziemy w kontakcie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jak nie może jak może. Zapraszamy. A Wilanowska nie wiem gdzie jest, więc nie podpowiem czy daleko czy nie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To wnuki będą woziły weteranów na spoty... :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe, fajnie się tam chłopaki bawią na zlotach..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, prześlij mi jeszcze PW z n-rem do siebie, bo chyba nie mam aktualnego..[br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 18:43 _________________________________________________Bryniowóz widziany w akcji dziś ok. 10:00 na Starokrakowskiej...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik, Ty to umiesz budować napięcie - Twój podpis wzbudza respekt.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik, to zdjęcie w avatarku sam robiłeś??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wycieczka w grotę Nestle :polew: Łahahahahahehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Na zakupy do Niemiec
Osz Ty zdrajco! Pamiętaj tylko, że Toyotę to już możesz w PL kupić..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ale to niebieskie na zdjęciu to jest chyba RS4 ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgrywuska ta Twoja wycieraczka.- Nowe policyjne fury..
Nie jest tak źle. Jako radiowozy wyglądają dużo lepiej niż cywilne wersje. Czepiacie się.- [B5 ARG] Gaśnie po uruchomieniu
goperek, jeśli mówisz, że miga Ci kontrolka od immo to już wiadomo co jest grane. W dziale ZRÓB TO SAM masz opis jak to się naprawia.- Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
20-30 tys. km rocznie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tyż nie jestem w stanie rozpoznać czy to prawdziwe, a to znaczy, że dobry jest, jeśli to fotomontaż.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślę, że ona nie wybrała sobie takiego wyglądu...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piękne to Audi, ale ja bym dał inne felgi - przede wszystkim troche mniejsze. Wg mnie przebajerzony jest przez te koła.- [B5 ARG] Gaśnie po uruchomieniu
Ja bym powiedział, że to wina immobilizera, ale że po odpaleniu obroty dochodzą do 1500??- [ALL] KOZAK :))))
Za takie coś tylko 1000zł ??- [B5 AHL] Czy ktos z klubu jezdzi jak wariat?
Nie ma Audi A4 Variant... :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, na trasie na Puławy jest taka "bidna" stacja SATAL (nie pamiętam jaka to miejscowość) mniej więcej 8km od ronda. Tam będę czekał o 7:30. PS. Bryniu, mam nadzieje, że bierzesz pod uwagę to, że ja jadę swoją kosiarką i nie będziesz mi uciekała. Może jeśli chcesz to umówmy się o 7:00... - Na zakupy do Niemiec