Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Moze Cie troszke rozczaruje, ale np mnie mania A4 dawno mineła. Audi jest dla mnie po prostu dobrym samochodem, lubie ta marke i lubie ten model. Na spoty jezdze po to, zeby poznawac nowych ludzi. Na ogolnopolski zlot jade z rodzina, sie znaczy z moja dziewczyna. Traktujemy to jak normalne wakacje w gronie fajnych ludzi (mam nadzieje ). Ciesze sie, ze jestem klubowiczem i ze jest takie fajne forum, ale maniakiem A4 sie nie czuje. Ot i cała historyja. :>
  2. Ludzie ludzie, jade z Wami (z Radomia)! Pod warunkem, że uda mi sie na czas wrocic z czwartkowej trasy, chociaz to moze byc trudne. Bede w kontakcie z Brynia. P.S. Jesli ktokolwiek liczy sie z moim zdaniem to proponuje wyjechac troszke pozniej, tzn moze kolo 11-12:00 bym wyjechal z Radomia... No nic, nie nalegam, bedziemy w kontakcie.
  3. Brakuje mi: -elektrycznych szyb -podgrzewania przedniej szyby - takiego, jakie mają fordy.
  4. Nienawidze 'miszczów prostej'. Aż ciarki przechodzą jak widze niektórych co wyprzedzają przed zebrą itp. Wiek gra dużą rolę w bezpieczeństwie na drogach, ale najważniejszy jest po prostu rozsądek i umiejętność przewidywania. Ot i tak udało mi się uniknąć wielu wypadków i stłuczek.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam ludzie. Ja podobnie jak mokom mam ostatnio malo czasu, bo charakter pracy nie pozwala mi na przesiadywanie przy forum. :> A konkretnie postanowilem, ze pojde na TIRy i tak też zrobiłem. Jeżdżę do Niemiec Volvo FH12. Ogólnie bardzo ciężka praca, ale od dziecka mi się chciało jeździć TIRem, wiec spełniam swoją zachciankę. Mam umowę do końca grudnia i raczej jej nie będę przedłużał. Zarobki - min. 3500zł na rękę, przy dobrych kursach do 5000zł. No to tyle, na razie...
  6. Dzo-Dzo, nie wiesz o co chodzi, bo masz B6...
  7. Koledzy. Czy na tym zlocie podejmie się ktoś naprawy mojego immo? Oczywiście odpłatnie.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oho. Zapowiada się "Powrót Bryniowozu". :>
  9. Heej, A czy ktoś zanotował sobie, że Brynia z mążem zmienia pokoj na domek, do którego ja ze zwoją dziewczyną też dołączam?
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Fajne zdjęcia. :th: Bryniu, a czy dostałaś priva? Proszę o odpowiedź. :>
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryniu, pisalem do Hugo w naszej sprawie i zero odzewu. Mam nadzieje, ze dzialaja cos tam z tymi pokojami... Masz jakies info?
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Brynia, dzięki wielkie, że dla nas przeniesiecie się do domku (no bo chyba tak będzie, prawda?) Michał, co to z tobą? Mówiłeś, że będziesz, a tu lypa.
  13. Cholera jasna, zaspałem! Znajdzie się jeszcze jakaś dwójka w hotelu??
  14. Problem co prawda dotyczy passata z '99 r., ale to te same silniki - jaki średnio przebieg wytrzymują turbiny w tych silnikach? W passacie mojego ojca pojawił się wyciek właśnie z turbo i zastanawiam się czy to normalne przy takim przebiegu (licznikowo 160.000km, a faktycznie myślę, że niewiele więcej).
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czyli pod dawnym MiniMalem. Mokom, widzialem na 100% Ciebie, a to znaczy, że jestem mało spostrzegawczy, bo nie widziałem felg.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Proponuje godzina 18.00 - stałe miejsce. Mokom, widziałem Cie wczoraj i później tak pokojarzyłem, że chyba na starych felgach jechałes. Co jest? P.S. Ja też w piątek jadę do Lublina i Wawy, tylko w odwrotnej kolejności. Jedziemy ze znajomymi zakręcic sie za jakimiś uczelniami. Sie znaczy albo UW albo UMCS. Ja osobiście wolałbym UW, ale pewnie z kasą się nie wyrobie, żeby tam studiowac, a od rodziców to już wolałbym się całkiem odciąc. Oczywiście będę studiował zaocznie.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No cóż, to jest kolejny krok do poprawy bezpieczeństwa, więc nie narzekajcie tak. :bicz3:
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dziś obroniłem pracę licencjacką. Jestem bardzo zadowolony. Idę dziś na imprezkę pobalować. Mam nadzieje, że czwartkowy mini spocik dojdzie do skutku. Co do piątku - Bryniu, ja niestety wyjeżdżam, więc nie będzie mnie w G2. No ale może by jakoś w sobotę wyprawić mokoma. No bo odjedzie chłopak i się nawet z nami nie napije. :> Oczywiście obowiązkowa kiełbasa i musztarda.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom, to może czwartek? Co do beemki - faktycznie jest, ale nie piątka tylko najnowsza trójka (tzn. na 99%) i nie czarna tylko taka jakaś perłowa (prawie jak srebrna). Byłem przy tym jak się nią chwalili. To jest diesel 170KM.
  20. Sorry za OT, ale dobrze zrozumiałem, że wymieniłeś TYLKO jeden amortyzator? Sam wymieniałeś, czy to jakiś fachowiec tak zrobił?
  21. Skórka z mortadelki, niczym z Wartburga.. Wg mnie do czerwonego lakieru ma się nijak. No ale ogólnie autko robi wrażenie. :th:
  22. Ja mam ten sam problem. Też mi dzwoni i pierdzi jak jakaś 'bemka'. Katalizatora nie mam, układ szczelny. Wchodziłem pod samochód i ten dźwięk było słychac w okolicach środkowego tłumika. Na forum się doczytałem później, że to może byc obluzowana przegroda w tłumiku i to ona tak dzwoni.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Róbmy coś na tygodniu, a najwyżej zrobimy powtórkę z rozrywki w weekend - oczywiście już z kiełbasą i musztardą! Co powiecie na środę?
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Noo, tak jak mowilem - 2-go lipca, tj. w poniedzialek mam obrone i po obronie moze jakis piatek albo sobota, albo jak kto woli to i na tygodniu moze byc.. No.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.