Treść opublikowana przez kkam
-
[B6 AWX] Przycisk AUTO
w trybie auto nawiew jest ustawiany tak, aby uzyskać zadana temperaturę. Czyli im bardziej zbliża sie do danej temperatury to nawiew jest słabszy
-
[B6 AVF] Avant 2004 czy ma DPF?
jeżeli poprzedni właściciel nie doposażył auta w DPF to nie masz
-
[ALL B6] Instalacja elektryczna kabinowa czy pasuje od innych wersji silnikowych
jaki jest koszt takiej przekładki? sama robocizna?
-
[B6 AWX] Wymiana pompowtryskiwaczy. 2 sztuki czy komplet?
dlaczego masz tak bardzo bipy na minusie?
-
[B6 AWX] ABS I TRAKCJA
jeżeli zapali Ci się kontrolka to znaczy, że w sterowniku zapisał się błąd, a tym samym dany układ nie będzie działać. Jeżeli na stałe zapali Ci sie kontrolka ESP to nie bedziesz mial esp i abs, U mnie nawet nie paliło sie swiatło STOP
-
Kryzys w Twojej pracy?!
u mnie w pracy cały czas są otwarte wakaty i jakoś od kilku miesięcy nie możemy nikogo znaleźć http://www.flextronics.com/about_us/tczew/WebPages/recruiting.aspx cały czas potrzeba inz testu, inz naprawa, techników napraw.
-
[ALL B6] Instalacja elektryczna kabinowa czy pasuje od innych wersji silnikowych
zrób fotostory przekładki
-
[B6 AWX] ABS I TRAKCJA
czujnik o którym pisałem to czujnik hamulca, jest on odpowiedzialny za sprawdzenie czy naciskasz hamulec. Jak ja go miałem uszkodzone i lekko nacisnąłem hamulec to zapalała się kontrolka od esp. po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko było ok do czasu ponownego hamowania. Jak czujnik uszkodził się całkowicie(nie pomagało juz wyłączenie silnika) to dodatkowo zaczęła się palić sprężynka od świec żarowych. Bez podpięcie samochodu pod komputer to wróżenie z fusów. :gwizdanie:
-
[B6 AWX] ABS I TRAKCJA
sprawdz błędy, być może masz uszkodzony czujnik hamulca.
-
[B6 AVF] Mój nowy nabytek
masz xenon w halogenach? nie dawaj chromów, rób czarnucha
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
różnica temperatur sama w sobie nie szkodzi, głownym problemem jest woda, jeżeli jest jakies mikropekniecie i wejdzie w nie woda to podczas mrozu woda rozsadzi pęknięcie. Jeżeli laminat jest dobrze zabezpieczony, tzn pomalowany dokladnie podkladem, a na to kilka warstw lakieru to nie powinno być problemu. Większość szybowców, dużo motorówek i innego sprzetu pływającego jet z laminatu i jakoś wszystko sie trzyma. Tylko że tam jest wszystko dobrze zabezpieczone. Jeżeli ktoś dobrze zrobi to laminat wytrzyma długi czas. Niestety trzeba włożyć w to dużo pracy, trzeba dobrze wyszlifować powierzchnię, zaszpachlowac ubytki, polożyć podkład, lakier... Jeszcze jedno, niektóre wanny i brodziki prysznicowe są robione z laminatu... i nie dzieje sie z nimi nic.
-
[B6 AWX] Po włączeniu świateł ABS wariuje
przetwornice sieja zakłócenia, lepiej je zmienić na inne. W tanich przetwornicach szybko padają kondensatory filtrujące, których zadaniem jest eliminacja szpilek i innego syfu,
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
wiem dlatego pytam, nawet dzwoniłem do gościa z allegro i się przyznał że każda listwa wychodzi inaczej, raz lepiej raz gorzej.
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
miałeś je przypasowane już na samochodzie przed malowaniem? trzeba było coś szlifować, "pracowac nad nimi"?
-
[B6 AWX] Nie zapala po odłączeniu akumulatora
sprawdz czy na sterowniku silnika pojawia sie napiecie po przekreceniu stacyjki. cienki czarny kabelek.
-
[B6 AWX] Zbyt wysokie obroty! Jaka może być przyczyna?
kolega ma pompowtryski :gwizdanie: i elektrozaworu nie posiada
-
[ALL] Polerowanie reflektorów
mineralna też do końca nie, najlepsza jest zwykła woda destylowana.
-
[ALL B6] Struktura lakieru AUDI
jaki macie kolor lakieru? Moj kolega mial malowany jeden element i ta skórka jest wlasnie na tym malowanym elemencie
-
[ALL B6] Struktura lakieru AUDI
o jaki baranek chodzi, może chodzi o skórke pomarańczy? przecież ori lakier jest gladki, bez skórki pomarańczy?
-
[ALL] Polerowanie reflektorów
chyba wrclaguna kiedyś pisał ze można wrzuci takie tabletki do zmywarek, jakby ktos miał jakiś zniszczony reflektor to by można było zrobić testy
-
[B6 AWX] Nie zapala po odłączeniu akumulatora
jeżeli nie możesz się połączyć ze sterownikiem silnika to prawdopodobnie nie dostaje tzw zasilania po stacyjce, na schematach zawsze 15. sprawdz bezpieczniki, bo wspomniales ze tam też cos było robione. [br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 21:20_________________________________________________sprawdz tez odcięcie zaplonu/alarm jeżeli takowe posiadasz
-
[B6 AWX] Nie zapala po odłączeniu akumulatora
Supply Voltage Terminal 30 - brak zasilania, sprawdź bezpieczniki. mozesz się połączyć ze sterownikiem silnika?[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 20:58_________________________________________________a akumulator dobrze zamontowany? klemy oczyszczone?
-
[ALL B6] Nie działajace hologeny i klakson
ja bym sprawdził wtyczkę w zderzaku, jak wyciągniesz lewa lampę to zobaczysz wiązkę od halogenów i klaksonu
-
[B6 AWX] Pomocy!!! 1800zł za Regeneracje Pompowtrysków i LIPA!
oringi należy wymieniac przy każdym wyjęciu wtrysków, wiec skoro mechanik Ci regenerował to masz wymienione. jeżeli możesz zrobić logi to pokaz tez grupe 21, jezeli wartosci beda bardzo na minusie to znaczy ze może być problem z dopływem paliwa, np bardzo brudny filtr paliwa
-
[ALL B6] Nie działajace hologeny i klakson
jeżeli jednocześnie halogeny i klakson to raczej wiązka bo jest wspólna. a co do przekaźnika to: - przekaźnik od klaksonu jest pod kierownicą - halogeny są załączane przez moduł centralnej elektryki i nie ma do nich dedykowanego przekaźnika.