Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. w trybie auto nawiew jest ustawiany tak, aby uzyskać zadana temperaturę. Czyli im bardziej zbliża sie do danej temperatury to nawiew jest słabszy
  2. kkam odpowiedział(a) na xManiak temat w 1.9TDI
    jeżeli poprzedni właściciel nie doposażył auta w DPF to nie masz
  3. jaki jest koszt takiej przekładki? sama robocizna?
  4. dlaczego masz tak bardzo bipy na minusie?
  5. kkam odpowiedział(a) na DomynyK temat w Audi A4 B6/B7
    jeżeli zapali Ci się kontrolka to znaczy, że w sterowniku zapisał się błąd, a tym samym dany układ nie będzie działać. Jeżeli na stałe zapali Ci sie kontrolka ESP to nie bedziesz mial esp i abs, U mnie nawet nie paliło sie swiatło STOP
  6. u mnie w pracy cały czas są otwarte wakaty i jakoś od kilku miesięcy nie możemy nikogo znaleźć http://www.flextronics.com/about_us/tczew/WebPages/recruiting.aspx cały czas potrzeba inz testu, inz naprawa, techników napraw.
  7. kkam odpowiedział(a) na DomynyK temat w Audi A4 B6/B7
    czujnik o którym pisałem to czujnik hamulca, jest on odpowiedzialny za sprawdzenie czy naciskasz hamulec. Jak ja go miałem uszkodzone i lekko nacisnąłem hamulec to zapalała się kontrolka od esp. po wyłączeniu i włączeniu silnika wszystko było ok do czasu ponownego hamowania. Jak czujnik uszkodził się całkowicie(nie pomagało juz wyłączenie silnika) to dodatkowo zaczęła się palić sprężynka od świec żarowych. Bez podpięcie samochodu pod komputer to wróżenie z fusów. :gwizdanie:
  8. kkam odpowiedział(a) na DomynyK temat w Audi A4 B6/B7
    sprawdz błędy, być może masz uszkodzony czujnik hamulca.
  9. masz xenon w halogenach? nie dawaj chromów, rób czarnucha
  10. różnica temperatur sama w sobie nie szkodzi, głownym problemem jest woda, jeżeli jest jakies mikropekniecie i wejdzie w nie woda to podczas mrozu woda rozsadzi pęknięcie. Jeżeli laminat jest dobrze zabezpieczony, tzn pomalowany dokladnie podkladem, a na to kilka warstw lakieru to nie powinno być problemu. Większość szybowców, dużo motorówek i innego sprzetu pływającego jet z laminatu i jakoś wszystko sie trzyma. Tylko że tam jest wszystko dobrze zabezpieczone. Jeżeli ktoś dobrze zrobi to laminat wytrzyma długi czas. Niestety trzeba włożyć w to dużo pracy, trzeba dobrze wyszlifować powierzchnię, zaszpachlowac ubytki, polożyć podkład, lakier... Jeszcze jedno, niektóre wanny i brodziki prysznicowe są robione z laminatu... i nie dzieje sie z nimi nic.
  11. przetwornice sieja zakłócenia, lepiej je zmienić na inne. W tanich przetwornicach szybko padają kondensatory filtrujące, których zadaniem jest eliminacja szpilek i innego syfu,
  12. wiem dlatego pytam, nawet dzwoniłem do gościa z allegro i się przyznał że każda listwa wychodzi inaczej, raz lepiej raz gorzej.
  13. miałeś je przypasowane już na samochodzie przed malowaniem? trzeba było coś szlifować, "pracowac nad nimi"?
  14. sprawdz czy na sterowniku silnika pojawia sie napiecie po przekreceniu stacyjki. cienki czarny kabelek.
  15. kolega ma pompowtryski :gwizdanie: i elektrozaworu nie posiada
  16. mineralna też do końca nie, najlepsza jest zwykła woda destylowana.
  17. jaki macie kolor lakieru? Moj kolega mial malowany jeden element i ta skórka jest wlasnie na tym malowanym elemencie
  18. o jaki baranek chodzi, może chodzi o skórke pomarańczy? przecież ori lakier jest gladki, bez skórki pomarańczy?
  19. chyba wrclaguna kiedyś pisał ze można wrzuci takie tabletki do zmywarek, jakby ktos miał jakiś zniszczony reflektor to by można było zrobić testy
  20. jeżeli nie możesz się połączyć ze sterownikiem silnika to prawdopodobnie nie dostaje tzw zasilania po stacyjce, na schematach zawsze 15. sprawdz bezpieczniki, bo wspomniales ze tam też cos było robione. [br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 21:20_________________________________________________sprawdz tez odcięcie zaplonu/alarm jeżeli takowe posiadasz
  21. Supply Voltage Terminal 30 - brak zasilania, sprawdź bezpieczniki. mozesz się połączyć ze sterownikiem silnika?[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 20:58_________________________________________________a akumulator dobrze zamontowany? klemy oczyszczone?
  22. ja bym sprawdził wtyczkę w zderzaku, jak wyciągniesz lewa lampę to zobaczysz wiązkę od halogenów i klaksonu
  23. oringi należy wymieniac przy każdym wyjęciu wtrysków, wiec skoro mechanik Ci regenerował to masz wymienione. jeżeli możesz zrobić logi to pokaz tez grupe 21, jezeli wartosci beda bardzo na minusie to znaczy ze może być problem z dopływem paliwa, np bardzo brudny filtr paliwa
  24. jeżeli jednocześnie halogeny i klakson to raczej wiązka bo jest wspólna. a co do przekaźnika to: - przekaźnik od klaksonu jest pod kierownicą - halogeny są załączane przez moduł centralnej elektryki i nie ma do nich dedykowanego przekaźnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.