Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. to podobnie jak u mnie. większe spalanie widzę tylko jak jeżdżę dużo w korkach. Kolego vinny3 jak szybko nagrzewa Ci sie silnik? może masz termostat walnięty i jeździsz na niedogrzanym silniku?
  2. 10/11? ale to chyba przy pałowaniu silnika po miescie? ile Ci pali na trasie przy predkosciach do 130?
  3. prawdopodobnie wtyczka w zderzaku, sprawdź stan połączenia, poruszaj, albo psiknij środkiem do konserwacji styków. wiązka wchodzi w zderzak z lewej strony
  4. u siebie jak mialem do wymiany oringi na pompowtryskach to tez czasem telapało silnikiem, ale częściej pojawiał się problem z odpaleniem po nocy
  5. np tutaj http://showcarshine.pl/414-ipa-isopropyl-alcohol-500ml-ostateczna-inspekcja.html Ogólnie izopropanol stosuje się do mycia elektroniki i delikatnej optyki. Dobrze odtłuszcza i szubko odparowuje. Ja w izopropanolu myłem soczewki i odbłyśniki w swoich xenonach.
  6. ktos kiedyś pisał na forum, ze wystarczy wlac wody z detergentem i dobrze wypłukać, a potem nalac wody destylowanej z izopropanolem, zeby nie robiły się zacieki
  7. w bixenonie tez po zapaleniu zapala sie zarówka h7, ta obok soczewki. Sprawdź gdzie masz przetwornice, czy z tyłu lampy czy pod spodem.
  8. jeżeli były w dobrym stanie, tzn szkoło to mogłeś zostawić. wystarczyło oddać do regeneracji odbłyśniki, koszt okolo 70, miałbyś super xenon.
  9. ja używam tego, naprawdę polecam http://showcarshine.pl/386-chemical-guys-new-car-scent-air-freshener-473ml-zapach-nowego-auta.html
  10. kkam odpowiedział(a) na Tommy01 temat w Audi A4 B6/B7
    jest to alarm z opcja powiadomienia gsm. kolega ma coś podobnego w samochodzie. jak się uruchomi alarm to dostaje smsa. Dodatkowo jeżeli wyśle smsa do tego urządzenia to dosteje zwrotnego sms z lokalizacją. Urządzenie bardzo przydatne, jednakże montaż fatalny. zabezpieczeń nie powinno sie montować w łatwo dostępnym miejscu, tym bardziej blisko bezpieczników
  11. polecam wyczyszczenie soczewki i ewentualną regenerację odbłyśnika. Ja u siebie ostatnio wyczyscilem soczewki i jest zdecydowanie lepiej.
  12. możesz tez użyć "sruby z lewym gwintem" do wyciągania zerwanych śrub. Nawiercasz srubę i wkrecasz specjalna końcówke z lewym gwintem, jezeli dojdzie do oporu to zaczyna wykręcać właściwą srubę.
  13. ledy nie sprawdza się podczas mgły, będziesz miał jedynie ładny kolor przeciwmgielnych. domjenick - jak sie sprawują hidy 3000K? ja się zastanawiam czy dać hidy czy żółte żarówki - zależy mi na jak najbardziej żółtej barwie
  14. co do kosztu to dokładnie nie pamiętam bo zmieniałem to jakiś czas temu, amortyzatory monroe reflex z odbojami około 700zł, łączniki stabilizatora lem - około 80zł za sztuke . stabilizator kupiłem na allegro, trochę się naszukałem ale dorwałem razem z obejmami i gumami za 100zł plus wysyłka. Ogólnie polecam wszystkim tego moda. Zastanawiam się jeszcze nad przednim stabilizatorem. Mi zależało na poprawieniu prowadzenia bez obniżenia auta. Auto się nie buja i jest komfort.
  15. ja mam u siebie nowe amorki przód i tył, sprężyny 1BA. Nowe łączniki stabilizatora przód i tył. Na tyle stabilizator od RSa. Z przodu seryjny. Moje wrażenia: samochód lepiej się prowadzi, jest sztywniejszy. Mam wrażenie ze jeżdżę mniejszym samochodem, samochód zachowuje się jak np a3, podobne wrażenie z jazdy, sprawia wrażenie zwinniejszego. Na zakrętach tył mniej się przechyla.
  16. być może masz do wymiany sprzęgiełko alternatora. Sprawdź czy jak skrecisz maksymalnie kola to pojawia się wycie.
  17. kkam odpowiedział(a) na Rajtek temat w 1.9TDI
    powinna pomóc wymiana elektromagnesu, prawdopodobnie jest zabrudzony i stawia pewien opór i jego praca jest zwolniona, zamiast szybko wskoczyć przesuwa się powoli
  18. czy był znak informujący o dzikich zwierzętach? i czy masz notatkę od policji o zdarzeniu?
  19. czy ktoś z Was zakłądał ostatnio nowe żarniki D2S? myłem dziś u siebie soczewki i zobaczyłem ze na zarniku, w środku mam taki dziwny osad bialo-zółty, czy to oznacza bliska śmierć żarnika?
  20. na 4-5 biegu przyspieszasz od 70 km/ h? a może to dwumas sie odzywa? jakie masz obroty silnika jak czujesz te wibracje?
  21. sam doprowadziłeś autko do tego stanu czy już takie kupiłeś? bo chyba już gdzieś widziałem podobne.
  22. to jest lakier matowy czy folia?
  23. czy słyszysz to z tyłu samochodu? Może to dziwne, ale ja słyszę u siebie przelewanie paliwa w zbiorniku jak mam okolo 3/4
  24. 4 el szyby i grzane stołki łatwo dodać, nie ma z tym dużo roboty. lepiej skupić sie na poszukiwaniu samochodu w dobrym stanie technicznym... silnik i blachy, resztę można dorezać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.