Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. masz w lampce w podsufitce 2 dodatkowe przyciski? [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 19:55_________________________________________________jeżeli masz telematic, to czy wyświetla Ci się po odpaleniu jakiś komunikat na liczniku? Ja mam takie same pokrętło, i wyświetla mi sie komunikat którego nie można vagiem wyłączyć;/
  2. powodzenia przy ściąganiu pierścienia, a potem jeszcze więcej przy ponownym wkładaniu.
  3. jutro zadzwonię do Ewana i się zapytam co i jak[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 23:02_________________________________________________a czy byłby ktoś chętny żeby podjechać avantem i zabrać mojego kumpla w bagażniku? ja mam sedana i jest mało miejsca. Oczywiście bym zapłacił.
  4. no raczej lokal w którym jest striptiz, ja znam tylko rozi
  5. jak załatwisz 2 panów z bejsbolami którzy założą worek na głowę pana młodego i przywiozą na miejsce to może być w AZ
  6. Panowie, gdzie najlepiej zorganizować kawalerski w gdańsku?
  7. Czy jest ktoś z okolic Wałcza? Jadę do Niemiec przez Wałcz... Którędy się lepiej jedzie na Niemcy? Wałcz - Szczecin czy Wałacz - Gorzów wielkopolski - Frankfurt? Chodzi mi głównie o stan dróg, jadę z przyczepką wiec na prędkości mi nie zależy.
  8. w jakim stanie alaternator? wszystko ok z łożyskami?
  9. kkam odpowiedział(a) na musti temat w Audi A4/S4 B6
    to są listwy standardowe od b7 czy s-line?
  10. kkam odpowiedział(a) na muszka76 temat w 1.9TDI
    no właśnie ja chce robić teraz program, tylko że trochę się obawiam czy silnik wytrzyma, bo mam przebieg 200tys(udokumentowany), niemiec wymienił turbinę przy przebiegu 70tys i pomopowtryski przy 90tys. Wiec nie wiem czy jak mam tyle nalatane to uda się zrobić jakiś sensowny program.
  11. kkam odpowiedział(a) na muszka76 temat w 1.9TDI
    za turbina mam katalizator, a potem odrazu za katem jest ten dpf, Jak wywale dpf to będzie mi kopcił na czarno?
  12. kkam odpowiedział(a) na muszka76 temat w 1.9TDI
    ale jak to wytnę to chyba nie będę musiał nic zmieniać w komputerze? bo to wyglada jak 2 katalizator, zero elektroniki
  13. kkam odpowiedział(a) na muszka76 temat w 1.9TDI
    Coś takiego mam w samochodzie, jak go sprowadziłem to miał zielona naklejkę na szybie w Etce znalazłem to:
  14. kkam odpowiedział(a) na muszka76 temat w 1.9TDI
    po czym poznać ze dokładany dpf jest zapchany? mam awx z dpf, od założenia ma przejechane 30 tys.
  15. ja byłbym chętny. dopisz a4 b6 1.9 AWX
  16. dzięki za odpowiedz: Ważne pytanie - jeśli chodzi o pojedyńcze chrząknięcie po ruszeniu autem po dłuższym przestoju... Jest to normalne (test pompy ABS). Natomiast co do ESP - nie ma to związku z powyższym i tutaj potrzebny jest VAG. dzięki za odp myslalem ze cos jest nie tak z samochodem, robilem nawet testy, ze jedżdziłem przód-tył, po dziurach itp i nasluchiwalem chrząknięcia, niepomyślałbym ze to test ABS. Czyli nie musze sie martwić
  17. jak wrzucisz luz to spalanie jest pokazywane takie, jakie zapamiętał ostatnio komputer(nie pokazuje spalania na biegu jałowym). Jak jedziesz na biegu i puścisz gaz to silnik nie pobiera paliwa, silnik jest "napędzany" pędem samochodu.
  18. czy masz takie objawy ze chrzęszczenie pojawia się po pierwszym ruszeniu po dłuższym postoju? a potem wszystko jest już ok?
  19. tak ale telefonu i tak nie mam:P kolego nic nie musze kasować po odpaleniu auta, a czemu pytasz? Boija u siebie mam takie samo wyposażenie jak Ty, i mam tego nieszczęsnego telematica... przy każdym odpaleniu na wyświetlaczu pojawiają mi się komunikaty, które trzeba kasować naciskając przycisk na manetce
  20. dobry pomysł, do tel daj karte z play fresh, jedno doladowanie i masz aktywne konto przez rok
  21. masz u siebie telematic? czy po odpaleniu samochodu musisz skasować komunikat z wyświetlacza?
  22. bardzo ładna, jak moja, tylko ze ja nie mam dokładek pomalowanych
  23. choinkę i mruganie powoduje bardzo mocno rozładowany akumulator. naładuj porządnie akumulator, jeżeli są w nim korki, to sprawdź poziom elektrolitu, Po naładowaniu zmierz napięcie na akumulatorze, potem spróbuj odpalić samochód. Jeżeli znowu napięcie tak mocno spadnie, to akumulator niestety do wymiany.
  24. jedna cela w akumulatorze może mieć zwarcie/przebicie
  25. na moje to rozładowany akumulator, spróbuj go podładować albo podmienić na inny, jeżeli to nie pomoże to będziemy dalej myśleć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.