Treść opublikowana przez mlodyy
-
[B5 AHU] Szarpanie pomóżcie
mogą być poduszki albo przegub lub sprzęgło juz sie kończy
-
[B5 AFN] Maglownica... czy bedzie pasowac??
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=233230.0;highlight=jaka+przek%B3adnia
-
[B5 AJM] Piszczenie kierownicy w kabinie
ja bym nie psikał na ten krzyżak wd40 bo wypłucze smar i krzyżak szlak trafi lepiej zastosować cos mniej penetracyjnego
-
[B5 AFN] dziwne popiskiwanie z rana filmik
mi sie wydaje ze pasek skacze i nie równo śmiga, najlepiej to ściągnij pasek od alternatora i odpal auto na kilka sekund i zobacz czy przestało jak nie to coś z rozrządem
-
[ALL B7] Zamarzający zamek klapy bagażnika
spryskaj wd40 i problem z głowy
-
[ALL B5] Wstawienie tylnej cwiartki
a nie będziesz sie bał śmigać takim składakiem, geometrii raczej to to nie będzie miało prawidłowej
-
[B5 ADP] Czy ktoś wie, jaki klucz do korka w skrzyni biegów?
ja bywasz w lublinie to mogę pożyczyć
-
[ALL B5] Problem z turbo, logiem 11BS error i błędy silnika 575,519,1266
turbo na stul bo takie rozruszanie długotrwałego efektu nie da , wypolerować na lusterko i będzie śmigało, a jak ma juz dosyć duży luz to lepiej zregenerować bo jak sie rozpadnie to dopiero narobi bałaganu
-
[B5 AFN] dziwne popiskiwanie z rana filmik
czy mi sie wydaje czy pasek od alternatora skacze ????
-
kradzież BOBCATA
szczerze nikt nie kradnie takiego sprzętu zęby później bujać sie z nim, pewnie gdzieś na drugim końcu polski ktoś złożył zamówienie na to lub na ukraine pojechał bobcat
-
Porównanie B5 a nowszych B6 i B7 fakty i mity..
ja powiem coś od siebie nigdy ale to nigdy w życiu nie kupił bym b6 po prostu nie podoba mi sie ta buda a szczególnie tył w sedanie , co do zawijania sie rogów to B5 miało 14 lat a B7 ma 7 wiec poczekajcie jeszcze troszkę i zacznie sie zawijać
-
Dostałem list z pogróżkami - co dalej?
jeśli sms nie został wysłany z neta można sie dowiedzieć kto to, jak cos to pisz na pw chętnie pomogę
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
Wesołych
-
[B5 AFN] Maglownica... czy bedzie pasowac??
wystarczy użyć
-
[B5 ADP] Czy ktoś wie, jaki klucz do korka w skrzyni biegów?
cos takiego jak na aukcji tylko nie wiem czy przypadkiem nie m17 http://allegro.pl/s995-klucz-korka-oleju-skrzyni-spline-m16-vw-audi-i2014375342.html
-
[ALL TDI] Po wymianie oleju, długie odpalanie,silnik nie trzyma temperatury itp
Tak może i w jelczu wymieniałeś , ale jak auto zdrowe to nie trzeba zalewać bo samo po kręceniu rozrusznikiem zassie ropę a nie niby ta pompa poda ropę do filtra.ale wymieniałeś już 4 razy wiec wiesz lepiej
-
[ALL TDI] Po wymianie oleju, długie odpalanie,silnik nie trzyma temperatury itp
filtr paliwa to nie klocki ze ma sie układać, wkładasz i ma śmigać chyba ze jakiś błąd w założeniu lub filtr felerny co sie często zdarza Pompa która jest w zbiorniku nie podaje ropy do silnika , to jest pompa spiętrzająca , objawy jej uszkodzenia jesli w zbiorniku jest mniej niz 1/4 baku ropy to auto zaczyna sie dławic i przerywać ale odpala normalnie. Mógłbyś czekać do usra... śmierci żeby ta pompa zalała sobie silnik sama poczytaj troszkę za co odpowiada pompa w zbiorniku podpowiem ze nazywa sie ja pompa spiętrzającą
-
[B7 BKE] Nadpękniety pasek rozrządu dlaczego?????ale jaja!!!
paski DAYCO sa w porównaniu do gatesa czy conti dużo chudsze
-
[INNE] Świece żarowe problem z odkręceniem ...Pilna sprawa
sa specjalne narzędzia do zerwanych gwintów na świeczki żeby to nagwintować itp, ale lepiej nic nie kombinować sprawdź czy jest szczelnie żeby świeca nie wyleciała przez maskę i tyle
-
[B7 BKE] Nadpękniety pasek rozrządu dlaczego?????ale jaja!!!
przyczyn może być wiele ale obstawiam na felerny pasek
-
[B7 BKE] Nadpękniety pasek rozrządu dlaczego?????ale jaja!!!
na twoim miejscu wymienił bym wszystko zawsze to taniej niz remont silnika , pasek poszarpany wiec napinacz tez zapewne troszkę dostał po du..
-
[ALL B5] Pytanie o koszt zawieszenia
proszę tez masz napis geramny http://allegro.pl/wahacz-gorny-tylny-lewy-audi-a4-a6-passat-b5-i2006679981.html Człowieku chinol napisze Ci co tylko chcesz, a jesli nie wierzysz to poszukaj na necie wiadomości z przed 5 lat jak jedna z firm wprowadziła paski gates z chin i sie rwały
-
[ALL B5] Przerobienie wentylatora chłodnicy.
te modele tak maja ze nagrzeje sie do 90 po przejechaniu około 7 -9 kilometrów , jeśli dłużnej to wymień termostat i jesli śmigasz na krótkie odcinki włóż miedzy zderzak a chłodnice tekturę
-
[ALL B5] Pytanie o koszt zawieszenia
temat do zamknięcia bo jest trochę o tym. czorny_07 nie wprowadzaj ludzi w błąd te ala wzmocnione zawieszenie nie różnią sie niczym od tanich podróbek to china i tamto a to wzmocnienie to naklejka lub cos w tym rodzaju
-
[B5 ADP] Pompa wspomagania problem
Matek9292 jak płyn nie wymieniany to można spróbować wymienić może sie poprawi, jak nie to pompa do wymiany tylko nie kupuj zamienników po 300zl tylko używkę. ziemas jak pasek faluje to sprawdź napinacz i czy pompa nie ma luzów