Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. mogą być poduszki albo przegub lub sprzęgło juz sie kończy
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=233230.0;highlight=jaka+przek%B3adnia
  3. ja bym nie psikał na ten krzyżak wd40 bo wypłucze smar i krzyżak szlak trafi lepiej zastosować cos mniej penetracyjnego
  4. mi sie wydaje ze pasek skacze i nie równo śmiga, najlepiej to ściągnij pasek od alternatora i odpal auto na kilka sekund i zobacz czy przestało jak nie to coś z rozrządem
  5. spryskaj wd40 i problem z głowy
  6. a nie będziesz sie bał śmigać takim składakiem, geometrii raczej to to nie będzie miało prawidłowej
  7. ja bywasz w lublinie to mogę pożyczyć
  8. turbo na stul bo takie rozruszanie długotrwałego efektu nie da , wypolerować na lusterko i będzie śmigało, a jak ma juz dosyć duży luz to lepiej zregenerować bo jak sie rozpadnie to dopiero narobi bałaganu
  9. czy mi sie wydaje czy pasek od alternatora skacze ????
  10. szczerze nikt nie kradnie takiego sprzętu zęby później bujać sie z nim, pewnie gdzieś na drugim końcu polski ktoś złożył zamówienie na to lub na ukraine pojechał bobcat
  11. ja powiem coś od siebie nigdy ale to nigdy w życiu nie kupił bym b6 po prostu nie podoba mi sie ta buda a szczególnie tył w sedanie , co do zawijania sie rogów to B5 miało 14 lat a B7 ma 7 wiec poczekajcie jeszcze troszkę i zacznie sie zawijać
  12. jeśli sms nie został wysłany z neta można sie dowiedzieć kto to, jak cos to pisz na pw chętnie pomogę
  13. wystarczy użyć
  14. cos takiego jak na aukcji tylko nie wiem czy przypadkiem nie m17 http://allegro.pl/s995-klucz-korka-oleju-skrzyni-spline-m16-vw-audi-i2014375342.html
  15. Tak może i w jelczu wymieniałeś , ale jak auto zdrowe to nie trzeba zalewać bo samo po kręceniu rozrusznikiem zassie ropę a nie niby ta pompa poda ropę do filtra.ale wymieniałeś już 4 razy wiec wiesz lepiej
  16. filtr paliwa to nie klocki ze ma sie układać, wkładasz i ma śmigać chyba ze jakiś błąd w założeniu lub filtr felerny co sie często zdarza Pompa która jest w zbiorniku nie podaje ropy do silnika , to jest pompa spiętrzająca , objawy jej uszkodzenia jesli w zbiorniku jest mniej niz 1/4 baku ropy to auto zaczyna sie dławic i przerywać ale odpala normalnie. Mógłbyś czekać do usra... śmierci żeby ta pompa zalała sobie silnik sama poczytaj troszkę za co odpowiada pompa w zbiorniku podpowiem ze nazywa sie ja pompa spiętrzającą
  17. paski DAYCO sa w porównaniu do gatesa czy conti dużo chudsze
  18. sa specjalne narzędzia do zerwanych gwintów na świeczki żeby to nagwintować itp, ale lepiej nic nie kombinować sprawdź czy jest szczelnie żeby świeca nie wyleciała przez maskę i tyle
  19. przyczyn może być wiele ale obstawiam na felerny pasek
  20. na twoim miejscu wymienił bym wszystko zawsze to taniej niz remont silnika , pasek poszarpany wiec napinacz tez zapewne troszkę dostał po du..
  21. proszę tez masz napis geramny http://allegro.pl/wahacz-gorny-tylny-lewy-audi-a4-a6-passat-b5-i2006679981.html Człowieku chinol napisze Ci co tylko chcesz, a jesli nie wierzysz to poszukaj na necie wiadomości z przed 5 lat jak jedna z firm wprowadziła paski gates z chin i sie rwały
  22. te modele tak maja ze nagrzeje sie do 90 po przejechaniu około 7 -9 kilometrów , jeśli dłużnej to wymień termostat i jesli śmigasz na krótkie odcinki włóż miedzy zderzak a chłodnice tekturę
  23. temat do zamknięcia bo jest trochę o tym. czorny_07 nie wprowadzaj ludzi w błąd te ala wzmocnione zawieszenie nie różnią sie niczym od tanich podróbek to china i tamto a to wzmocnienie to naklejka lub cos w tym rodzaju
  24. Matek9292 jak płyn nie wymieniany to można spróbować wymienić może sie poprawi, jak nie to pompa do wymiany tylko nie kupuj zamienników po 300zl tylko używkę. ziemas jak pasek faluje to sprawdź napinacz i czy pompa nie ma luzów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.