Treść opublikowana przez mlodyy
-
Strefa Śmiechu
i na kozaczył heheh
-
[B5 AEB] Please help. Gdzie kupic tlumik do Quattro?
zadzwoń do tej firmy powinni miec http://google.plauto-czesci/tlumik,audi,a4-avant-8d5-b5-1995-07-2001-09,1-8-t-quattro-150km,5-3485-5314-100314.html
-
[B7 BRB] Puszcza trochę dymu
jak za tobą jest czarno wtedy można zacząć przeglądać auto lub zdjąć wewnętrzne lusterko dla świętego spokoju
-
[ALL B6] Przegub zewnętrzny - wymiana całości czy samej osłony
guma to koszt 30zl max dobry przegub to 300zł wiec wymię gumę jak nic się nie będzie działo to będziesz śmigał, jak zacznie strzelać to wymienisz przegub i stracisz 30zł a nie 300zł
-
[B7 BRB] Puszcza trochę dymu
przecież to norma ze diesel puszcza boki jeszcze chyba nie wymyślili takiego bezdymnego hehehe
-
Strefa Śmiechu
- [B5 AFN] 4bieg 100km\h i tryb awaryjny
wystarczy użyć szukaj, a jak nie to spoty puławskie zawsze możesz do kogoś podjechać kto ma vag , bo takich tematów jak ten jest mnóstwo a nikt Ci nie powie na 100% co sie zjeba.. bez odczytania błędów i zrobienia logów- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pastaldo dawaj fotkę ze spota bo paput nie uwierzy ze ktoś był- [B5 AJM] Chrobotanie na sprzęgle, stuki pod maską.
może byc i dwumas ale musisz dokładnie sprawdzić , podjedz do jakiegoś kumatego mechaniora i niech sprawdzi co to- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to do 13- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja właśnie wróciłem z łodzi , wiec jutro o 13 na torze z tego co wiem wjazd na tor żeby pośmigać 150zł jak będzie lipna pogoda to przemieścimy sie gdzieś indziej- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tomek a 13 na torze możne byc ????- [B5 AQD] Pomocy! kawa z mlekiem w skrzyni biegów!
dokładnie zalej nowy olej zrób jakieś 2tys km i wymię ponownie , rozebranie skrzyni i wyczyszczenie to koszt około 1500zł z montażem i demontażem- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może na torze sie ustawimy coś ma sie dziać- [B5 AKN] Czy jest pompa?
ta pompa zwie sie pompa spiętrzająca, jeśli Ci padła i auto sie dławi to wyciągnij koszyk i wyjmij z niej sam wkład pompy bo całej nie kupisz a z wkładem do sklepu i jakis dobiorą o ile pamiętam te pompy maja pompować max 2 bary 3 barowe sa złe.- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to chłopaki myśleć bo nie wiem czy wracać w sobotę do lublina- [B5 AFN] Wymiana paska wielorowkowego
dokładnie kanał nie jest potrzebny ale co dla niektórych mechaników do wymiany kola trzeba kanał , danu44 powiedz gdzie masz takich tanich mechaników bo za 20zl to oleju nie chcą dolać- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja w niedziele mogę sobota odpada- [B5 AFN] Wymiana paska wielorowkowego
mam klimę ale oczywisty jest demontaż np paska od klimy żeby wyciągnąć pasek od alternatora , napinacz klimatyzacji jest przykręcony na 2 śruby wiec duzym problemem poluzowanie ich nie jest a ,az tak szczegółowego opisu nie robiłem ze trzeba podnieść maskę pasek założyć w odpowiednim kierunku ipt- [B5 AFN] Wymiana paska wielorowkowego
nic nie trzeba demontować wystarczy dobry klucz 16 najlepiej oczkowy ja sobie dorobiłem taki, zakładasz klucz pchasz go na duł dosyć dużo siły trzeba użyć pasek robi sie luźny ściągasz go z alternatora napinacz itp i zakładasz nowy i tyle robota na 5 min- [ALL B5] Tylne pasy bezpieczeństwa zwijają się bardzo powoli
mycie nie wiele da porostu pas kierowcy jest częściej używany i sie zużywa trzeba rozebrać i przeczyścić wszystko- [B5 AVG] Maglownica od innych modeli.
prawdopodobnie masz uszkodzony przewód z zaworem i nie trzyma ciśnienia lub zawór w przekładni kierowniczej, mam to samo ale nie mogę dokupić takiego zaworu do magla. na forum jest opis jaki to zawór i jak go wymienić- [B5 AQD] Pomocy! kawa z mlekiem w skrzyni biegów!
pseudo mechanicy podnoszą samochód z prawej strony podnośnikiem żeby skrzynie zalać olejem do pełna i takim cudem da sie to zrobić hehe- [B6 AGB] Spadający poziom płyny chłodzącego
nagrzej auto do 90 stopni i patrz gdzie ucieka , jesli stan oleju jest w normie to tylko i wyłącznie wyciek , dywaników w środku nie masz mokrych może nagrzewnica przecieka- Zatrzymajmy proceder cofania liczników w Polsce
poszło - [B5 AFN] 4bieg 100km\h i tryb awaryjny