Treść opublikowana przez PAWEL69
-
Proszę o analizę Logów (słabo jedzie)
da się... z zewnątrz umyj ciśnieniowo np. na statoil:wink: wewnątrz wypłucz np.benzyną. posprawdzaj opaski na złączach gumowych(podociągaj) zaolejenie z zewnąrtz może świadczyć o nieszczelnościach w ukł.dolotowym. wymyj potem logi...
-
Proszę o analizę Logów (słabo jedzie)
przepływka tnie dawki-na początek przepłukać,wymienić filtr powietrza,sprawdzić dolot(przepływka turbina) jak jest katalizator wywalić potem ponowne logi 003 008 010 dynam. geometrie w turbo na razie zostawimy w spokoju kąt wtrysku podnieść do ok. 55 -ale jak dobrze odpala można zostawić
-
Prosze o ocene logow dynamicznych statycznych i bs audi a 4 b6 1.9 130ps
Trochę lektury...Diagnostyka pompowtrysków w silniku 1.9TDI zrób jeszcze 004 dyn. tak jak kolega prosił,oraz 018 dyn. Pzdr.
-
Proszę o analizę i podpowiedź
Na razie nic nie zamawiaj. Najpierw wykonaj nastawy podstawowe... Procedura: Zapłon włączony Silnik wyłączony Napięcie układu co najmniej 11,0 V. [Wybór] [01 - Silnik] [basic Settings - 04] Grupa 142 [idź] Aktywuj Basic Setting. [ON / OFF / Dalej] Poczekaj, aż pojawi się w czwartym polu " ADP OK.". [Gotowe, powrót] [ Close Controller, Go Back - 06] Powodzenia... .
-
16706 vag
16706-engine speed sensor (G28) Wklej cały opis błędu np. 16706 - Engine Speed Sensor (G28): No Signal P0322 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent
-
Nietypowy problem z gniazdem interfejsu OBD II
sprawdż zasilanie obciążając np. żarówką 10W. Bezpiecznik nr.12
-
B7 1.9TDI nie odpala , dwa błędy 16705 17055 PILNE
Naładuj akumulator:wink:
-
Problemy z Turbinka
Doładowanie od dołu leży,masz może logi z przed demontażu turbiny? jak nie to rozłóż ją jeszcze raz na czynniki pierwsze,może porób jakieś foty strony gorącej,zaobserwuj jak pierścień ustawia kierownice w stosunku do wirnika[czy wszystkie ustawione są symetrycznie,równo, bez muszli gorącej będzie to widoczne Potem poskładaj to jeszcze raz bardzo dokładnie i zrób ponowne logi 003 008 010 011 018 023 Może masz jeszcze nieszczelność za lmm.lub zatkany filtr powietrza..... sam już nie wiem co Tobie doradzić via intern. Wymień filtr powietrza przepłukaj przepływke oraz czujnik ciśnienia doładowania ew.podmień go... Jeżeli wyczerpiemy wszystkie możliwości będziesz chyba musiał wrócić do serii i wtedy zrobić logi. Jak bym mógł to sam wepchał bym tam swoje brudne łapska:decayed:
-
Problemy z Turbinka
To akurat norma... niewielki luz poprzeczny występuje zawsze[zaznaczam niewielki,ledwo wyczuwalny],natomiast niedopuszczalny jest luz osiowy. Pytanie może idiotyczne ale czy sprawdziłeś drożność odpływu oleju[rurke]z turbiny do miski? może zabezpieczałeś otwory przed dostaniem się ciał obcych i po prostu coś zostało Dorabiałeś [wymieniłeś] uszczelkę do tego przewodu? I proszę się nie śmiać bo zdarzały się przypadki że montujący turbo po regeneracji nie wyciągali zaślepek zabezpiecz.wlot i wylot oleju z turbinki. Dorabiali uszczelki bez otworów... to akurat znam z autopsji. W Olsztynie firma która regeneruje turbosprężarki daje nawet taką wskazówkę na piśmie.
-
Logi Awx 1.9 - proszę o diagnostykę
zrób dynamiczne 003 008 010 011 wrzuć tu http://vaglog.rtnet.pl/
-
Problemy z Turbinka
nie powinieneś,auto po paru sekundach wejdzie w tryb awaryjny [jak wystąpi efekt przeładowania]
-
Problemy z Turbinka
to podłącz vacum bezpośrednio do gruchy i zrób 011 stat.oraz dyn. do ok 3500 obr. jak możesz to teraz,nie lubie niedokończonych sytuacji...
-
Problemy z Turbinka
Był zdejmij wężyk z zaworu n18[tam gdzie jest vacum] i go zaślep. zrób 003 010 011 dyn. razem jestPzdr
-
Problemy z Turbinka
Pierścień jest [powinien być] symetryczny
-
Problemy z Turbinka
A sprężarke dobrze poskładałeś? nie ruszałeś regulacji sztangi,wywaliłeś katalizator? Rury dolotu wszystkie szczelne? Faktycznie masz niedoładowanie,ale ten program jakiś dla mnie nie zrozumiały. nie doczytałem...
-
Problemy z Turbinka
Witaj Były jakieś błędy w sterowniku silnika? W tych logach nic złego nie widać. To akurat prawidłowo ponieważ tyle żąda ECU.
-
Kod dostępu do bloków pomiarowych silnika na VCDS
podjedz do mnie tel. masz
-
Brak mocy - prośba o analize
to wymień czzujnk auto masz po programku
-
Brak mocy - prośba o analize
- Spoty Olsztyńskie
np. przepływke- Spoty Olsztyńskie
Dobry wieczór wsiem.................. Adrian ...jak autko????- Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Nie kodowanie to nie immo... Można wyłączyć immo ale to już grzebanie w sofcie ECU lepiej jest naprawić- [ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
Dziękuje brdzo za dobrą opinię- [B6 AVF] Prośba o analizę korekcji - trzęsie budą
zrób stat.001 004 018 023 z korekcji 013 nic nie wynika- [B5 AFN] Prośba o ocenę logów
Brawo To teraz zrób komplet dyn. 000 001 003 008 011 Pozdrawiam i powodzenia - Spoty Olsztyńskie