Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PAWEL69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PAWEL69

  1. tak zostaw mały OB w 1Z jest wskazany.....zresztą,wysterowanie N75 wygląda że jeszcze by wydolił....
  2. spójż w cyferki....VG jest ok....... wiem rutyna :wink4:i oczopląs Pozdrawiam
  3. stary sterownik.... działa chyba Kolega moduł ma w centralce zameczka....
  4. tymbardziej ze w vag-com nie wybierasz silnika tylko sam sobie czyta jaki jest i jak widac pokazało 1.6l R4, odpowiem krótko..... :OMG: Pozdrawiam pewnie nic..... :cool1:koledzy sszukają dziury w doo.....ie...
  5. PAWEL69 odpowiedział(a) na damix temat w 1.9TDI
    zrób log gr.004 i 013
  6. PAWEL69 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    no nie przesadzaj każdy z tego forum pomoże :decayed:tylko yrzeba czasu......... no zrób te logi... to podstawa diagnostyki .........
  7. no nie działają ........ 5s to troszkę długo..... turbo na stół... nic więcej się nie poradzi :cool1 : po logach widać że jednak obsługuje
  8. PAWEL69 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    to nie jest immo tylko odcięcie i tu szukałbym problemu włóż bezpiecznik sprawdz napięcie na N109 ...jak nie będzie to podaj na krótko 12V ale najpierw odłącz ori przewód....[odpal auto] musi zapalić :gwizdanie: sprawdż to dokładnie.. Pozdrawiam ps.chyba powalczymy z tym jutro.... forum strasznie dziś muli
  9. PAWEL69 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    bezpiecznik włożony błędu brak,ale auto nie odpala bezpiecznik wyjęty jest błąd na vagu,ale auto odpala czy dobrze zrozumiałem jeżeli tak jest to jest żle..... masz jakieś odcięcie zapłonu? tak to ten z jednym przewodem,ale jest na pompie....
  10. PAWEL69 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    włóż bezpiecznik i po przekręceniu kluczyka[nie odpalaj auta]sprawdż napięcie na zaworze N109 ten na pompie,ma być 12V
  11. PAWEL69 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    a kontrolki na tablicy gasną głównie chodzi o immo.
  12. PAWEL69 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    podłącz vaga przy włożonym bezpieczniku....sprawdż blok engine i immo.
  13. nooooooo nieeeee zacznij używać opcji :szukaj: :szukaj: :szukaj:troszkę wysiłku...... ja też kiedyś zaczynałem i uwierz mi,że zanim napisałem post z zapytaniem szukałem....szukałem....szukałem... i naprawdę najczęściej znajdowałem odpowiedż na swoje pytania Pozdrawiam i życzę miłej lektury
  14. ale sterowniki do fejsa masz pod USB....czy tak jeżeli działa Ci Polski vag,to wersje 311-2 też musi chodzić :gwizdanie: i BEdzie najlepszy do twojego autka.... o instalacji fejsów i driverów do nich było już na forum sporo.....sam pisałem już chyba ze dwa razy piszę po raz kolejny.... I OSTATNI..... - w przypadku stosowania interfejsu usb instalujemy drivery usb wg. instrukcji: 1) podlaczamy interfejs 2) kiedy system zapyta sie o lokalizaje driverow - wskazujemy katalog na plycie CD lub HDD[najczęściej CD] system zainstaluje je automatycznie. sprawdzamy to w: -> Panel sterowania/system/sprzet/menedzer urzadzen/ - w kontrolerach USB - USB Serial Converter - w portach COM i LPT - USB Serial Port sprawdż jaki numer portu COM (USB Serial Port) przypisał system i taki sam wybierz w programie. Jeżeli zdarzy się systemowi przypisać port COM spoza zakresu (np. COM10, COM5 itp.) wtedy należy zmienić ustawienie USB Serial Port ręcznie: -> Panel sterowania/system/sprzet/menedzer urzadzen/porty (COM i LPT)/ USB Serial Port/Port settings/Advanced/ wybor portu com [najlepiej 1] To tyle..... musi chodzić Pozdrawiam Paweł.
  15. dobra dobra ... pomylilem sie ... a co nie mozna ... choc z drugiej strony .... można...można' date=' zwłaszcza Tobie,chyba od tych cyferek dostajesz oczopląsów a pójdzie....
  16. już napisałem..... zrób jak uważasz no i użyj opcji http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2 wpisz np. : zapieczone kierownice...
  17. do wersji 409..... cytat z aukcji "Współpracuje z programami VAG-COM do wersji 409-1, VWTool, GMTool. "
  18. przeczytaj do końca opis aukcji z której zakupiłeś fejs...... reszta tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_vagcom_jaki_kupic-t4810.0.html Pozdrawiam
  19. nie da rady........
  20. Witaj z tego co widać,a mało widać[rozdziałka] :cool1:to żaluzje stoją [zapieczone kierownice turbiny] turbo na stół,do czyszczenia lub regeneracji[tu zdania są podzielone] wybór należy do Ciebie ps. zamieść logi w większej rozdzielczości....wszystkie logi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.