Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Gdzieś coś pisali że przepalają się w nich płytki na styku gdzie w płytkę wchodzą piny od wtyczki. Niektórzy naprawiają to w taki sposób, że rezygnują z wtyczki i lutują kable wchodzące w moduł bezpośrednio do płytki
  2. Zacznij od przeglądnięcia wiązki między drzwiami a budą i to zarówno od strony drzwi kierowcy jak i pasażera - 99% tego typu usterek jest spowodowanych przetarciem kabli w gumowych harmonijkach
  3. Znaczenie poszczególnych błędów, wraz z możliwościami ich naprawy znajdziesz tu: 00955 - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM Co do twojego problemu z kluczami, to kiedy ostatnio wymieniałeś w nich baterie?? Co do błędów z drzwiami to sprawdź kable w przelotkach pomiędzy drzwiami a budą, pewnie są połamane i raz stykają a innym razem nie
  4. Co to znaczy że kodowanie przepada na stałe?? Jak padnie Aku to należy otworzyć auto z kluczyka, wsadzić kluczyka do stacyjki, przekręcić na zapłon, a następnie wcisnąć na pilocie "zamykanie" następnie"otwieranie" i tyle (wciskamy na zapalonym zapłonie- kontrolki licznika muszą świecić)
  5. nie znam się za bardzo na benzynach, a tym bardziej na b8, ale jeśli występuje szarpanie silnika to jest to spowodowane najprawdopodobniej nierównym podawaniem paliwa na poszczególne cylindry. Więc jak masz dostęp do vcds'a, a z tego co piszesz to chyba masz, radziłbym podłączyć auto pod komputer i odczytać wartości z poszczególnych wtryskiwaczy - jeśli z odczytów wyjdzie, że na którymś z cylindrów różnica w podawaniu paliwa jest znaczna w porównaniu z pozostałymi to zamienił bym ten wtryskiwacz miejscami z wtryskiwaczem na który ta wartość będzie skrajnie odmienna - jeśli wartość przejdzie razem z wtryskiwaczem to problem będzie chyba jasny. W taki sposób przynajmniej wyeliminujesz problem z wtryskami.
  6. @trepekz uwagi, że to nie pierwsza toyota (lexus) udzielasz się może na forum toyoty?? Toyota Klub - Indeks FORUM.TOYOTAKLUB.ORG.PL Toyota Klub - Indeks Chciałbym założyć sobie elektrycznie składane lusterka w CHR, ale na tym forum nic nie mogę znaleźć. Jak ktoś już coś pisze to tylko tyle, że należy opłacić abonament na stronie: Toyota-Tech.eu WWW.TOYOTA-TECH.EU TechDoc is the Toyota Europe (TME) application for online viewing and ordering of Service Information i tam szukać informacji. Nie ma żadnego działu typu DIY
  7. I dont’t have expirience with parts from UK market. So buy motors with last letter E, G or without letter. About comfort module – don’t change module yet. If mirrors doesn’t work then read this topic: https://a4-klub.pl/topic/79296-lista-modułów-komfortu-46-z-opisem-funkcji-wymiana-kodowanie/#comments Audi doesn’t automatically option to open and close mirrors with car key. You need extra modul for this options. Please, send me your e-mail by private message - i will send you full instruction with photo. Sorry for my english.
  8. lexus to w ogóle inna klasa auta niż toyota, nie ma czego nawet porównywać. Co do osiągów to faktycznie raczej lexusa nie kupuje się do jazdy na 1/4 mii . Teraz będziesz miał tylko problemy z porannym prasowaniem białych koszul, ale w sumie to chciałbym mieć takie problemy ?
  9. to musi się nieźle odpychać wczoraj odbierałem z ojcem corolle cross z silnikiem 2.0 (też hybryda) 197KM (we wcześniejszym wpisie popełniłem błąd ;( ), która całkiem fajnie jedzie, więc pewnie ten lexus to niezła torpeda - gratuluje i życzę szerokości
  10. w lexusie siedzi silnik 2.0 193KM??
  11. zamieniłeś yarisa na lexusa??? Czy na miejsce yarisa wpadnie też coś innego??
  12. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na moron temat w Audi A4 B6/B7
    Pierwsze co powinieneś zrobić to podpiąć auto pod vcds'a i odczytać błędy ze wszystkich sterowników, zwłaszcza z licznika. Jak nic ciekawego w nich nie wyczytasz, to kolejnym krokiem powinno być zrobienie testu zegarów (też przy użyciu vcds'a). Generalnie bez podpięcia auta pod kompa szkoda wróżyć z fusów, bo możesz wymienić pół auta a i tak nic nie naprawisz.
  13. Pierwsze co to zajrzyj do tylnych lamp, nie masz przypadkiem w nich akwarium??
  14. różne są gusta, ale jak dla mnie te felgi pasują idealnie do B6. Opony to 235/35??
  15. jakie parametry mają te felgi?? Masz je zamontowane przez jakiś dystans??
  16. A jak się ma sprawa kanapy z s5?
  17. Z nadmuchem i jego temperaturą nie masz problemów, to zapewne klapy od sterowania nawiewami. Podłącz pod vcds i odczytaj błędy że sterownika klimy. Jak błędów żadnych nie będzie to wykonaj nastawy podstawowe silniczków. Wszystko jest opasane na forum w podwieszonym temacie w odpowiednim dziale. https://a4-klub.pl/topic/119271-błędy-silników-klap-nagrzewnicy-rozmieszczenie-opis-nastawy-podstawowe/
  18. Głupi pomysł, te fotele są teraz piękne ? Od czego one są, od b8? Poduchy będą działać normalnie?
  19. What kind of modifications do you plan?
  20. wybierasz najlepiej najnowszy z listy na: funkcjonalności są opisane w powyższym wątku
  21. Może warto podłączyć komputer i w blokach pomiarowych odczytać co widzą czujniki. Jak jest pisk to któryś czujnik "widzi" przeszkodę, jak tak jest to zamienił bym miejscami ten czujnik z innym, który przeszkody "nie widzi". Jak "przeszkoda" przeniesie się razem z czujnikiem to czujnik do wymiany, a jak "zostanie"w tym samym miejscu" to szukał bym problemu w okablowaniu czujnika
  22. a próbowałeś kodowania: 1. włóż kluczyk do stacyjki 2. przekręć na zapłon (nie uruchamiaj auta) 3 wciśnij na pilocie (tym który jest w stacyjce) "zamknij", następnie "otwórz" 4. wyjmij kluczyk ze stacyjki ?? Choć i tak najlepszy był by vcds
  23. Trzeba podpisać auto pod komputer i w blokach pomiarowych sprawdzić czy moduł widzi piloty. Czasami jest problem z programowaniem pilotów bez vcds'a. Napisz jeszcze jakich patentów na programowanie kluczyka próbowałeś.
  24. to by było spoko, w toyocie tak mam, że kamera jest na ekranie oraz jednocześnie wizualizacja czujników na FIS i działa to całkiem fajnie. Sądze, że o takim czymś można by pomyśleć mając VFIZ i kontakt do gościa co go robi
  25. Gratulacje! Jakie plany w związku z RNSE LED??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.