Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na Tayfun temat w Audi A4 B6/B7
    Jak pasek się nie ślizga podczas spadku napięcia to pewnie alternator się kończy i wypadało by do niego zajrzeć i pewnie wymienić szczotki
  2. paląca się kontrolka ESP po zaniku prądu (rozładowaniu akumulatora) to norma - jak zgasła sama to jest OK Co do grzania fotela to pewnie źle założyłeś potencjometr od grzania fotela musisz jeszcze raz rozebrać klimatronika i ustawić potencjometr w odpowiedniej pozycji
  3. w audi tylne głośniki "grają" przez wzmacniacz. Na forum znajdziesz co i jak podłączyć, żeby tył grał, ale teraz największy twój problem to odnaleźć się po kolorach kabli co gdzie i jak. W tym Ci niestety nie pomogę, ale napewno zaraz znajdzie się tu jakaś mądra głowa i opisze co i jak. Możesz porobić zdjęcie wiązki jaka w tej chwili jest w aucie - będzie prościej.
  4. Nie wiem skąd masz tą else, ale zmień język z polskiego na angielski i spróbuj otworzyć schemat
  5. Napisz na grupie regionalnej, napewno ktoś pomoże z podłączeniem pod vcds
  6. a vcds pokazuje jakieś błędy???
  7. a baterie w pilocie wymieniałeś??
  8. Złamał ci się drut od regulacji lędźwi, na forum jest multum tematów z opisem tego problemu, chyba nawet w dziale warsztat znajdziesz instrukcje jak to samodzielnie naprawić Ostatni temat jest nawet z 20 marca br.
  9. a jest jakaś możliwość zagrać w 6 - w jakimś innym trybie??
  10. Witam, Panowie z uwagi na COVID19 gram z kumplami w CS:GO ale jest nas 6 osób a jednocześnie w drużynie może grać tylko 5 osób + 1 BOT, czy znacie jakąś możliwość, aby to zmienić, żeby drużyna składała się z 6 graczy???
  11. czy oprócz zapisanych błędów coś jest nie tak z autem, odpala??? Po ich wykasowaniu błędy powracają??? Mniemam, że błąd dotyczący radia raczej nie wymaga tłumaczenia.
  12. jak dostał przód to i tak musisz kupić zderzak - zderzak ze spryskami w komplecie kupisz w podobnej cenie co bez sprysków (nowe spryski kupowałem coś poniżej 100zł/szt, za sam zderzak w moim kolorze (do założenia bez malowania) zapłaciłem 600zł ze spryskami), ze starych lamp pewnie przetwornice się jeszcze nadają więc musisz kupić tylko same gołe lampy bez przetwornic - są w podobnej cenie co kompletne lampy na H7. Chłopie przemyśl to dwa razy!!
  13. Kolego nie zmieniaj xenonów na H7 - uwierz mi to będzie najgorsza rzecz jaką możesz zrobić w B6. Co Ci się dzieje z tymi xenonami, że je chcesz usunąć. Jak do zwykłych lamp wsadzisz świeczkę to tak będą świecić lampy na żarówkach H7 - obecnie jestem na etapie zmiany H7 <> bi-xenon i na próbę (bo jeszcze nie mam samopoziomu) zamontowałem lampę biksenonową zamiast lampy H7 i nawet się nie spodziewałem, że może być taka różnica.
  14. No to raczej na 100% masz słaby styk
  15. Funkcja auto też działa - mam zamontowane lusterko z czujnikiem zmierzchu
  16. Przełącznik z B7 siedzi już w aucie - trzeba było tylko pin 11 przepiąć do 13
  17. Kolego co to znaczy że pali styk?? Robi się gdzieś zwarcie w lampie?? Pokaż zdjęcie
  18. Ja kupiłem używkę z B7 w super stanie za 40zł + KW, ale z uwagi że mam teraz trochę czasu to chciał bym naprawić "stary" włącznik - jak się uda to będzie ok, a jak nie to trudno.
  19. Napewno prościej, ale u mnie właśnie dwie diody nie świecą i chciał bym je naprawić, po czym sprawdzić czy wszystko jest ok jeszcze w domu
  20. MK czyli moduł komfortu
  21. to chyba nie widzę wyjścia tylko podmiana MK, nawet na byle jaki, byle tylko sprawdzić ten klakson, a później ewentualnie szukać odpowiedniego MK do wyposażenia auta
  22. a gdzie w tym schemacie jest K11?? bo jestem ślepy i widzę tylko K14
  23. pewnie najlepiej byłoby podmienić moduł komfortu, ale z tego co pisze w temacie o modułach komfortu to nic tam Bart-s nie pisał o tym że moduł ma coś wspólnego z "trąbką"
  24. spróbuj wyjąć radio i zobaczysz co się będzie działo. Dodatkowo podaj informacje jaką masz "podkowę" (moduł kierownicy) z B6 czy z B7??
  25. Kolego uzupełnił profil. Zapewnie masz B7 i kierownice multi z B7, a radio z B6 i dlatego kierownica nie działa, ale raczej nie ma to nic wspólnego z klaksonem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.