Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będzie ktoś dziś w galerii, czy wszyscy się pochowali z uwagi na koronowirus?? ?
-
Czujniki cofania
- Czujniki cofania
jak VCDS nie widzi żadnych błędów to pewnie głośnik Ci padł - wypadałoby go podmienić.- Problem z elektrycznymi szybami a4 b6.
nie jestem dokładnie pewien, ale błąd 00963 wskazuje chyba na niesprawny mikrostyk w zamku i przez to MK się nie usypia i dlatego pada akumulator - ale niech tu się wypowiedzą mądrzejsi niż ja- Problem z elektrycznymi szybami a4 b6.
kolego nie pisz bzdur!! a co do Kolegi @Rafa90 - ja bym raczej dokładnie sprawdził kable między wszystkimi drzwiami a budą (najlepiej miernikiem, czy nie ma gdzieś zwarcia między poszczególnymi kablami - zwłaszcza tam gdzie robił to poprzedni właściciel). Dodatkowe pytanie - po zmianie modułu komfortu wykonałeś prawidłowe kodowanie??- Napoje na wesele
dolicza 1zł do każdej butelki, czyli jak ty sobie kupisz napoje to od każdej twojej otwartej butelki i tak policzy złotówkę - tzw. butelkowe - raczej normalna sprawa w knajpach przy większych imprezach. Ja bym radził spytać ile chce za cole, sprita czy mineralną, bo może bardziej opłaca się jednak wziąć od niego.- [B6 AVF] Większe spalanie po wymianie wałka
@Brujsky ja mam wprawdzie AWX'a ale u mnie występuje podobne zjawisko po wymianie wałka, z tym że ja robiłem remont całego silnika, gdyż pierwsza wymiana wałka skończyła się jego pęknięciem i demolką silnika, demolka ta wymusiła generalny remont i montaż nowego wałka. Zwiększenie apetytu na paliwo zauważyłem już po pierwszej wymianie, silnik przejechał paręset kilometrów. Po generalce sytuacja się powtórzyła. Generalnie jeżdżąc po Krakowie nie jestem w stanie zejść poniżej 8,5l/100km, jadąc w trasie przy spokojnej jeździe pali koło 7l - 7,5l, wcześniej przed wymianą wałka spokojnie schodził na poziom 6-6,5l w trasie. Z tą różnicą, że nie mam żadnych problemów z uruchomieniem silnika nawet przy temp. -15*C - jeden obrót rozrusznika i silnik pali.- Drukarka
Ja też polecam urządzenia Brother'a. Mam w domu urządzenie wielofunkcyjne DCP - J105. Tusze tanie jak barszcz, dodatkowo jak drukarkę masz cały czas w prądzie (w stanie "standby") to jak nie drukujesz niczego przez dłuższy okres to urządzenie mieli coś tuszami, żeby nie wyschły.- Problem z zamykaniem drzwi.
zamykają/otwierają się bardzo ciężko tzn. że zawias "je trzyma" czy zamek nie chce "puścić"??. Jeśli auto długo stało to pewnie zawiasy się "zastały" i trzeba by je czymś dobrze nasmarować, ale napewno nie WD-40 bo to raczej słabe smarowidło jest.- Błąd licznika a4 b6 2003r 19tdi
1. co do błędu 1176 to: 01176 - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM być może słaba bateria w kluczyku 2. Błąd 17968 jest powiązany z pierwszym błędem: 17978/P1570/005488 - Ross-Tech Wiki WIKI.ROSS-TECH.COM rozwiązanie patrz błąd 1. 3. Błąd 1332 będzie spowodowany przetarciem kabli w harmonijce między drzwiami pasażera a budą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to stary "Geant" przy Bora-Komorowskiego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za informacje, w sobotę będę coś działał w pythonie aby zadziałały 4 kamery na raz. A co do tego "Cheese" jest tam gdzieś możliwość wybrania kamery z której idzie obraz np. gdybyś miał podłączone dwie naraz? A co do tej opłaty to faktycznie pogłupieli - przyjechałem po 20 wyjechałem przed 22 i 4zł psu w budę ;( Ładnie to wymyślili:- Problem z oświetleniem ''na nogi'' - nie działają lampki po otwarciu drzwi
Tak ma być- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja postaram się być- Problem z oświetleniem ''na nogi'' - nie działają lampki po otwarciu drzwi
jeszcze pytanie, czy jak otwierasz drzwi to na FIS'ie masz informacje na ten temat?? czy podświetlenie sufitu się włącza?? Co do lampek w tapicerce to może ktoś założył tylko lampki nie podłączając ich. Jak będziesz podłączał auto pod VCDS'a to odpisz numer modułu komfortu i wklej go tutaj.- Problem z oświetleniem ''na nogi'' - nie działają lampki po otwarciu drzwi
Auto kupiłeś niedawno?? Lampki działały wcześniej?? Wina pewnie leży w mikrostykach w zamkach drzwi. Najlepiej podłącz vcds'a i odczytaj błędy w module komfortu.- Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
jakieś błędy w MK?? masz auto z 2004, a w tym roku nastąpiły zmiany w wiązkach szyb - na pewno zastosowałeś odpowiednie połączenia??- Wymiana kierownicy a4 b6
- Audi a4 b7 pojawiły się kontrolki z czerwonym wykrzyknikem z napisem brakes oraz ABS i ESP
to jest związane ze wszystkimi kontrolkami, jak nie działa czujnik kąta skrętu, przez którego pośrednio przechodzą kable od airbag to takie cyrki wychodzą- Audi a4 b7 pojawiły się kontrolki z czerwonym wykrzyknikem z napisem brakes oraz ABS i ESP
musisz odkręcić airbag'a od kierownicy (klucz torx) i go ściągnąć - do poduszki będą wpięte dwie wtyczki, musisz je docisnąć. Pod kierownicą znajduje się zwijak/taśma w którą wchodzi wiązka ją też trzeba docisnąć. Oprócz tego pod obudową kierownicy (od tyłu kierownicy) dochodzą kolejne wtyczki, które wypadałoby docisnąć. Najlepiej przeglądnij temat dokładania kierownicy multifunkcyjnej tam jest wszystko fajnie opisane łącznie ze zdjęciami. Można byłoby jeszcze podłączyć VCDS'a i sprawdzić czy działa czujnik kąta skrętu, ale to byś się musiał umówić z kimś ze swojej grupy regionalnej, jeśli osobiście nie posiadasz VCDS'a- Audi a4 b7 pojawiły się kontrolki z czerwonym wykrzyknikem z napisem brakes oraz ABS i ESP
masz możliwość podłączyć zwykłego VCDS'a lub VAG-COM'a?? numery błędów które podałeś pochodzą z "maszyny" BOSCH'a i nie mogę ich znaleźć na ross-tech'u. Na początku jednak zaczął bym od sprawdzenia połączenia Airbag'a kierownicy z taśmą. Nie wpadłeś ostatnio w jakąś większą dziurę?? Dodatkowo z opisu błędów wynika, że chyba nie działa Ci kierownica multifunkcyjna, tym bardziej wypadałoby ściągnąć airbag i kierownice i po dociskać dokładnie wtyczki.- Audi a4 b7 pojawiły się kontrolki z czerwonym wykrzyknikem z napisem brakes oraz ABS i ESP
auto kupiłeś z takim problemem, czy sytuacja pojawiła się nagle?? Kontrolka Airbag gaśnie - nic nie piszesz o jej zachowaniu?? Na początku sprawdził bym taśmę w kierownicy, choć wydaje mi się że coś za dużo tych błędów jak na samą taśmę.- Audi A4 B7 Tempomat
jak się nic nie zmienia po wciśnięciu sprzęgła to czujnik nad pedałem sprzęgła jest do wymiany i dlatego też nie działa tempomat- Szkoda parkingowa
zderzak to chyba najlepiej i najtaniej kupić po prostu używany w kolorze auta, zwłaszcza, że jest tego dużo w sieci na różnego rodzaju portalach aukcyjnych.- Wiązka podsufitki
nie ma w tym nic dziwnego, audi czasem zaskakuje. Masz podświetlane regulacje w kratkach nawiewu?? Pewnie nie, ale na 90% jak byś je wyciągnął to pewnie zauważysz, że posiadają one wtyczki do których wystarczy podać tylko "+" oraz "-" i regulacje nawiewów będą świecić - w salonie przy kupnie nowego auta trzeba było za to słono zapłacić, a ty możesz to mieć za 5zł. - Czujniki cofania