Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. kolego mam g3 (chyba z play bo jak go włączam to mnie wita animacją play) i nie mam aktualizacji do 6, jak trzeba ją wykonać?? Z poziomu telefonu jak chce zrobić aktualizacje to mi pisze "Korzystasz z najnowszej wersji oprogramowania", a mam obecnie 5.0
  2. obecnie mam 260kkm i ostatnio byłem na przeglądzie rejestracyjnym i wszystkie amory miały powyżej 70%, a siedzą jeszcze od nowości czyli 2001r.
  3. Też polecam PZU z rozszerzoną opcją o kilometry - działanie polisy miał "przyjemność" sprawdzać mój Tata i faktycznie działa Pozdrawiam, Łukasz
  4. kolego wejdź w dział warsztat, ja kiedyś przechodziłem z zestawu nokia na BT (też mam moduł z końcówką D i bez problemu się łącze nawet z najnowszymi telefonami) i przy okazji zrobiłem mały poradnik łącznie z "kabelologią" może to Ci coś pomoże.
  5. A taki przykładzik użytkownika: "Sam miałem Phenoma II X4 965 BE @ 4,3 GHz, po zamianie na Core i5 2550K na stockowych ustawieniach w Far Cry 3 w ostatniej misji (tej z lotem helikopterem) na najwyższych ustawieniach graficznych (czyli trybie, gdzie różnice między procesorami i tak są najmniejsze) na Phenomie II ta scena była w zasadzie niegrywalna (nie do przejścia), na niepodkręconym i5 wydajność była już zadowalająca i umożliwiająca ukończenie tego fragmentu rozgrywki. W miejscach, gdzie liczą się głównie obliczenia wykonywane przez CPU, nawet najmocniejsza karta graficzna Ci nic nie da, co innego w grach/momentach, gdzie to GPU głównie pracuje, tam nawet przy stosunkowo wolnym procesorze odczujesz różnice (zdarzają się przypadki przecież, gdzie CPU nie wyrabia i po podniesieniu detali graficznych w stosunkowo do niższych ustawień karta graficzna dalej jest w stanie wygenerować taką samą liczbę klatek na sekundę, mogłaby więcej, ale to procesor jest blokadą)." Blender liczy właśnie głównie na gpu ,a nie na cpu jak większość tego typu programów Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka Jakby Cię interesowało to mam taki zasilacz na sell http://www.enermax.com/home.php?fn=eng/product_a1_1_1&lv0=1&lv1=54&no=6 Cena 450zł z KW Poczytałem po internetach i wszyscy piszą, żeby wstrzymać się z kartą graf. Zaraz wyjdzie coś nowego i ma być w podobnej kasie - więc się wstrzymuje. Proszę podaj mi więcej szczegółów tego zasilacza m.in. wymiary, czy są kable w komplecie, czy msza jakąś gwarancję itp. Może być na pw [emoji1] Pozdrawiam, Łukasz
  6. Procek słaby. Co najmniej i5 podkręcony do 4k+.Ocb? Co ma procek do karty graficznej?Gtx 690 nigdzie nie mogę znaleźć a w opisie, który znalazłem piszą że w stresie bierze do 450w !! Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  7. Jakby Cię interesowało to mam taki zasilacz na sell http://www.enermax.com/home.php?fn=eng/product_a1_1_1&lv0=1&lv1=54&no=6 Cena 450zł z KW niestety to nie na mój budżet, obecnie zależy mi na GTX 970, a mam na wszystko ok 1850zł
  8. mocy podobno nie braknie bo wszędzie piszą, że do karty GTX970 zalecany jest 500w a na elektrodach to piszą, że nawet 450w będzie ok tylko producenci podają więcej zastanawiam się jeszcze nad taki zasilaczem: http://www.morele.net/zasilacz-thermaltake-smart-se-modular-530w-sps-530mpcbeu-549804/
  9. to że będzie śmigać to wiem, ale czy to ma sens. Bo jeśli nie wyciągne z tego gtx 970 tyle ile można, to nie ma co w niego inwestować tylko trzeba będzie się wstrzymać aż do czasu zmiany płyty. Nie wiem jaką przepustowość na szynie PCI-E potrzebuje GTX. Na elektrodzie niby piszą że PCI-E 2.0 do GTX 970 w zupełności wystarczy bo ta karta i tak nie wykorzystuje przepustowości PCI 3.0 Stąd moje pytanie. np tu: http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2376204/nvidia-gtx-970-pci-express.html chłop (kapitalistas) o tym pisze, że nic nie strace z wydajności a tu to już w ogóle chłop poleciał: http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-2430785/pci-x16-run-gtx-970-significant-degradation.html " There have been tests of 3.0 vs. 2.0 and the difference is like 0.001% or something very very small. It will be perfectly fine."
  10. Witam Panowie (i Panie) chce zmienić sobie kartę graficzną, ale nie wiem czy to ma sens. Do rzeczy, obecnie mam płytę GA-MA770T-UD3P (http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-ma770t-ud3p_10/) do tego procek AMD Phenom II X4 955 QuadeCore 3,2GHz 8GB RAM DDR3 i do tego wszystkiego chce wsadzić kartę GTX 970 wraz z nowym zasilaczem Corsair VS Series 550W 80PLUS. Teraz pytanie, zależy mi na tym żeby wyciągnąć 100% z tej karty, a płyta ma PCI-E 2.0 x16, czy to będzie działać?? Kartę chce zmienić tylko ze względu na to, że zaczynam bawić się z grafiką 3D, która przy renderingu korzysta tylko z karty graficznej, a nie z procesora (program Blender).
  11. z tego co kojarzę to vag-com'em można to ustawić w kanale 77-telephon
  12. Macie 1.4MPI czy 1.4 16V? 1,4 16VPozdrawiam, Łukasz
  13. A fabii 2 w tej kwocie się nie znajdzie? Moja żona jeździ taką skodą 1,4 ben+gaz i jesteśmy zadowoleni. Auto mamy od nowości czyli od 2008r. obecnie na liczniku jest 120kkm i żadnych większych problemów nie ma. Przy obecnych cenach lpg żona po mieście robi ok. 320km za 65zł. Części eksploatacyjne są w dobrych cenach. Jedynie co trochę razi po oczach to twarde plastyki w środku, ale skądś ta cena zakupu się bierze. Pozdrawiam, Łukasz
  14. szkoda wydawać nawet tych 10-20zł. Jeśli masz tylko jednego pita do rozliczenia to zrobisz to (robiąc to po raz pierwszy) w 10min. Wejdź na stronę http://www.finanse.mf.gov.pl/systemy-informatyczne/e-deklaracje/do-pobraniaściągnij "Aplikacja e-Deklaracje Desktop umożliwiająca osobom fizycznym złożenie formularzy elektronicznych bez podpisu kwalifikowanego", czytaj co pisze w poszczególnych rubrykach i przepisujesz wszystkie dane ze swojego pita 11. Na końcu wysyłasz to wszystko netem i nawet z domu nie trzeba wychodzić.
  15. Radek, jak nie zapomnę to wezmą ze sobą lapka. Tylko ja na jakimś konkretnym VAG-owaniu słabo się znam. Ale pewnie jak zwykle Łukasz będzie ze swoim sprzętem. ja dziś chyba nie dam rady wpaść na spota
  16. kingston miał faktycznie wpadkę z dyskami v300, ale problemem okazały się pamięci Microna i od tamtej chwili chyba wszystkie ich dyski (v300) są na toshibie. Z resztą z tego co pisze kolega afroo to dysk potrzebny mu tylko na system (choć to dla mnie trochę dziwne), a resztę danych będzie trzymał na innym dysku, więc ja bym nie szukał dysków bóg wie jak drogich. Dla kogoś kto trzyma bardzo ważne dane na dysku ssd zostaje tylko kupno dysku stosowanych w serwerach, ale tu ceny zakrawają o ból głowy. co do wielkości dysku to zgadzam się z kolegą POWER-KRIS, ze względu na sposób działania (raczej "psucia") dysku ssd warto kupić większy niż mniejszy
  17. ze swojej strony zaproponował bym dysk HyperX Savage, u mnie działa już chwile i sprawuje się dobrze, o dysku Intenso nie mam zdania bo nie miałem z nim do czynienia
  18. kolego gdzie wyczytałeś, że płyta kolegi afroo posiada SATA w wersji III, bo w specyfikacji tej płyty znalazłem tylko informację, że SATA posiada przepustowość 3Gb/s, a jeśli tak jest to jest to SATA w wersji II. SATA III ma przepustowość 6Gb/s
  19. jeżeli chodzi o kamery obrotowe to kamery w niskich cenach tzn. 160 - 600zł zbyt wiele się nie różnią, co najwyżej opakowaniem. Za to raz miałem do czynienia z kamerą VIVOTEK PD8136 (przykładowy link https://suma.com.pl/vipos/ptz/563-Kamera-IP-VIVOTEK-PD8136-4712123672632.html)i muszę powiedzieć, że jest warta swojej ceny, montowałem ją w pomieszczeniu na wysokości 4,8m, a na video byłem w stanie bez problemu przeczytać paragon z kasy fiskalnej, która stała na ladzie czyli mniej więcej na wysokości 1,2m od podłoża. Wersja VIVOTEK FD8136 jest jej odpowiednikiem tyle, że bez funkcji obracania.
  20. Nie miałem nigdy do czynienia z tym rejestratorem, ale pewnie do twoich potrzeb będzie ok. Generalnie w rejestratorach chodzi o ciągłość pracy, w tych tańszych czasami różnie z tym bywa (czasem się wieszają i wymagają ręcznego restartu), ale myślę że u ciebie nie jest to jakoś wielki problem, po prostu co jakiś czas będziesz robił sobie restart jak się powiesi. Pozdrawiam, Łukasz
  21. Nie mogę się nic doczytać na temat długości gwarancji, a dyski ssd czasami ulegają awarii, wiec warto by gwarancja była w miarę długa. Ja zanim kupowałem dysk dla siebie z nikim na ten temat nie gadałem, a później okazało się że jeden z moich kumpli dysk kingston sddnow wymieniał dwa razy bo miał problem z odczytem/zapisem. Podobno problem dotyczył tylko dysków 128gb, ja kupiłem 250gb i mam nadzieje ze nie będę miał z nim problemów. Pozdrawiam, Łukasz
  22. generalnie to o konkretnych modelach ssd trzeba poczytać, bo cyferki w specyfikacjach na temat szybkości odczytu/zapisu często są fikcją, a wynikają od sposobu ich testów np. kingston chwali się że ich dysk ssdnow ma szybkość zapisu 450 MB/s, a szybkość odczytu 450 MB/s. A ja jak testowałem go u siebie to co do prędkości odczytu można powiedzmy im zaufać, to co do szybkości zapisu można dywagować bo u mnie wyszło np. ok. 350mb/s, a zależne jest to od sposobu jego testowania. Niezależnie od tego, to jak zmienisz zwykły dysk talerzowy na dysk ssd to odczujesz naprawdę dużą poprawę w szybkości.
  23. generalnie na płycie masz sata II, więc każdy ssd będzie dobry (dyski ssd do pełnej szybkości potrzebują sata III, ale jest to kompatybilne wstecznie), Ja używam kingstona ssdNow v300 oraz HyperX Savage i jestem zadowolony. Co do hałasu to dyski ssd działają "bez dźwięcznie", bo nic się w nich nie kręci.
  24. kamera jak kamera w tym przedziale cenowym raczej nie ma co szukać niczego szczególnego. Jak chcesz to montować na zewnątrz to wypadałoby kamera miała zasilanie PoE tzn. żeby zasilanie kamery szło po jednym kablu razem z transmisją. Z tym, że te kamery są droższe oraz należy je podłączać do routera z funkcją PoE (są one droższe od zwykłych), za to nie ma problemu z prowadzeniem kabli, bo jest tylko jeden na kamerę (a nie jak w tej 2 przewody na kamerę - zasilanie, transmisja). Do całości potrzebujesz jeszcze rejestrator, no chyba, że nie przewidujesz nagrywania obrazu tylko sam podgląd na żywo. Rejestratory to temat rzeka i wszystko zależy od budżetu jakim dysponujesz.
  25. próbowałeś połączyć inny telefon?? Wydaje mi się że tu sprawa leży bardziej po stronie telefonu, kórty nie wysyła audio przez BT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.