Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Tak , znajdziesz tam wszystkie sterowniki. Ale jak wrócisz do windows 8 to on i tak znajdzie sobie wszystkie sterowniki raczej sam, mając tylko połączenie z netemPozdrawiam, Łukasz
  2. Panowie mam teraz takie pytanie. Jak to wpłynie na rynek samochodów używanych "w miarę nowych"? Dziś dzwonił do mnie szwagier który kupił passata w 2012r. (2.0tdi) i się teraz zastanawia czy go nie sprzedać szybko i kupić nowego. Myślicie że ma to jakiś sens, czy raczej ta afera nie odbije się w "świecie" aut używanych? Pozdrawiam, Łukasz
  3. pewnie ten kabelek jest zakończony czarną tyczką. Jest to zapewne podpięcie fotochromu.
  4. czujnik kupiłeś oryginalny czy zamiennik? Zamienniki często lubią być zepsute już na półce w sklepie. Przed kupnem i wymianą trzeba było pierw podpić vaga i sprawdzić czy to na pewno wina czujnika. Wypadło by jeszcze dla pewności wykonać test licznika i sprawdzić czy z nim jest wszystko ok (też zrobisz to vagiem). Taki test najlepiej byłoby wykonać gdy silnik będzie nagrzany, a wskazówka od temp. będzie wskazywać na "zimny stan silnika"
  5. Pobierasz właściwą wersje windows 10, nagrywasz na dvd, odpalasz komputer z tej płyty i instalujesz windowsa 10 po sformatowaniu dysku (podczas instalacji jest opcja formatowania dysku)Plik iso windows 10 pobierasz za pomocą "Windows 10 Media Creation Tool" Pozdrawiam, Łukasz kolego ok a jak zrobię kiedyś taką czystą instalację to czy wtedy będę musiał coś płacić za tego windowsa czy będę miał go nadal za darmo na tym samym sprzęcie? drugie pytanie to czy jak zainstaluje na czysto to czy wtedy przy robieniu formata kasują się wszystkie sterowniki jak i poprzednii windows 8 i już nie będzie do niego powrotu bo u mnie przy kupnie lapka nie było zadnych płyt ze sterownikami tylko wszystko było już wgrane w lapka i jest utworzony taki punkt przywracania do tego momentu jak by się coś działo z kompem Windowsa 10 powinieneś zainstalować bez problemu na tym samym sprzęcie. Co do partycji recovery (windows 8 i sterowniki) to najlepiej jest sobie zrobić jej kopie na DVD (chyba nawet z poziomu windowa można to zrobić - producent zazwyczaj dołącza preinstalowane programy do tego), bo po instalacji windwosa 10 partycja recovery nie jest już dostępna z pod klawisza F8. Można to jakoś naprawić jest sporo opisów w internetach, ale trzeba się trochę nakombinować.
  6. Kolego co do kamer to najlepiej jest wpisać model kamery w youtube, porównać jakość nagrań (w dzień i w nocy) i samem wybrać odpowiednią. Co do rejestratora to, tak do kamer wifi można podpiąć rejestrator. Co do wskazówek lukone to muszę przyznać, że to dobra propozycja jak za takie pieniądze.
  7. Potwierdzam słowa radzio49aa, dziś jadąc do pracy było 9*C i miałem całe lusterka w rosie (to samo z tylną szybą), po włączeniu ogrzewania tylnej szyby, zarówno z lusterek jak szyby wszytko wyparowało. Wczoraj robiłem podobny test tylko nie włączałem ogrzewania i przez całą drogę do pracy nie odparowało prawie nic, a temp. była podobna.
  8. ja używam firefox'a
  9. Kolego zamierzasz rejestrować video czy tylko oglądać na żywo. Bo jeśli chcesz to nagrywać to potrzebujesz jeszcze rejestratora. Wprawdzie kamera AXP ma możliwość nagrywania na kartę SD, ale jak można poczytać w komentarzach to nagrania z karty można tylko skasować wkładając kartę do komputera lub sformatować całą jej zawartość zdalnie - brak możliwości wybiórczego kasowania zdalnie. Poza tym przemyślał bym jednak temat wifi i jeśli była by taka możliwość to pozostał jednak przy kablu - jest to na pewno mniej zawodny sposób przesyłania danych.
  10. Przy taki przypadłości najlepiej wyciągnąć wszystkie (tylne) lampy i to sprawdzić. Roboty jest na max pół godziny. Pozdrawiam, Łukasz
  11. Poczytaj w dziale warsztat jest gdzieś opis diagnozy czujnika. Generalnie czujnik Jest 4-pinowy( dwu funkcyjny) i odpowiada za odczyt temp silnika i wskazania temp na zegarach. Trzeba w dwóch blokach (w bloku silnika i w liczniku) odczytać temp. Jeżeli temperatury będą się znacznie różnić to będzie wskazywało na zepsuty czujnik. Pozdrawiam, Łukasz
  12. Jak zapala się i gaśnie to znaczy że raz działa , a raz nie. Trzeba wyciągnąć żarówki i sprawdzić czy maja dobry kontakt w gnieździe. Może gdzieś się dostała wilgoć i coś nie styka. Pozdrawiam, Łukasz
  13. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na marbol94 temat w Audi A4 B6/B7
    A orientuje się ktoś czy takie "żarówki" uda się wsadzić do zwykłej lampy w B6? I czy lampy pod takie "xenony" muszą mieć jakąś specjalną homologację? Pozdrawiam, Łukasz
  14. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na marbol94 temat w Audi A4 B6/B7
    Faktycznie po zgłębieniu tematu znalazłem taki artykuł http://m.onet.pl/moto,wy61pPozdrawiam, Łukasz
  15. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na marbol94 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego a czemu uważasz że do tych lamp nie trzeba spryskiwaczy ani samopoziomu? Lampy są ksenonowe więc chyba jednak trzeba.Pozdrawiam, Łukasz
  16. Pobierasz właściwą wersje windows 10, nagrywasz na dvd, odpalasz komputer z tej płyty i instalujesz windowsa 10 po sformatowaniu dysku (podczas instalacji jest opcja formatowania dysku)Plik iso windows 10 pobierasz za pomocą "Windows 10 Media Creation Tool" Pozdrawiam, Łukasz
  17. teraz to najlepiej zgraj sobie wszystkie potrzebne dane i zainstaluj windows 10 z DVD na czysty dysk. Jak w chwili obecnej windows 10 jest aktywowany to podczas instalacji w momencie, gdy poprosi Cie o serial key kliknij przycisk Pomiń/Później. Po poprawnej instalacji windowsa i podczas pierwszego połączenia z internetem windows sobie sam pobierze key'a i aktywuje system (sprawdzałem to dwukrotnie).
  18. Katalog windows.old to katalog w którym siedzą pliki ze starego windowsa - zapewnie robiłeś upgrade, a nie czystą instalacje na pusty dysk. Możesz go usunąć. Co do pada to nie widzę przeciwwskazań aby go odinstalować, w razie czego zainstalujesz go ponownie, zwłaszcza że masz myszkę.Pozdrawiam, Łukasz
  19. kolego wszystkie odpowiedzi na zadane pytania znajdziesz w dziale warsztat, chyba nawet są zdjęcia
  20. a takie coś nie pasuje: http://www.gsmsklep.com/bateria-samsung-galaxy-note-4-n910-ebbn910bbeg-liion-oryginalna-p-3830.html
  21. myślałem o tym telefonie, ale ma mały wyświetlacz a ojciec jest ślepy. Jak miał s3 LTE to oglądał wyświetlacz z lupą i się co chwile żalił, że nic na nim nie widzi dlatego s3 oddał mi a sobie kupił chińczyka z wyświetlczem 5,2' Ojciec obecnie siedzi we Frankfurcie nad Menem i tam właśnie kupił sobie chińczyka w sklepie u ciapaków, ale mówi że go trzepie jak tam ma iść i chce kupić coś w Polsce. Mówi, że takiego syfu i smrodu w sklepie to nigdzie nie widział.
  22. Witam, Panowie "komórkowcy" będziecie dziś na spocie?? Potrzebował bym kupić telefon z dual sim (aktywny), wyświetlacz min 5,2" (najlepiej 5,5"), 2gb ram do kwoty ok 1300zł, znajdzie się coś?? Może być chinczyk. Telefon potrzebuje dla ojca, który ostatnio miał jakiegoś chińczyka o podobnych parametrach i był z niego bardzo zadowolony tylko złamał go na pół
  23. trochę to dziwne bo mam w10 na trzech komputerach (2x wersja home, 1x profesional) i na żadnym nie mam problemów z pisaniem polskich znaków "po staremu" tzn prawy alt + literka
  24. Jaką masz kartę graficzną? Jeśli nvidie i masz do niej zainstalowany dodatkowy program który uruchamia się do niej i siedzi w tray'u koło zegarka to w nim pogrzeb. Miałem podobnie? prawy alt i jakaś litra (nie pamiętam teraz która - a,e, s,c czy z) to skrót nvidi i dlatego nie działa polska literka. Sprawdź też jaki układ klawiatury masz obecnie wybrany jako domyślny - ma być "Polski (programisty)", a sprawdzisz to ustawieniach językowych windows'aPozdrawiam, Łukasz
  25. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na em0t temat w Audi A4 B6/B7
    podepnę się pod temat, moja sytuacja jest identyczna tzn. wszystko wymienione, a coś dalej stuka przy większych dziurach (ewidentnie coś z lewej strony, przód). Byłem na dwóch różnych stacjach diagnostycznych i nikt nic nie zauważył w zawieszeniu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.