Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. jak nie zależy ci na nowym telefonie to nju mobile jest chyba teraz nie do przebicia, zwłaszcza, że umowę podpisujesz na miesiąc do przodu i zrywasz kiedy chcesz
  2. nie mierzone na dyno, ale powinno być teraz około 170/370 +-10 ee to i tak mi nieźle jedzie Oho to musimy sprawdzić z moim A Ty Łukasz nie miałeś 2,5 wcześniej? ja??? nie, ja zawsze miałem 1.9
  3. nie mierzone na dyno, ale powinno być teraz około 170/370 +-10 ee to i tak mi nieźle jedzie
  4. Czyli ile jest tego w stadzie? Pozdrawiam, Łukasz Gabriel następnym razem sprawdzamy co grają w kinie Pozdrawiam, Łukasz
  5. Koledzy napiszcie ile macie KM, bo ja się zmartwiłem jadąc za wami, że mój remont "psu w budę", ale ja mam serię, wiec mnie pocieszyliście że macie coś dubniętePozdrawiam, Łukasz
  6. z tego co pamiętam to jak rejestrowałem auto z gazem to do rejestracji chcieli homologację oraz f-rę na montaż gazu, a na f-rze jest napisane w jakim aucie i w jakim silniku instalacja jest zamontowana, więc ewentualnie przy sprzedaży nowy nabywca może mieć problem przy rejestracji. Najlepiej to by było znaleźć jakiegoś gazownika co wystawi f-re za przekładkę instalacji do nowego silnika, ale to tak tylko gdybam.
  7. silnik jest częścią zamienną, ale chyba tylko w przypadku jak zmieniasz go na taki sam jaki masz, a jak zmieniasz na inną pojemność to trzeba to zgłosić i zrobić jakiś przegląd, aby w dowodzie rejestracyjnym zrobić zmiany. A co z ubezpieczeniem?? jak wiadomo OC płacisz od pojemności, w kolegi przypadku pojemność spada więc składki też pewnie by spadły, ale co będzie jak "odpukać" kolega będzie mieć jakąś przygodę na drodze i wyjdzie, że był silnik inny niż w ubezpieczeniu i ubezpieczyciel przeszuka sobie OWU i znajdzie w nim jakiś głupi punkt na którym to opierając się nie wypłaci odszkodowania i każe płacić z kieszeni??
  8. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na mariuszbyd temat w Audi A4 B6/B7
    musisz chyba wyciągać każdy bezpiecznik po kolei i sprawdzać pobór prądu. Jak pobór spadnie po wyjęciu któregoś bezpiecznika to będziesz wiedział gdzie szukać dalej. PS. Radio masz ori czy inne??
  9. Lukasz_mk2 odpowiedział(a) na krystianb6 temat w Audi A4 B6
    bez żadnych problemów dotniesz swoją po tempomat (ja docinałem u siebie i udało mi się to zrobić idealnie - trzeba tylko wyciąć sobie dobry szablon z tektury)
  10. lista kontaktów jest niezależna od kodowania, wszystko zależy od wersji modułu BT i telefonu (jak masz moduł z początku produkcji i do tego nowy telefon np. z androidem to listy kontaktów raczej nie uda ci się zrobić, ja mam moduł z literką D na końcu oraz telefon galaxy S3 i też nie mam listy kontaktów)
  11. wydaje mi się, że tutaj bardziej chodzi o to, że ten silnik został "przestawiony" i dlatego są takie błędy - pewnie ma działać w jakiś zakresach, a działa w innych i dlatego wychodzą takie bzdury. Myślę, że jeżeli wycieraczki chodzą to nie ma co zachodzić w głowę tylko to olać.
  12. przetłumaczyć to nie problem: silniczek od wycieraczek, położenie 1, zwarcie do masy silniczek od wycieraczek, położenie 2, zwarcie do masy ale co dalej
  13. znalazłem coś takiego: 01753 window wiper motor (v) stage 1, static short circuit to earth. 01754 window wiper motor (v) stage 2, static short circuit to earth. ale nie wiem jak to ugryźć ;(
  14. ja kiedyś miałem podobnie, wskazówka od temp. albo leżała albo pokazywała 90 stopni, wina była w czujniku, a nie w zegarach. Zrób test zegarów tak jak pisze kolega jacek70 i wszystko będzie jasne
  15. sprawdź co pokaże VAG, może problem leży po stronie czujnika skrętu, ale w tym wypadku by się chyba raczej zapalała trakcja, a nie (!)
  16. a jaki jest problem z wymianą komfortu?? Przeczytaj ten wątek http://a4-klub.pl/index.php?/topic/195769-montaz-el-skladanych-lusterek-zewnetrznych-diy/i zrobisz to sam bez problemu
  17. Witam, Ja też bym się dziś zjawił, ale czy GK napewni jest otwarta? Pozdrawiam, Łukasz
  18. mogę poczekać, router i modem będę kupował dopiero po nowym roku, bo obecnie do końca stycznia mam net od dotychczasowego dostawcy.
  19. a wiesz może gdzie mogę poczytać jakie modemy będą wspierane przez router po wgraniu firmware'a tomato??
  20. kolego a możesz mi podać dokładny model modemu USB który ty posiadasz, bo na stronie netgear'a nic nie piszą o kompatybilności modemów USB z routerem, a podobno nie wszystkie modemy działają na routerach. No chyba, że aby działał w ogóle jakiś modem to trzeba wrzucić na ten router tomato??
  21. Witam, tak jak w temacie, potrzebuje zakupić router + do niego modem USB. Generalnie routery LTE są jeszcze drogie, więc chce kupić router 3g i do tego modem LTE, który w razie potrzeby "szybkości łącza" będę mógł włożyć bezpośrednio do komputera. I teraz pytanie co kupić? Ruter ma mieć wifi, które ma działać dobrze w mieszkaniu 64m2. Nie chciałbym przekroczyć kwoty 300zł. Może ktoś z was użytkuje coś takiego i może podzielić się własnym doświadczeniem. Pozdrawiam, Łukasz
  22. moi rodzice mają identyczny zestaw, dyskotek w domu nie organizują, ale ogólnie ojciec jest zadowolony (bo mamie to wszystko jedno )
  23. dobra temat załatwiony z Kerczim, a co z tym spotem????
  24. 420zł dopłaty do s3, s3 lte czy s3 neo????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.