Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Problem z centralnym zamkiem - nie zamyka auta od strony drzwi kierowcy
Panowie znajomy kupił sobie audi z '95 roku i ma z nim denerwujący problem, a mianowicie podczas zamykania drzwi kluczykiem od strony kierowcy zamykają się tylko te drzwi, natomiast jak zamyka auto od strony pasażera lub klapę to zamykają się wszystkie drzwi. W czym może być problem. Po rozebraniu drzwi "od środka" wygląda wszystko ok. Dodam, że centralny jest oryginalny audi, a nie dokładany. Druga sprawa mniej istotna to taka, że tapicerki drzwi ma od lifta (chyba) bo na drzwiach kierowcy ma przycisk od zamykania auta, ale nie jest on podłączony - czy jest jakaś możliwość jego podłączenia, czy może szkoda zachodu. Generalnie niech nikt nie pisze, że kupił paścia bo on o tym wie, poza tym kwota za jaką ją kupił była na tyle niska, że można było by za to kupić co najwyżej czapkę gruszek - generalnie auto ma tylko jakość jeździć do przodu do tyłu i czasami skręcać
-
Dziwne odgłosy
A co tam chcesz naprawiać? Tak ma być. Po prostu jak odpalasz auto klapy się otwierają, a jak gasisz to się zamykają.
-
Sezon Rowerowy 2016
tak właśnie zrobię, dziś jadę z rowerem żony na serwis gwarancyjny to od razu coś sobie kupie Do szczęścia brakuje mi jeszcze jakiejś lampki na przód bo ostatnio swoje przygody rowerowe zaczynam od 21 bo w dzień nie mam czasu i teraz nie wiem co wybrać, myślę nad czymś takim: NAJMOCNIEJSZA latarka rowerowa na allegro 20W !!!! (3415718810) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Generalnie jeżdżę w całkowitych ciemnościach po puszczy i muszę mieć coś mocnego w granicy do 100zł, może ktoś coś może polecić?
-
Sezon Rowerowy 2016
jak nie ma jak jest: ale chyba zrobię jak mówisz przejdę na 2,1 i będzie git
-
Sezon Rowerowy 2016
na stronie producenta nie ma już mojego modelu, ale znalazłem coś takiego: Alexrims - cycling wheels na mojej obręczy też jest napisane 559x18 - co by oznaczało, że rafka ma szerokość wewnętrzną 18mm - może ktoś z was ma też taki wymiar wewnętrzny i wie jakie u niego wchodzą opony, bo na stronie producenta nie ma żadnych dodatkowych informacji w sprawie opon znalazłem jeszcze coś takiego: [opony] Kompatybilność opon z obręczami - Koła rowerowe - Forum Rowerowe - Największe w Polsce i patrząc na tabelkę (nie wiem czemu tylko szerokości wew. są tylko nieparzyste, a ja mam parzystą - 18mm), widać że nie wejdą mi chyba szersze opony jak 2" (2"=50,8mm), no chyba że ktoś ma jakąś inną interpretację dla zamieszczonej tam tabelki
-
Sezon Rowerowy 2016
a jak mam sprawdzić jaka najgrubsza opona mi wejdzie? Bo na rawce mam tylko takie coś: Remik-A4 możesz napisać jakich specyfików używasz do mycia roweru??
-
Sezon Rowerowy 2016
Panowie mam pytanie. Mianowicie potrzebuje zmienić opony w sowich dwóch kółkach, obecnie jeżdżę na takich: Generalnie wszystko mi w nich pasuje, ale mają już chyba swoje lata (4 sezony) i dość łatwo się przebijają - przez ostatni tydzień jeżdżę troche po lasach i już złapałem kapcia dwa razy. Niestety nie mogę znaleźć dokładnie takich samych opon (pewnie już zmienili model) Co radzicie kupić tak mniej więcej do 100zł/opona?? a tak w ogóle to taki mam sprzęt:
-
Biały wyświetlacz ?
ja miałem u siebie w B6 podobny problem z kolorowym FIS'em, okazało się że problem leży po stronie taśmy między fisem a płytą licznika. Udało mi się to naprawić w firmie ACEFF z Zielonej Góry, ale raczej nie sądze, że w tak nowym aucie jakim jest B8 wystąpił by ten problem. Podłącz licznik pod vaga tak jak radzi Grzegorz.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota Panowie
-
Będę zamawiał zestaw wyjmaków (trim removal tool kit) - ktoś zainteresowany?
generalnie to kiedyś natknąłem się na te ściągacze w komplecie 24szt. za chyba 80zł, ale teraz ich nie widze
-
Będę zamawiał zestaw wyjmaków (trim removal tool kit) - ktoś zainteresowany?
a czy nie lepiej kupić to u nas??? np: ZESTAW ŚCIĄGACZY DO TAPICERKI 6SZT YT-0837 YATO (3356987833) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - są różne rodzaje, ja wkleliłem aukcje pierwszą z brzegu
-
test wentylatorów chłodnicy - jak wykonać VAG'iem??
czy mogę ten wiatrak tak normalnie przytrzymać ręką?? Nie urwie mi jej ???
-
test wentylatorów chłodnicy - jak wykonać VAG'iem??
Witam, mam następujący problem, obecnie przy wielkich upałach klima działa na max'a a wraz z nią słychać jakiś dziwny odgłos jakby jakieś łożysko szumiało. Wydaje mi się że dźwięk wydobywa się ze sprężarki, ale byłem wczoraj u mechanika i on raczej stawia na wiatrak, proponował wykonać test wiatraków VAG'iem, ale że nie miał czasu kazał przyjechać kiedy indziej. Czy może ktoś mi powiedzieć jak przeprowadzić taki test VAG'iem??
-
FIS Bardzo jasne podswietlenie ZDJECIA
tak jak mówiłem ja to robiłem w tej firmie aceef.pl ale teraz znowu się popsuł
-
Silniczek wycieraczki tył
szukałeś zamiennika tego silniczka na allegro? U mnie też mam podobny problem i znalazłem nowy silniczek firmy tarpan za 160zł z roczną gwarancją. Myśle że będzie to lepsze rozwiązanie niż używka, zwłaszcza, że nie ocenisz stanu używki jak jej nie rozbierzesz bo z wierzchu to mój też był nówka sztuka, a w środku dramat.
-
FIS Bardzo jasne podswietlenie ZDJECIA
Mam tak u siebie też, raz już naprawialem licznik w Aceedf(chyba jakoś tak to się pisze) ale podzialal ok. roku i dalej to samo Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
NJU Mobile vs. Play
ja obecnie mam 200 minut do wszystkich i bez limitu w orange i gdyby nie te "bez limitu do orange" to bym się w abonamencie nie mieścił - większość znajomych jest w orange. Czasem i tak się zdarzy że płace ponad abonament.
-
NJU Mobile vs. Play
co masz na myśli pisząc usługi dodatkowe???
-
NJU Mobile vs. Play
Panowie właśnie kończy mi się umowa w orange i nie wiem czy ją przedłużać czy nie, czy jest już ktoś posiadaczem oferty NJU i może coś powiedzieć na jej temat. Dodam że posaidam telefon S3 i nie będę zainteresowany nowym aparatem, a chciałbym jak najbardziej ograniczyć wydatki na telefon. To co piszą na stronie to bajka ale jak to działa?? Swojgo czasu dużo znajomych połasiło się na Play'a a potem od nich odeszli bo mieli sporo problemów z siecią (tzn. z połączeniami), a ja chciał bym tego uniknąć. aha. Interesuje mnie wersja na abonament nie pre-paid
-
Ocena Oświetlenia ( dobrze świeci czy nie ? ) oraz wymiana postojówki i H7
te postojówki, które pokazałeś nie mają canbusa czyli będzie wywalać błąd spalonej żarówki (jeśli masz tą opcje). A co do tych hidów to po co Ci 100w?? w ogóle po co ten hid??? dla wyglądu??
-
Zmierniarka samochodowa ( gdzie się znajduje ? )
w FAQ chyba ktoś opisał sposób montażu zmieniarki w schowku, a jak nie w FAQ to w tym dziale na pewno to znajdziesz
-
Zmierniarka samochodowa ( gdzie się znajduje ? )
kabel od zmieniarki idzie do radia, jak nie masz zmieniarki to nie masz też żadnego kabla - kabel kupuje się ze zmieniarką
-
Zmierniarka samochodowa ( gdzie się znajduje ? )
powinna być w schowku
-
Kod do radia - da radę jakoś odzyskać?
a tu patrzyłeś: http://radiohelp.pl/
-
przekodowanie radia symphony III USA na EU
Panowie mam pytanie czy można vagiem przeprogramować radio symphony III z USA na EU. Znalazłem coś takiego: How to convert Audi radio from US to EU? | Audi Forum czy może ktoś to potwierdzić, czy będzie to działać w Symphony III??