Treść opublikowana przez mojeA4
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Koledzy a ja mam takie pytanko Potrzebuje ocieplić styropianem i nałożyć na to blachę trapezowa bądź falista. W środku bedą maszyny do produkcji no i wiadomo ludzie, jakies ogrzewanie sie zrobi. Jaki gruby styropian dac? Moze ktos pracuje lub moze polecić firmę, która kompleksowo sie tym zajmuje. Jest opcja zarobić, ja musze kogos znalezc. Łącznie potrzeba 1350 m kwadratowych styropianu i blachy
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Ten spojler to chyba żart
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Panowie, ucichlo z gościem co? Zero tematu, teraz każdy każdego podsłuc**je i wysyła do wprost Temat ucichł, pewnie dalej jeździ po Warszawie i śmieje sie z nas wszystkich
-
moje pierwsze bmw :D
Jeszcze cos dopisze M pakiet mozesz dolozyc, ja sobie panoramy nie dołożę :/
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
To zedrzyj ta farbę i malnij dipem czarnym
-
Seat Exeo ST 2.0TDI CR 143KM
Daj znac, ciekawe ile dadzą i co zakwalifikują do wymiany trochę żal jak sie na to patrzy
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
No to poczujesz różnice w oświetleniu drogi Po przesiadce z poprzedniego auta na to co teraz jest mega różnica
-
Passat b5 fl Blue shadow metallic by bidzio1 led bix itp
No jest co modzic Powodzenia i szerokości
-
Seat Exeo ST 2.0TDI CR 143KM
Bardzo ładne w białym kolorze wyglada, podobnie jak b7 A powiedz tak przy okazji co myjnia na te uszkodzenia? Pokryją koszta z ubezpieczenia? Chyba nikt z nas by nie chciał miec wgniecenia na dachu po myjni
-
Przesiadka do tyłu na autostradzie
Lee, myślałem, ze sie rozje...
-
Praca w Anglii. Czy można wypłacić pięniądze z bankomatu w Polsce?
Pierwsze słyszę o jakis opłatach Nic nie płace, za przelew 1700 euro na amronet i potem z amronet po przewalutowaniu i przesłaniu na moje polskie konto pobrali sobie opłatę 13zl Bezpośrednio z niemieckiego konta na konto PKO znajoma w Polsce ma opłatę 20zl
-
moje pierwsze bmw :D
No jest różnica spora, to fakt. Ale do m-pakietu powinien byc jakiś delikatny zawias, bo taka koza do tych zderzaków i progów
-
moje pierwsze bmw :D
No ale juz sie z nim dogaduje, robimy zamianę m pakiet za panoramę
-
Praca w Anglii. Czy można wypłacić pięniądze z bankomatu w Polsce?
Pewnie Nie ma obawy wpłaty, ale mozesz sobie sprawdzisz inne kantory internetowe, moze akurat bedą miały lepszy kurs. Tam sie logujesz, piszesz co chcesz zrobic Np przelać funty i potem funtów na złotówki Wpłacisz im na konto walutowe, tu nie przeskoczysz Musisz poczekać aż fizycznie kasa do nich wpłynie i potem przeleja Ci, i to akurat potrwa chwile, na Twoje polskie po jakimś kursie Ja ostatnio bawiłem sie na amronet.pl Tam mozesz wybrać kurs samemu i ktos moze od Ciebie kupic, ale akurat nie trafiłem, bo kurs przed weekendem teraz szedł mocno w dol
-
moje pierwsze bmw :D
Zamień sie dam Ci m-pakiet a Ty mi panoramę
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
No to mamy odpowiedz, to Hiop zrobił rundę po Warszawie swoją m3 i teraz nie mogą namierzyć Piękne autko, choć maluszek tez Pewnie wiecej oczu przykuwa fiacik niz beema
-
Dostałem foto za przejazd na czerwonym. Da się coś wywalczyć?
zmiany świateł miedzy żółtym a czerwonym tez sa rożne Ostatnio cos było w tv, ludzie sie oburzyli, bo za krótko trwała zmiana z żółtego na czerwone i każdy dostawał fotkę Poza tym jechac autem załadowanym nie jest prosto sie zatrzymać, niektórzy to wiedza Ja nie bede oceniał kierowcę, bo sytuacje sa rożne Lepiej zakładać, ze mu sie zdarzyło Moze umorza, jak driftera z m3, z Warszawy, bo z tego co czytam nic mu nie postawili a takiemu zaraz dopieprzą
-
moje pierwsze bmw :D
Musze Hugo zrobi dział obok inne marki także bmw
-
Dostałem foto za przejazd na czerwonym. Da się coś wywalczyć?
Niech szef powie, ze nie wie kto kierował, i zapłacisz kase bez punktów Skoro jestes kierowca to chyba nie zależy Ci na tym, zeby kolekcjonowac punkty karne co?
-
Praca w Anglii. Czy można wypłacić pięniądze z bankomatu w Polsce?
Stracisz za wiele kasy na tym, bank zwykle ma takie kursy niskie, zeby na nas zarabiać- z tego żyją Kiedy nie wiedziałem jeszcze o cinkciarzach itp to przelewajac kase z niemieckiego banku na polskie konto w wbk, gdzie kurs euro był 4,20, w banku o dziwo był 4,09 Na pewnej kwocie to robi juz różnice no nie? Skoro masz konto w polskim banku, to nie korzystałbym z wypłat w ten sposob jak napisałeś
-
moje pierwsze bmw :D
Cos sie przy tym zawieszeniu robi czy nic? Ustawia sie manualnie czy nie?
-
Dostałem foto za przejazd na czerwonym. Da się coś wywalczyć?
Ja kiedyś jadąc busem z 10 paletami załadowany po brzegi blyslo mi w okolicy slupska, ta słynna straż gminna Udało sie wynegocjować z 100 zł na 70 zł
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Ale niech nie zabierają o przekroczenie o 50km/h
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Nie wiem czy on sie sam dorobił, ale po jego rozmowie i jazdach, zachowaniu raczej watpię Tak to niestety jest. Znam gościa, który nic nie potrafi a ma juz 24 lata, zawód syn tzw. tatus kupił nowa trójkę no a teraz wczoraj przesiadl sie na porsche macan. Wielu ma takie życie, gdzie bez tatusia za daleko nie zajada
-
moje pierwsze bmw :D
No gratuluje zakupu, juz któryś z kolei jestes z e60 w garażu z forum