Treść opublikowana przez IDUAL
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Nie wiem czy bedzie ktoś w sumie długi weekend tak że różnie może być.
-
[B6 AWX] Ciężko pali
Jeżeli chcesz sprawdzić pompowtryski zrób logi statyczne 013 018 023 po nich w miare można wywnioskować w jakim stanie są pompki.
-
[B5 AJM] Braki mocy Proszę o ocenę logów
Kolego mirex76 zrób logi dynamiczne na początek 003 008 010 011(najlepiej było by komplet) i bedzie wszystko widać co niedomaga.
-
[B5 AFN] Porady w sprawie turbiny - sprawa delikatna.
Kolego jeżeli słyszysz szum podczas przyspieszania to może masz nieszczelność w dolocie sprawdz ten łączik miedzy kolektorem a tą rurą plastikową. Ja tak miałem jak przyspieszałem to szum nawet przyjemny dla ucha a jak jechałem spokojnie to nic nie było i okazało sie ze była mała dziurka.
-
[B5 AHH] Prośba o analize logów turbo
HEHE dzieki przemik postaram sie ale pokuty bede wysyłał do ciebie . Zobaczymy jak sie nie rozjeździ no to za miesiąc weekend sobie zarezerwuje i wyczyszcze je. Dzieki za opinie
-
[B5 AHH] Prośba o analize logów turbo
Witam wczoraj stał mi sie tryb awaryjny wywaliło błąd 17958 wiec postanowiłem zrobić logi i wyszło tak I próba 11dyna II próba 11 dyna III próba 11 dyna BS11 Jak widac pierwszy jest tragiczny. Logi robiłem jeden po drógim w odstępach około min. Dzisiaj rano chciałem zobaczyć jak wygląda sprawa i tak samo pierwszy tragiczny a potem troche lepsze prawie takie same jak te co wkleiłem. Czyżby znów geometria do czyszczenia czyściłem ja w maju tamtego roku. Dzieki za odpowiedź.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Myśle że spokojnie po swietach możemy coś poplanować na jakimś nieutralnym gruncie jakiś grill itp zamiast stac w poniedziałek pod US możemy w niedziele zgrilowac jakiegoś prosiaka [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 14:04_________________________________________________Jakąs miejscówe w lesie z parkingiem trzeba zorganizować
-
[ALL B5] BŁĘDY VAG 514 i 515
Z tego co mi wiadomo czujnik halla w tych silnikach to czujnik położenia wału korbowego. Jeżeli jest on uszkodzony sterowanie silnikiem jest bardzo utrudnione. Watrości z tego czujnika wykożystywane są głownie do sterowania zapłonem i przebiegiem wtrysku paliwa.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
NO TO BIBA POWINNA BYĆ.
-
[ B5 AJM ] Błąd 17964
Kolego masz niedoładowanie albo turbo do czyszczenia, albo nieszczelniść w dolocie albo coś z podcisnieniem. Zrób logi to się wyjaśni jaka przyczyna niedoładowania.
-
[ALL B5] Czyszczenie turbiny - opis foto
Takie wątki to do działu zrób to sam a nie tutaj.
-
[ALL B6] Prośba o analizę błędów
18070 Wentylator chłodnicy drugi bieg - zwarcie do masy posprawdzaj kabelki idące do wentylatora może którać kostka zaśniedziała lub odłączyła się.
-
[B6 AWX] Problem silnik
Kolego zanim kupisz wszystkie pompki podjedz do serwisu i powiedz żeby ci pokazali wartości na logach 018-powinny być same zera, 013-wartości maxymalnie do +/-2 im bliżej zera tym lepiej, 023- najlepiej zeby były bliżej zera ale jak bedzie +/-30 to tez jeszcze ok.[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 14:32_________________________________________________Jak to zrobisz napisz jakie masz wartości na poszczególnych pompkach.
-
[B6 AWX] Prośba o rozszyfrowanie błędów
Kolego bład 17964 to błąd za małe ciśnienie doładowania. Nie słychgać jak przyspieszasz jakby powietrze uciekało. Sprawdz wszystkie przewody gumowe ciśnieniowe od turbiny czy nie ma gdzieś dziury. Ewentualnie zrób logi to powinno sie wyjaśnić co jest przyczyną niedoładowania.
-
[B5 AJM] 17965 - prośba o analizę logów
Zrób loga 011bs i 011 dynamicznego ale od 1500 do 4500 z gazem 100% w podłodze
-
[B5 1Z] Jaka przyczyna niedoładowania turbiny?
Kolego tu mowa o silniku AHU on nie ma zmiennej geometri łopatek więc żadną sztangą nie pokręci.
-
[B5 APT] Prośba o wytłumaczenie błędów
Na początek sprawdz połaczenie sondy kabelki złączki na pierwszym logu brak zmian napięcia w trzeciej linijce. Wartości w drógiej linijce powinny oscylowac wokół zera. Wartości minus to bogata mieszanka a plus to uboga. Napięcie również powinno sie zmieniać z ok 0,1 do 0,8 w zależności od regulacji dawki.
-
[B5 1Z] Jaka przyczyna niedoładowania turbiny?
Zdjęcie nie hula
-
[B5 APT] Prośba o wytłumaczenie błędów
Co do sondy posprawdzaj kabelki czy nic sie nie odłaczyło czy kostki nie są zabrudzone i wykasuj błedy czy bedzie dalej. Co do błędu długoterminowy pomiar paliwa system za słaby(mieszanka za uboga) to przyczyną może byc sonda lambda przepływomierz wtryski lub pompa. Ja bym u ciebie stawiał że to przez sonde. Zrób z nią porządek i sprawdz błędy.[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 11:23_________________________________________________Zrób log 030 i 033 na rozgrzanym silniku i wklej to jest sonda.
-
[B5 ADR] Błąd (16486) Coś z przepływką. I co teraz? Proszę o pomoc.
Kolego kupiłem ori przepływke na alledrogo tak jak ty chcesz taniej. Auto paliło 9l na 100 przy spokojnej jeździe i kopciło jak BATORY. Dopiero ori z serwisu załatwiła sprawę. Nigdy nie wiadomo co sprzedają. Moze jakieś uszkodzone lub stare co mają po 10 lat zleżane że tak tanio je mają.
-
[B6 AWX] Proszę o wytłumaczenie błędów
1330 - sterownik główny układu komfortu 1331- sterownik drzwi kierowcy 1794 -błąd numeru nadwozia 17994-elektrozawór kontroli zawieszenia silnika 18057-CAN data bus-ABS brak sygnału-modół ABS.przewody
-
[B5 1Z] Jaka przyczyna niedoładowania turbiny?
Ja miałem podobny problem brakowało około 200 jednostek przez cały zakres okazało sie że była dziura w dolocie powietrza. Zrób logi dynamiczne 003 008 010 i 011 i wklej jak jest dziura w dolocie bedzie ją widać.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
To co panowie jutro o 18 pod orłem. \Kto bedzie ja sie zjawie.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Co tam panowie i panie tak sie nie oddzywacie. Ciulowa pogoda troche a przez weekendma jeszcze padać śnieg a tu już letnie na samochodzie.
-
[B6 AVF] Proszę o analizę błędów
01616- sygnał monitoringu wnętrza. Poszukaj na google coś o tym błędzie napewno sie znajdzie.