Treść opublikowana przez IDUAL
-
[B7 BRD] Proszę o analize b7 brd
Z pompkami wszystko ok. korekcje bipy ok.
-
[B5 ADP] Problem z podłączeniem do sterownika centralnego zamku
Może centralny nie jest ori tylko zakładany w późniejszym czasie.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
7godzin 30 min na wstecznym ŻART ja juz tak nie pedze na stary jestem i furka nie pozwala
-
[B5 AFN] Problem z rozpoznaniem kodu silnika. Proszę o pomoc.
Z tego co wiem to AHU nie ma zmiennej geometrii łopatek turbiny i turbo jest u góry jak w 1Z wiec jak masz turbo na dole i sztange na turbinie to na 100 % AFN.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
GRATULUJE kto z was koledzy często stoi na ul. Kopernika w Trzebini? Moje autko tam stało byłem na delegacji dwa i pół tygodnia wiec sie nie oddzywałem. Dzisiaj moge podjechać ale dopiero około 18 30- 19.00 bo zakładam letnie opony i jestem umówiony na 17.30 a jeszcze na zacisk mi mają zaglądnąc bo coś nie halo.
-
[B5 AFN] Logi do oceny
W jakim stanie filtr powietrza.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Sorki nie dałem rady jestem na targach w Kielcach jak wróce w czwartek lub w piątek to zadzwonie do ciebie to podjedziesz do mnie na Stelle to sprawdze ci samochodzik.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Najgorzej nie jest biorąc pod uwage z kosztuje 130 a nie jak RS 670
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-b5-rs-type-94-00-black-tuning-i1412092442.html Prawie jak RS ale cena o niebo niższa dla niewprawionych raczej wątpie żeby rozróżnili czy to ori czy nie
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem w temperaturach dodatnich
Kolego nie zaśmiecaj mu głowy głupotami tamto dotuczyło nowszych generacji silników na PD a on ma zwykłego AFN napewno takiej techniki tam nie ma.
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów(dużo sadzy)
Autko po programie ile ma kucuków ?
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów przed programem
Mogą być np: uszczelniacze na pompowtryskach lub złe połączenie na kabelkach.
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu.
Watro go wymienić biorąc pod uwage ile trzeba rozebrać żeby wymienić rozrzad a wygląda tak http://allegro.pl/napinacz-hydrauliczny-rozrzadu-tdi-i1500902778.html
-
[B5 1Z] Proszę o analizę przepływki
Ale co zanalizować jak nie wkleiłeś żadnych logów.
-
[ALL B5] Moja Niunia AEB
Ok może masz racje tak mnie zaciekawiło co to za masa podana bo rzeczywista u mnie to 1295 a całkowita to 1775. Oczywiście nie quattro. Nieważne wózek fajny brawa dla właściciela.
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów przed programem
Na takich korekcjach raczej wątpie żeby ktoś podjął sie tuningu, a jeszcze jak wzrosły po jeżdzie to już wogóle. Zresztą z tego co mi wiadomo to korekcje sa składową wielu czynników min stanu wtryskiwaczy oraz kompresji na poszczególnych cylindrach. Ja bym sie pierw tym zajął a nie myślał tuningu.
-
[ALL B5] Moja Niunia AEB
Kolego to jest wykres z hamowni wiec raczej 4 osoby nie siedziały w aucie. Jakby robili próby na drodze to ok (no chyba że tak). A jak na hamowni stacjonarnej to wydaje mi sie że powinna być wpisana masa rzeczywista czyli auto plus ewentualnie kierowca.
-
[B5 AJM] Dziwne wskazania grupy 23
Zrób dynamiczne zobaczy sie czy ma program.
-
[B6 AVF] Prośba o wytłumacznie syczenia
Ja myśle że twoje fachowe klejenie guw*o dało za przeproszeniem i dalej jest dziura w dolocie dlatego kopci. Jak nie zrobisz logów to za chwile temat bedzie miał 300 stron a i tak nic nie bedziemy wiedzieć.
-
[B5 1Z] Logi, prośba o sprawdzenie
Zalej jakimś dobrym paliwem cały bak + STP i zobacz czy korekcje na 1 i 2 wtrysku spadną (013) troche duża dawka paliwa na wolnych ale jak nic sie nie dzieje to ok. I sprawdz filtr powietrza w jakim stanie.
-
[B6 AVJ] Logi do oceny
16502 - czujnik temperatury płynu chłodzącego G62 - za wysoka wartość sygnału. (przy tym kodzie błędu oprócz połączeń czujnika i samego czujnika dodatkowo należy sprawdzić sprawność działania termostatu) Natomiast co do logów to nie wypowiem się ale robiłem kiedyś koledze logi w 1,8 t i czas rozpędzania od 1500-4500 macie prawie taki sam różnice kilka setnych więc chyba tak te 1,8 T chodzą.
-
[ALL B5] Moja Niunia AEB
Panowie ta hamownia na Śląsku w kwietniu to kiedy pisałbym się. A co do kolegi wykresu to bardzo ładny. Zresztą najważne że właściciel zadowolony. Jedyne co mnie tylko dziwi troszke to waga - 1635kg to chyba nie waga auta bo zwykła A4 waży ok 1300 więc quattro nie waży chyba o 300kg więcej.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Co potrzebujesz dokładnie sprawdzić ja w piątek moge. Najwyżej napisz na priwa.
-
[B5 ADR] Sprawdzenie auta
Wiem że tam biednie z logami.
-
[B5 ADR] Sprawdzenie auta
Witam jutro kuzyn chce mnie wziąść na oglądanie auta bo mam vaga. Mam pytanie poza sprawdzeniem czy nie ma błędów co moge sprawdzić po logach i jakie mam zrobić żeby ewentualnie wkleić na forum. SILNIK 1,8 ADR 125hp