Treść opublikowana przez IDUAL
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kolego drążków MS sie nie zakłada nawet jak kupisz komplet wahaczy z drążkami to lepiej kupiś jakieś dobre końcówki bo przy wymianie wahaczy zbieżności nie trzeba ustawiać ale przy drążkach już tak wiec koszt drążka MS + zbieżność = dobry drążek i spokój na długi czas.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Napisałem że do teraz wytrzymały 17 tyś i dalej jeżdzą, A balony no tak duże ale po takich drogach jeżdzimy że szkoda mi coś wiekszego zakładać.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
No to brawo udało sie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Górne wahacze MS bo dolne mam jeszcze ori do teraz wytrzymały 17 tyś ale na oponach 205/65 R15 lato i 195/65 R15 zima
-
[B5 AFN] Proszę o opis logów (3)
Auto chyba jest troche słabe co nie bo przepływka pokazuje zaniżone wartości przez co tnie dawke paliwa po całości czyżby dziura w dolocie miedzy przepływką a turbo np: w miejscu wejścia węża od odmy.
-
[B5 AHU] Samochód nie odpala
Jeżeli akumulator był stary i zwarły się cele to tak właśnie jest że pada nagle nawet jak chodził bardzo dobrze.
-
[ALL B5] Wyciek ropy z pompy wtryskowej ?
kolego wątpie żeby w 40 min mechanik zdążył wyjąc nastawnik rozłożyć go wyczyścić złożyć i założyć nowe uszczelki. Najprawdopodobniej tylko zmienił uszczelki i do tego raczej przyrostu mocy nie ma.
-
[ALL B5] Alarm i zgubione piloty.
Ten alarm spokojnie podepniesz jeżeli masz modół komfortu tz: możesz kluczykiem otwierać i zamykać szyby ale on ma tylko domykanie szyb nie ma opuszczania. Ja tak zrobiłem miałem jakąś nie ori centralkę kupiłem taką ze scyzorykami i z domykaniem szyb i wszystko działa.
-
[ALL B5] Alarm i zgubione piloty.
Skoro piszą że pasuje to powinno pasować jak co to przez allegro można reklamować ze towar niezgodny z opisem albo zadzwon tam przed kupnem. pozostaje tylko kwestia ceny za dorobienie kluczy no i immo jeżeli masz to trzeba dokupić transopndery i zakodować albo przełożyć ze starych kluczyków[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 12:24_________________________________________________Myśle ze powinna podejść tylko piny mogą być inaczej i bedziesz musiał w nowej kostce poprzepinać ja tak miałem.
-
[ALL B5] Alarm i zgubione piloty.
W tym co podałeś alarmie jest domykanie szyb ale automatyczne tz: jak zamykasz auto to centralka posyła sygnał do domykania szyb. Ale nie wiem co wyjdzie taniej kupno samego pilota i jego kodowanie z za to sobie liczą bo vagiem tego nie zrobisz czy kupno takiej całej centralki.
-
[ALL B5] Alarm i zgubione piloty.
Kloego jeżeli miałeś osobno w pilocie alarm to ja zainwestowałbym z w centralkę ze scyzorykami. Przynajmniej pewność że nie zgubisz pilota bo jest w kluczyku np: coś takiego http://allegro.pl/dedykowany-alarm-audi-80-100-a2-a3-a4-a6-tt-foto-i1634074015.html
-
[ALL] AVB - błąd 17965 i spadek mocy
Kolego dobrze jest przy ON powinno być 0 a przy OFF 99,6. Co do dynamicznego turbo przeładowywuje na maxa miałem takie same logi 011 jak ty przed czyszczeniem a turbo wyglądało tak [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 08:47_________________________________________________Tak wiec ja obstawiam turbo do czyszczenia.
-
[ALL] AVB - błąd 17965 i spadek mocy
Kolego błąd 17965 to klasyczny błąd występujący podczas przeładowywania turbo. Piszesz że to auto wujka wiec pewnie jeździ do 3000 max i nie przeciąga auta wiec pewnie turbo sie zasyfiło. I wkleiłeś dwa razy 011BS nie ma dynamicznego. Ale obstawiam zasyfione turbo. Więc trzeba bedzie je wyczyścić
-
[B5 ALF] Regulacja swiateł przy lampach nie działa...
Miałem podobny problem z jedną lampą nie ustawiało góra dół i okazało sie że urwany niestety był zaczep i mogłem całym wkładem ruszać góra dół. Wiec podłożyłem sprężynkę i jest ok. Zobacz czy jak chwycisz za zarówke która jest w lampie możesz ruszać całym środkiem jak tak to masz już odpowiedź.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Teraz mam plan wziąźć sie za tempomat
-
[B5 AHH] Czujnik temperatury silnika
Widze że kolega z chrzanowa zapraszam na spoty w poniedziałek pod urzędem skarbowym o 18, jak jest jakiś problem lub trzeba podpiąć autko pod vaga to zawsze pomożemy.
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów
Z tych logów to tylko widze że masz za małe ładowanie 13,3V troche mało powinno być około 14V a 13,8 to minimum. Ty masz benzyne wiec robisz inne logi niż do diesla wejdz na diagnostyke vag i sprawdz jakie musisz zrobić logi do analizy
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Myślałem panowie że polegne Ale udało się jednak zostawiłem klimatronik stary jednodinowy bo ma d*py w prądzie wiec bedze musiał dociąć maskownice ale efekt jest za***isty
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Oto konsola 330 zł z przesyłką
-
[ALL B5] Licznik z A6 C5 do A4 B5
Mam pytanie czy taki licznik podejdzie z A6 do A4 oczywiście trzeba bedzie pewnie przekodować immo ale czy reszta podejdzie. Chce zmienić ponieważ posiadam identyczny licznik w mojej A4 ale bez zegarów napięcia i temp oleju. http://allegro.pl/audi-a6-c5-00r-licznik-europejski-i1644973857.html
-
[B5 AVG] Dziwny przypadek
Kolego turbo możesz wyczyścić sam to nic trudnego. To że turbo sie zasyfiło to nie od złego dbania tylko od spokojniej jazdy niestety trzeba auto raz za czas przegonić. Przegonienie teraz nic ci nie da turbo może trochę sie rozrusza ale jak ostygnie to znowu bedzie łapać tryb awaryjny ja tak miałem tylko czyszczenie pomogło. U mnnie po wyczyszczeniu suszarki mam mocniejszy dół i szybciej sie wkręca na obroty POLECAM JAK NAJBARDZIEJ. [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:15_________________________________________________Zresztą tam gdzie wkleiłeś lod dynamiczny 011 napisałeś że auto zamulone to wklełeś log 11bs a nie dynamiczny a tam gdzie wlkeiłeś log 011 i napisałeś że turbo śmiga to właśnie przeładowywuje na maxa komp zadaje ciśnienie 1948 a ty masz ponad 2300 wiec turbo nie śmiga.
-
[B5 AFN] Manetka TEMPOMATU
Nie wiem czy pauje ale jak masz taką do sprzedania to chętnie kupię.
-
[B5 AVG] Dziwny przypadek
Kolego nie jest to żaden dziwny przypadek masz klasyczny błąd przeładowania turbiny (17965) zrób logi dynamiczne i wklej do diagnostyki vag najprawdopodobniej turbinka do czyszczenia zacina się geometria. W mojej B5 w 11bs też nie zwiększa obrotów.
-
[B5 AHH] Czym wyczyścić intercooler?
Z tego co wiem to kolega nie ma ori intercoolera tylko podłużny pod całym zdeżakiem więc chyba bedzie musiał go wymontować całkowicie przed czyszczeniem bo wlot i wylot ma z boków a nie jak w ori z góry i z dołu. Pozdrawiam Tomasza Marcin z chrzanowa.
-
Jakie paliwo lejecie do swoich TDI ?
Ja leje z żółtej koparki JCB.