Treść opublikowana przez ksiu85
-
Dziwna praca silnika. Klekot.
Poczytaj tutaj jak sie niemyle to koles mial podobne objawy!! tu masz linka z objawami http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b7-bke-dziwne-basowe-bicie-na-wolnych-obrotach-i-tykanie-w-silniku-brb-188014/#post2223597 a tu rozwiazanie problemu http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b7-brb-dla-zainteresowanych-basowym-biciem-silnika-w-a4-1-9tdi-mam-nato-odpowiedz-204635/#post2420137 ale niewiem czy w twoim aucie chodzi o to samo?!
-
inspekcja
To co wstawiles to jest poprostu lista co sprawdzali w czasie serwisu i nic tam niepisz zeby byl wymieniany rozrzad taki wpisy to sa na ogol wprowadzane do ksiazki serwisowej lub sprawdz pod maska czy niema gdzies jakiej naklejki.Na pierwszej stronie tego raportu zwrocili uwage ze gdzies jest nieszczelnosc silnika badz skrzyni i trzeba kontrolowac stan oleju.
-
inspekcja
to wrzuc ten skan
-
Problem z diagnozą niesprawnej klimy
A podpinales juz Vaga czy sa jakies bledy??
-
[B6 ALT] Komunikat na zegarach.
niekoniecznie musi to byc niski stan,moze za slabe cisnienie oleju?!
-
Tylne światła LED
Popytaj kolegi "wrclaguna" on to ostatnio przerabia!!kodowania i te sprawy
-
Ile ciśnienia w oponach.
w B7 tez tak jest to i w B8 powino byc,a jak nie to sprawdz w instrukcji samochodu albo "wujek googel"
-
Nosi przodem na prawo i na lewo
Tak jak piszesz zaczni od zbieznosci!!
-
Gdzie dobrze przyciemnią szyby w okolicy Gliwic/Katowic???
Ja pare miesiecy temu przyciemnialem w moim avancie to zaplacilem 400 zl i jestem mega zadowolony :banan: ale niestety od Katowic to jakies 70 kilometrow drogi i to co bys zaoszczedzila na przyciemnieniu to wydalbys na paliwo : Confused4:
-
1.9 TDi 115-116KM DPF 2004r.
Ja tez od 3 lat uzytkuje autko z silnikiem BRB i jak narazie zero problemow!!moze czasami troche mocy brakuje ale niema co nazekac!! Poza kosztami na paliwo i wymiana oleju co 10000 tys wiekszych wydatkow jeszcze niemialem co daly by znac po kieszeni
-
Oklejanie auta folia-Np.czarny mat
To ile takie obklejenie calego autka wyniesie??
-
A4-KLUB.GERMANY
No to jest nas dwoch!! moze jeszcze ktos??
-
Roleta przeciwsłoneczna na szybę boczną?
Ja placilem 380 zeta za przyciemnienie w B7 avant!
-
[ALL B6/B7] Zasłonki przeciwsłoneczne z allegro
Ja w tym roku przyciemnialem szyba w moim B7 Avant i zaplacilem 400 zl a ten gosciu za rolety chce 350 :facepalm:
-
Zasłonki SolarRide w okna
Lepiej sobie przyciemnij szyby bo te zaslony nic niepomagaja,sam takie mialem i po tygodniu lezaly w najciemniejszym zakamarku garazu szkoda kasy!!
-
Jakie imię dla syna
Krzysztof albo Pascal
-
[ALL B6] Przycisk w postaci dzwonka
Na przycisku od parktronica niema dzwonka tylko literka P ((( i trzy takie fale albo niewiem jak to nazwac!lepiej niech kolega wrzoci fotke to sie wszystko wyjasni
-
[ALL B6] Przycisk w postaci dzwonka
Tak jak kolega wyzej pisze pewnie samochod jezdzil w nauce jazdy
-
Pomożecie koledzy???
glosik poszegl :>
-
[B7 BKE] Kasowanie inspekcji po wymianie oleju.
VAG-iem przyciskasz jednym przyciskiem p.s A ten temat jest we wlasciwym DZIALE Mozesz zprecyzowac jak to jest z ustawieniem Vagiem,bo mam kabel ale wszystko po angielsku!!a moj angielski to ...
-
[B7 BRB] Srebrny Avancik
Pierwszy mod po prawie 2 latach uzytkowania ciemne szybki z tylu :good: Uploaded with ImageShack.us
-
[B7 BRD] 2.0 TDI (170KM) problemy z Turbiną i DPF-em..
Mozesz podac dokladnie jak sprawdzic Vagiem stopien zapelnienia DPFa to znaczy w jakie zakladki wchodzic??
-
[B7 BPP] Piszczy przy mocnym skręceniu kierownicy i czasami stuka
Moze masz malo plynu w ukladzie wspomagania
-
[ALL B7] Jakie żarówki B7
12V/55W H7
-
[B7 BRB] Stopien zapelnienia DPF-a??
Wielkie dzieki :notworthy: