Treść opublikowana przez Krycha
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
ty to chociaż masz te letnie buty
-
Nimbus Grau Perl Effekt
widzę że u Was to samo z tym haczykiem, ja kiedyś kawałek musiałem tyłem ciągnąć padakę
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ori też gówno warta, cała się pogięła przez zime Ja nie wiem jak wy czujecie taką różnie, ja założyłem swoją i naprawdę jakiejś przepaści nie ma, w sumie to wogóle nie poczułem różnicy.
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
to stożek nie dv
-
[ALL B5] Audi S4
Syczki to mistrzowsko zamontowałeś
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
to co jednak fmic a nie dwa smic?
-
[B5 AGB] VIAGRA
i odzywa się ten co se ledwo kupił nowy sprzęt
-
[B5 AVG] Granatowy Avant po drobnych modyfikacjach;)
Te felgi zawsze za mną chodziły i zawsze mi się podobały
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
no nisko i szeroko fhuj
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nie to nie ori felga z A4. Wąska, ale w sumie dobrze bo by tarło. A na 16stce jak nie jest nisko to nie ma wogóle wyglądu.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Wiem, wiem. Narobiło się tych replik choćby na allegro i teraz sporo aut na tym kole się porusza co mnie denerwuje [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 11:18_________________________________________________
-
[B5 AFN] Audi 1.9 TDI quattro!
to chyba dawno pisałeś, standardowo 3 dychy
-
[B5 AFN] Audi 1.9 TDI quattro!
jo mom
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ale do latania po wsi sie nie nadaje
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Łukasz odłóż z tysiączka przyjedź i założymy
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
a wy macie dizla, a on pb
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
ciekawe czy w AEBach były te rozpórki bo jutro bede miał taką A6, ale wątpię bo silnik pierdziawka
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Do takiej z S4 trza dokupować mocowania z A6.
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
smerfastycznie
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Obniżyłem teraz przód trochę, ogólnie ciężko ale daje rade.Konus drogi nie są tragiczne, najgorzej jest na mieście na wsi jest bajka. Daniel..... Paulina pozdrawia również
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
za 2250zł do oddania, bo czaiłem się na nie
-
[B5 ANA] moja piękna
Gleba gdzie tam na polskie drogi, mocny silnik gdzie tam na polskie drogi... Wy to wszystko potraficie zgonić na te dziurawe drogi
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Chyba mówisz o RSach....
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Zostaje, za dużo rys i odprysków
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
no kolko to jest kozaczek jak ladne i w stanie idealnym to na zime jak znalazl jeszcze do ciemnej furki to alu? A co innego jak nie alu? Swoją drogą strasznie leciutkie. [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 19:43_________________________________________________