Treść opublikowana przez KubaMpakiet
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
odgrzeje kotleta platynowe czy irydowe lepsze?
-
A4 B6 wymiana silnika BFB na inny
http://a4-klub.pl/1-8t-218/wymiana-slupka-1-8-t-bex-274084/
-
Tylna , prawa sprężyna - auto niżej niż pozostałe.
nastepny przemien je stronami to sie przekonasz wbrew pozorom amory tez odpowiadaja za rowne stanie auta
-
1.8T AMB halśliwa praca po zmianie oleju
a kto napisal ze warto?
-
1.8T AMB halśliwa praca po zmianie oleju
10w40 to nie do turbo ja mam 245 nalatane i 0w30
-
Tylna , prawa sprężyna - auto niżej niż pozostałe.
amortyzator zdechl
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
No i masz przyklad gdzie tylni amor prawy jest juz do wymiany zamien je stronami to sie przekonasz
-
1.8T AMB halśliwa praca po zmianie oleju
Dokladnie, chyba trafiles na mine, gdzie kupowany Motul? zreszta ja tez na x-cessie mialem pewne zastrzezenia co do pracy silnika zalewanie 10w40 nie ma sensu zalej na sprawdzenie to; AVENO Full Synth. 5W-40 1L nawet bez nowego filtra
-
Ciśnienie oleju, jaka może być przyczyna ?
Nie U Ciebie pokazuje niski stam oleju Jak otworzysz maske to pokazuje Ci na fisie ze masz otwarta? u kolesia w B5 1.8t wlasnie ten czujnik byl winny
-
Ciśnienie oleju, jaka może być przyczyna ?
masz taki sam komunikat co BiLu czy ol druck?
-
tylne amor w s-line(wymiana)
jestes w bledzie, jak amor mowi papa to tez krzywo auto stoi, sprawdzone u siebie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Wiem co robie poza tym norma oleju 503.01 mowi sama za siebie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nedznie bo ludzie nie znaja nie ma reklam w TV uzytkuje swojego AVJ-a na 0w30 i jestem bardzo zadowolony koleszka ma za moja namowa w AJL-u Ravenol HCL 5w30 tez b.ladnie chodzi motorownia
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A moze cos z Ravenola Oleje silnikowe - Sklep internetowy Ravenol maja obnizke cen
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Wczoraj rozebralem i sprawdzalem jest niby szczelny, dmuchalem i nie ma nieszczelnosci, piszczy przy starcie ale nie zawsze
-
Buczy przy porannym odpaleniu
Na pierwszej stronie tematu sa zdjecia, moze zaznaczysz na jakims o jaki przewodzik chodzi i wkleisz go tu a co bylo z twoim przewodzikiem?
-
Warsztat LPG z Warszawy lub okolic, co wybrać?
Nikodem lub DC AUTO - Instalacje LPG, auto naprawa, kodowanie modułów, swapy silników, auto elektryk, diagnostyka komputerowa obaj ogarnieci
-
1,8. T .+ instalacja AEB OMVL
X2 peem wrzuc fotke bez oslony
-
Zawieszenie A4 b6 problem Nachylenie
I tu wszyscy co tak mysla sa w bledzie, jeszcze niedawno tez tak myslalem ale teoria nie idzie w parze z praktyka, mialem juz takie przypadki w swoich autach ze cos krzywo auto stalo, po wymianie tylnich amorow wszystko wracalo do normy, jak gaz sie ulotni albo jeden konczy zywot to wlasnie sa takie objawy, ale moze tez byc przyczyna peknieta sprezyna trzeba sprawdzic
-
Zawieszenie A4 b6 problem Nachylenie
wyrabany amor mozesz zaczac szukac amorkow
-
Jaki napinacz łańcucha polecacie i jaki łańcuch oraz rozrzad
Przeszlem i moge powiedziec ze to byl dobry ruch Gdzies tu na forum wyczytalem ze Swag = Febi wiec to dobry zestaw
-
Jaki napinacz łańcucha polecacie i jaki łańcuch oraz rozrzad
Tez mialem 5w40 i trykanie przy porannym starcie, po zmianie na 0w30 problem znikl, 8tys na 0w30 i lyknal max 3,5 setki, auto lekko nie ma
-
Jaki napinacz łańcucha polecacie i jaki łańcuch oraz rozrzad
Jaki masz olej?
-
Cieknie płyn chłodzący
Sprawdz czy nie pękł krociec
-
Czujnik temperatury + kolor płynu chłodzącego
sprawdz z tylu krociec cz nie puszcza