Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KubaMpakiet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KubaMpakiet

  1. odgrzeje kotleta platynowe czy irydowe lepsze?
  2. http://a4-klub.pl/1-8t-218/wymiana-slupka-1-8-t-bex-274084/
  3. nastepny przemien je stronami to sie przekonasz wbrew pozorom amory tez odpowiadaja za rowne stanie auta
  4. a kto napisal ze warto?
  5. 10w40 to nie do turbo ja mam 245 nalatane i 0w30
  6. No i masz przyklad gdzie tylni amor prawy jest juz do wymiany zamien je stronami to sie przekonasz
  7. Dokladnie, chyba trafiles na mine, gdzie kupowany Motul? zreszta ja tez na x-cessie mialem pewne zastrzezenia co do pracy silnika zalewanie 10w40 nie ma sensu zalej na sprawdzenie to; AVENO Full Synth. 5W-40 1L nawet bez nowego filtra
  8. Nie U Ciebie pokazuje niski stam oleju Jak otworzysz maske to pokazuje Ci na fisie ze masz otwarta? u kolesia w B5 1.8t wlasnie ten czujnik byl winny
  9. masz taki sam komunikat co BiLu czy ol druck?
  10. jestes w bledzie, jak amor mowi papa to tez krzywo auto stoi, sprawdzone u siebie
  11. Wiem co robie poza tym norma oleju 503.01 mowi sama za siebie
  12. Nedznie bo ludzie nie znaja nie ma reklam w TV uzytkuje swojego AVJ-a na 0w30 i jestem bardzo zadowolony koleszka ma za moja namowa w AJL-u Ravenol HCL 5w30 tez b.ladnie chodzi motorownia
  13. A moze cos z Ravenola Oleje silnikowe - Sklep internetowy Ravenol maja obnizke cen
  14. Wczoraj rozebralem i sprawdzalem jest niby szczelny, dmuchalem i nie ma nieszczelnosci, piszczy przy starcie ale nie zawsze
  15. Na pierwszej stronie tematu sa zdjecia, moze zaznaczysz na jakims o jaki przewodzik chodzi i wkleisz go tu a co bylo z twoim przewodzikiem?
  16. Nikodem lub DC AUTO - Instalacje LPG, auto naprawa, kodowanie modułów, swapy silników, auto elektryk, diagnostyka komputerowa obaj ogarnieci
  17. X2 peem wrzuc fotke bez oslony
  18. I tu wszyscy co tak mysla sa w bledzie, jeszcze niedawno tez tak myslalem ale teoria nie idzie w parze z praktyka, mialem juz takie przypadki w swoich autach ze cos krzywo auto stalo, po wymianie tylnich amorow wszystko wracalo do normy, jak gaz sie ulotni albo jeden konczy zywot to wlasnie sa takie objawy, ale moze tez byc przyczyna peknieta sprezyna trzeba sprawdzic
  19. wyrabany amor mozesz zaczac szukac amorkow
  20. Przeszlem i moge powiedziec ze to byl dobry ruch Gdzies tu na forum wyczytalem ze Swag = Febi wiec to dobry zestaw
  21. Tez mialem 5w40 i trykanie przy porannym starcie, po zmianie na 0w30 problem znikl, 8tys na 0w30 i lyknal max 3,5 setki, auto lekko nie ma
  22. KubaMpakiet odpowiedział(a) na Couguar27 temat w 1.8T
    Sprawdz czy nie pękł krociec
  23. sprawdz z tylu krociec cz nie puszcza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.