Treść opublikowana przez KubaMpakiet
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Mysle ze 0w30 na Esterach i PAO bedzie odpowiedni nawet bardzo SSO ravenolu nic lepszego nie mialem z cywilnych
-
Przebicia na NGK PFR6q
Jeszcze seria, jak dlugo? cholera wie swiece daja rade w dlubnietych tez tak jak mowilem jestem zadowolony, wez na probe musi byc dobrze
-
Przebicia na NGK PFR6q
trzeba zwiekszyc odstep, na lpg 0.75 na samo pb 0.80 w oryginale jest 0.60 wiec roznica zbyt duza, ngk ma 0.80 lub 0.85 teraz juz dobrze nie pamietam
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Meguin http://najlepszysyntetyk.pl/sklep/produkt/Meguin%20Super%200W-40%20Vollsynthetisch/ taki teraz wjedzie do mnie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
bedzie ale 0w30 i lpg? to nie jest dobre rozwiazanie po zalozeniu lpg poszlem w 0w40, u mnie na 0w30 napinacza nie slyszalem praktycznie wcale teraz mam mix Ravenol SSL(3L) + Motul 300V trophy (1L) i powiem ze ESTER robi robote
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
po 5w30 jednak powinna byc plukanka, myslalem ze moze miales wczesniej 0w40 NL po takim nie trzeba by bylo plukac.....
-
Przebicia na NGK PFR6q
powiem tak ogolnie te swiece polecil mi spec z innego forum, org wystepuje z przerwa 0.6,on ustawil na 0.75 pod pb i lpg chodzi bardzo ladnie, nie ma roznicy ale podobno ta swieca ze wzgledu na najciensza elektrode 0.3mm bedzie miala dobry wplyw na cewki narazie jestem zadowolony
-
Przebicia na NGK PFR6q
od czwartku mam zamontowane bosch platinum plus fr5dp z przerwa zwiekszona do 0.75 , wczesniej na pfr6q jest dobrze mysle ze swietna alternatywa dla ngk, cena smieszna w stosunku do ngk, chociaz ja za swoje slono przeplacilem
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jakiego mobila?
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
masz numer? kto go robi?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Na poczatek olej Meguin 0w40 z Niemieckiego allegro CZYSZCZENIE smoka!!!! lancuch febi(IWIS) za ok 115 zeta cena w PL "nowy" mechanik i musi byc gitara
-
Wymiana głowicy w 1.8T BFB,BEX jakie pasują i jakie przeróbki?
pasuja wszystkie od 1.8t, od starszych sa bez kombi czyli bez sai pompy z tego co paietam ta wymarzona to od AMB ? ze wzgledu na wieksze kanaly ale moglem cos pomieszac z kodem silnika
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Wie ktos jak ustawiac cieplote na swiecy?
-
uszczelnienie silnika avj
nie zaszkodzi tylko z umiarem zebys kanalu nie zakleil
- bierze olej 1.8 T
-
Mechaniczny, a hydrauliczny napinacz paska rozrządu w Audi A4 B6 1.8T
W sumie nie, efekt koncowy jest taki sam Ale.... czy nie warto doplacic 100 zeta do hydraulika na ktorym nie widnieje CHINA ? porzadny zestaw gates'a oparty na NTNie(czesci na pierwszy montaz) koszt 370 zeta, conti z rolka napinajaca China nowego typu 266zl , ceny po rabatach jakie jest twoje zdanie?
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
jak najbardziej
-
demontaż (wyjęcie) alternatora w 1.8T
Padlo kolko na alternatorze, mam go juz na stole, tyle ze w reichu szczescie ze dojechalem jest jakas trudnosc z wymiana tego? czy lepiej ze szrotu caly zapakowac?
-
demontaż (wyjęcie) alternatora w 1.8T
Pany takie pytanie jesli mam Valeo 06B 903 016 S to musi byc o takim samym oznaczeniu czy wystarczy jak bedzie spelnial parametry? Na alledrogo znalazlem z koncowka AE i AF z silnika BFB, podejdzie do AVJa? i koncowka P ale to juz jest Bosch....
-
[AVJ] 1.8t quattro wymiana rozrządu
powinno robilem po ok 110 i za ciekawy nie byl, dodam ze byl na org czesciach
-
Odpowietrzenie 1.8T BFB - co kupić / co wymienić - porada?
Obowiazkowo odkrecic i wyczyscic rurki 9 i 17 z pierwszego rys, przyda sie pewnie nowy zaworek odmy nr 6, sprawdz dobrze szczelnosc, kolanko ( uwaga moze polamac sie w rekach przy demontazu) wychodzace z podstawy filtra i sprawdz czy w niej samej nie ma syfu po kastracie
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Tam nie ma ani grama bazy syntetycznej
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Mozesz jasniej?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
nawet najlepsza plukanka nie wspomne o oleju nie poradzi sobie z syfem w smoku nie wiadomo co tam siedzi, lepiej ja zdjac i zobaczyc
-
przepustnica do wymiany ?
heh przeplywka odlacz wtyczke z rana z przeplywki jak odpali normalnie to masz winowajce