Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EndriuGiz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez EndriuGiz

  1. a kurde pick-up no coment :doh1:
  2. heheh sa niezle gdzie mozna takie zakupic ??
  3. dobry warsztat i wszystko da sie zrobic :th: bynajmniej tak mi sie wydaje
  4. no na tej b5 wygladaja niezle
  5. o kurde przykra wiadomosc wyrazy wspolczucia dla rodziny
  6. jak chcesz kupowac obwodki to na metry wyjdzie ci 50 zl czyli o 40 zl taniej a chyba sam potrafisz rozciac zeby pasowalo
  7. hehe dwa wcisniej << >>
  8. ja zmieniam w sobote :th:
  9. jak dla mnie wygladaja bardzo ciekawie :th:
  10. no pakiekne musisz popatrzec czy naprawde sa ori i wybor jak najbardziej trafny :th:
  11. ja tez ostatnio przy zakladaniu ramek na zegary wymienilem zarowki bo tez mi nie swiecily od obrotomierza i teraz jest juz wszystko super [br]Dopisany: 19 Luty 2008, 17:36 _________________________________________________a i zeby wymienic trzeba wyciagnac licznik wiec nieda sie ich wymienic bez wyciagania :gwizdanie:
  12. Wielkie Gratulacje Kolego
  13. no podlokietnik ma wymiary zbilizone do ori moga sie ruznic minimalnie ale niewidac roznicy podlokietnik u mnie sie sprawuje super polecam kazdemu :th:
  14. nie inaczej w b5 w innych miejscach sa sruby
  15. no no wyglada ciekawie napracowales sie przy nim
  16. forum jest super swietni ludzie duzo przydatnych porad :oklaski: nie jestem od poczatku powstania tego forum ale jest mi bardzo milo przebywac na nim i kozystac z rad i pomagac innym pozdrawiam
  17. od zmieniarki bylo gdzies o tym na forum
  18. wyglada dosyc fajnie :th:
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=16379.0 prosze u jest o wymianie anteny dachowej
  20. wyglada pieknie tylko pogratulowac
  21. EndriuGiz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    no musze Ci przyznac ze niezle to wykombinowales :th: bede musial u siebie takie cos wykroic jak beda nowe oczka
  22. EndriuGiz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    dropsone opisz wszystko jak wstawiles te halogeny :th: ja w najblizszym czasie chce wymienic lampy na fk i przydadza mi sie halogeny :> mozesz opisac krok po kroku jak to zrobiles bede bardzo wdzieczny
  23. wyciagasz zaglowki pozniej jak wyciagniesz zaglowki to musisz wyciagnac prowadniece po ktorych te zaglowki jezdza i podnosisz oparcie do gory i mamy juz wyciagniete :> kolego poszukaj temat byl przerabiany wiele razy :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.