Treść opublikowana przez EndriuGiz
-
[ALL B5] najbrzydsze lampy do b5 sedana na tył
a kurde pick-up no coment :doh1:
-
[ALL B5] najbrzydsze lampy do b5 sedana na tył
heheh sa niezle gdzie mozna takie zakupic ??
-
Wgniecenie... Błotnika..
dobry warsztat i wszystko da sie zrobic :th: bynajmniej tak mi sie wydaje
-
[B6 AVF] Co myślicie o takich felgach
no na tej b5 wygladaja niezle
-
Smutna wiadomość - Odszedł nasz kolega
o kurde przykra wiadomosc wyrazy wspolczucia dla rodziny
-
[B5 ADR] co o tym myślicie
jak chcesz kupowac obwodki to na metry wyjdzie ci 50 zl czyli o 40 zl taniej a chyba sam potrafisz rozciac zeby pasowalo
-
[B5 AFN] Czarne 18" i granatowe Audi - PROSZE O OPINIE !!!
jeden
-
(B5 1,8T ) Radio Delta
hehe dwa wcisniej << >>
-
Kiedy zmieniacie opony na letnie ??
ja zmieniam w sobote :th:
-
Sprzedam fele
jak dla mnie wygladaja bardzo ciekawie :th:
-
[B6 AVF] Co myślicie o takich felgach
no pakiekne musisz popatrzec czy naprawde sa ori i wybor jak najbardziej trafny :th:
-
[B5 ADR] Niekompletne podświetlenie obrotomierza
ja tez ostatnio przy zakladaniu ramek na zegary wymienilem zarowki bo tez mi nie swiecily od obrotomierza i teraz jest juz wszystko super [br]Dopisany: 19 Luty 2008, 17:36 _________________________________________________a i zeby wymienic trzeba wyciagnac licznik wiec nieda sie ich wymienic bez wyciagania :gwizdanie:
-
Urodziła się córka ! ! !
Wielkie Gratulacje Kolego
-
[ALL B5] Montaż podłokienika
no podlokietnik ma wymiary zbilizone do ori moga sie ruznic minimalnie ale niewidac roznicy podlokietnik u mnie sie sprawuje super polecam kazdemu :th:
-
Demontaż boczka od strony pasażera oraz wymiana rączki
nie inaczej w b5 w innych miejscach sa sruby
-
[B5 sedan] przerobienie klapy -poprawka !!!!
no no wyglada ciekawie napracowales sie przy nim
-
2 urodzinki naszego klubu :)
forum jest super swietni ludzie duzo przydatnych porad :oklaski: nie jestem od poczatku powstania tego forum ale jest mi bardzo milo przebywac na nim i kozystac z rad i pomagac innym pozdrawiam
-
Czy ktos wie do czego jest ten kabel??
od zmieniarki bylo gdzies o tym na forum
-
[B5 sedan] przerobienie klapy -poprawka !!!!
wyglada dosyc fajnie :th:
-
[B5 AFN] problem z antena
niema za co pozdro
-
[B5 AFN] problem z antena
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=16379.0 prosze u jest o wymianie anteny dachowej
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
wyglada pieknie tylko pogratulowac
-
[B5 ABC] Zmiana kratek w zderzaku
no musze Ci przyznac ze niezle to wykombinowales :th: bede musial u siebie takie cos wykroic jak beda nowe oczka
-
[B5 ABC] Zmiana kratek w zderzaku
dropsone opisz wszystko jak wstawiles te halogeny :th: ja w najblizszym czasie chce wymienic lampy na fk i przydadza mi sie halogeny :> mozesz opisac krok po kroku jak to zrobiles bede bardzo wdzieczny
-
[B5] Tylna kanapa A4
wyciagasz zaglowki pozniej jak wyciagniesz zaglowki to musisz wyciagnac prowadniece po ktorych te zaglowki jezdza i podnosisz oparcie do gory i mamy juz wyciagniete :> kolego poszukaj temat byl przerabiany wiele razy :gwizdanie: