Treść opublikowana przez Nelson
-
hafken a4/s4
Sprawdź sondę lambda.
-
Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET
Trzeba naprawdę kochać auto, aby włożyć tyle pracy w odnowienie rdzawej Astry. Szacunek dla Ciebie kolego, sam jestem fanem Opli, lecz nie ich blachy
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
Uwierzę Ci jak zmierzysz to na gtechu
-
[ALL B5] Audi S4
Gracek wychodzi z zasady, cipka i samochód zawsze muszą być czyste
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
Ja u siebie mam moc podchodzącą pod 200 kucyków i myślę, że zrobić ok 7sek w ośce to wyczyn. 1,2,3 nie ma trakcji... :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
Panowie ma ktoś z Was Gtecha?
-
[B5 AFN] Czerwona szklarnia :)
7,7 sek do sety? Myślę, że to wersja bardzo optymistyczna.
-
[ALL B5] Audi S4
Jak to zabezpieczyłeś od góry? Jak wleci woda od góry, ciężko będzie jej znaleźć drogę powrotną i może zimować tam przez długi czas.
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
starczy pucowania lakieru :polew: teraz czas na mody dla prawdziwych hardkorów Nie ma opierdalnja śje!
-
[B5 AJM] Wyciek płynu chłodniczego z tyłu silnika
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44948.15
-
[ALL B5] Dobór sprzętu. Avant
Głośniki biorę PB i będę wygłuszał taśmą dekarską.
-
[ALL B5] Dobór sprzętu. Avant
Witam, To moja pierwsza przygoda z Car audio. Jestem w temacie zielony, aczkolwiek przeczytałem już parę tematów w tym dziale. Mam na pokładzie symphony II i system nagłośnienia Nokia. Moje auto to Avant, zastanawiam się czy zabudować subwoofer w bagażniku czy wrzucić skrzynie. Mam już subwoofer Nokii w bagażniku lecz jest on w plastikowej zabudowie i gra dość średnio. Jeżdże głównie sam, więc będzie grał jedynie przód + sub. Radio jakie mam zamiar kupić to stacja multimedialna Pioneer F900BT. Nie wiem jakie wybrać głośniki na przód oraz jaki wzmacniacz dobrać do tego sprzętu. Myślałem nad średnicą 16cm. Chciałbym się zamknąć w 3k zł. Myślę, że będę wygłuszał przednie drzwi. mam zamiar trochę pojeździć tym autem więc zależy mi na jakości. Cel nadrzędny to jakość, nie mam zamiaru obwieszczać wszystkim "że jadę". Jaka mata wygłuszająca będzie najlepsza? Potrzebuję fachowej porady, więc zgłaszam się z tymi pytaniami do Was koledzy Pozdrawiam Nelson
-
[ALL] Płukanie silnika
Również polecam zmianę z tego ścierwa na Motula. Auto od razu zaczęło ciszej chodzić i temperatura oleju jest bardziej stabilna niż na Castrolu. Zaraz pokaże te foty dziadkowi niedowiarkowi, który leje do swojego AVF Castrola.
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Panowie, skoro tak Was boli fakt iż ludzie gazują Ski. Proponuję abyście zaproponowali właścicielowi takiego pojazdu zwrot kosztów jazdy na Pb. Was nie będzie bolało serce, a on będzie nadal oszczędzał jak to miało miejsce wcześniej Wilk syty i owca cała
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Witam na forum Fura bardzo ładna i kolorystycznie identyczna jak moja, również mam sraczkowaty środek Spójrz do mojego tematu, być może znajdziesz coś co Cię zaintryguje
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Istnieje możliwość zainstalowania tunera TV?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi jaka jest różnica pomiędzy Twoim pionkiem a f900bt?
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
Te z kokardką wyglądają zjawiskowo jak wychodzę z fury Również myślałem nad ściemą, nie wiem czy zdążę to zrobić przed zmianą na sukę z lini S4
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Ładna suka
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Myślałem, że tylko moja tak dymi Naprawdę dzika suka
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Pewnie najdalej za dwa dni...[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 20:08_________________________________________________ :doh1: Mowa o kasie
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Ładna suka
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb za ile włożyłbyś 2,7 do B7?
-
[ALL B5] Audi S4
Ja nauczyłem się jeździć na gwincie dopiero po 3 miesiącach. Gracek nie szykuje Ci się wizyta we wro?
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Moim skromnym zdaniem, jeśli chcesz mieć spokojną głowę, odżałuj te parę złoty. Jeśli ktoś ma odmienne zdanie, nie ma sprawy, mechanicy też muszą za coś żyć.