Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Nelson odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Sprawdź sondę lambda.
  2. Trzeba naprawdę kochać auto, aby włożyć tyle pracy w odnowienie rdzawej Astry. Szacunek dla Ciebie kolego, sam jestem fanem Opli, lecz nie ich blachy
  3. Uwierzę Ci jak zmierzysz to na gtechu
  4. Gracek wychodzi z zasady, cipka i samochód zawsze muszą być czyste
  5. Ja u siebie mam moc podchodzącą pod 200 kucyków i myślę, że zrobić ok 7sek w ośce to wyczyn. 1,2,3 nie ma trakcji... :gwizdanie:
  6. Panowie ma ktoś z Was Gtecha?
  7. 7,7 sek do sety? Myślę, że to wersja bardzo optymistyczna.
  8. Jak to zabezpieczyłeś od góry? Jak wleci woda od góry, ciężko będzie jej znaleźć drogę powrotną i może zimować tam przez długi czas.
  9. starczy pucowania lakieru :polew: teraz czas na mody dla prawdziwych hardkorów Nie ma opierdalnja śje!
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44948.15
  11. Głośniki biorę PB i będę wygłuszał taśmą dekarską.
  12. Witam, To moja pierwsza przygoda z Car audio. Jestem w temacie zielony, aczkolwiek przeczytałem już parę tematów w tym dziale. Mam na pokładzie symphony II i system nagłośnienia Nokia. Moje auto to Avant, zastanawiam się czy zabudować subwoofer w bagażniku czy wrzucić skrzynie. Mam już subwoofer Nokii w bagażniku lecz jest on w plastikowej zabudowie i gra dość średnio. Jeżdże głównie sam, więc będzie grał jedynie przód + sub. Radio jakie mam zamiar kupić to stacja multimedialna Pioneer F900BT. Nie wiem jakie wybrać głośniki na przód oraz jaki wzmacniacz dobrać do tego sprzętu. Myślałem nad średnicą 16cm. Chciałbym się zamknąć w 3k zł. Myślę, że będę wygłuszał przednie drzwi. mam zamiar trochę pojeździć tym autem więc zależy mi na jakości. Cel nadrzędny to jakość, nie mam zamiaru obwieszczać wszystkim "że jadę". Jaka mata wygłuszająca będzie najlepsza? Potrzebuję fachowej porady, więc zgłaszam się z tymi pytaniami do Was koledzy Pozdrawiam Nelson
  13. Również polecam zmianę z tego ścierwa na Motula. Auto od razu zaczęło ciszej chodzić i temperatura oleju jest bardziej stabilna niż na Castrolu. Zaraz pokaże te foty dziadkowi niedowiarkowi, który leje do swojego AVF Castrola.
  14. Panowie, skoro tak Was boli fakt iż ludzie gazują Ski. Proponuję abyście zaproponowali właścicielowi takiego pojazdu zwrot kosztów jazdy na Pb. Was nie będzie bolało serce, a on będzie nadal oszczędzał jak to miało miejsce wcześniej Wilk syty i owca cała
  15. Witam na forum Fura bardzo ładna i kolorystycznie identyczna jak moja, również mam sraczkowaty środek Spójrz do mojego tematu, być może znajdziesz coś co Cię zaintryguje
  16. Istnieje możliwość zainstalowania tunera TV?
  17. Kowi jaka jest różnica pomiędzy Twoim pionkiem a f900bt?
  18. Te z kokardką wyglądają zjawiskowo jak wychodzę z fury Również myślałem nad ściemą, nie wiem czy zdążę to zrobić przed zmianą na sukę z lini S4
  19. Myślałem, że tylko moja tak dymi Naprawdę dzika suka
  20. Pewnie najdalej za dwa dni...[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 20:08_________________________________________________ :doh1: Mowa o kasie
  21. Nosb za ile włożyłbyś 2,7 do B7?
  22. Ja nauczyłem się jeździć na gwincie dopiero po 3 miesiącach. Gracek nie szykuje Ci się wizyta we wro?
  23. Moim skromnym zdaniem, jeśli chcesz mieć spokojną głowę, odżałuj te parę złoty. Jeśli ktoś ma odmienne zdanie, nie ma sprawy, mechanicy też muszą za coś żyć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.