Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sm402

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sm402

  1. tzn. skupujesz i kolekcjonujesz? patrząc w twoje regeneracyjne ogłoszenia, nie masz nadal wiary w doskonałość swojej metody, gwarancja czasowa, nie na kilometry, audi mimo bubla wyprodukowało to coś i do około 200 tkm jedzie, ty dajesz na rok a to około 10 do 20 tyś. km, pracujesz na określonym produkcie, którego wartość określasz na około 150 zł. jakby to policzyć ekonomicznie to taniej jest kupić nową pompę z wałkami, a już rewelacją jest kastracja
  2. A co fachowcy sądzą o PENTAGRAM Nomad Q 5.0 P 9550 pod automapę ??
  3. na tą chwilę nie mam lepszego pomysłu, jeszcze nie wiem, czy moje buczenie, to akurat broki (za tydzień, może dwa się dowiem), gwintowanie skojarzy mi się z wiórami, a to, jak napisałeś kanał olejowy, a tak przy okazji przeczytaj jeszcze raz mojego posta i (bez urazy)włącz logiczne myślenie
  4. gdybyś zastosował mniejszą ilość emotikonów, a przede wszystkim nie takie, to i może potraktowałbym Cię poważnie, a tak twój post wygląda jakbyś się nabijał, choć i tak do końca nie daję wiary że gwintowanie to dobry pomysł
  5. przecież doświadczony forumowicz PABLO podał Ci linka do opisów. JAk wynika z opinii fachowców musisz szukać 1.odblokowaną 2.z pamięcią RAM minimum 128 mb (nawet nie wiem, czy są większe) oraz 3. dobrym procesorem, chyba od 500 MHz wzwyż a i Pablo polecił Ci navi i to w dobrej cenie
  6. Czy jest tu ktoś, kto samodzielnie zabezpieczył te broki przed wypadaniem? Chciałbym poznać sposób w jaki się to robi, gdyż niebawem zmieniam olej i zamierzam zajrzeć pod pokrywę i obawiam się że moje dudnienie to też broki. Marzy mi się, by wypowiedział się praktyk (a nie teoretyk gawędziarz )
  7. dla fanów dłubania w pompkach ciekawy link, niestety "po zagranicznemu" https://sites.google.com/site/1810martin/siemens-pd-piezo-injectors
  8. no właśnie, a chodzi tu o zjadacza oleju, czyli silnik, maltretujecie się tutaj dyskutując o wyższości jednego nad drugim, a przecież i tak sami bierzecie odpowiedzialność za to, co wlewacie do zjadacza oleju, aż dziw bierze, że można coś jeszcze z tego tematu wykrzesać :)
  9. w B7 (u mnie) kolorowy fis -jeśli mam np. na wyświetlaczu "1" tzn. komputer 1, jedno krótkie kliknięcie przełącza się na komputer2, co sygnalizuje cyferką (również z nr 2 w określonym miescu na wyświetlaczu) kolejne krótkie kliknięcie uruchamia ustawienia tj. set...., check..., lub umozliwia wyjście z ustawień, można również skorzystać z pomocy (help ) u mnie można nawet ustawić maksymalną prędkość, gdzie po przekroczeniu zadanej prędkości sygnalizuje dźwiękiem i wyświetleniem znaku z ograniczeniem prędkości pojazd oczywiście jedzie dalej nic nie blokuje przyśpieszania
  10. filozofujesz i filozofujesz, popisujesz się wiedzą, smrodzisz w temacie likwidacji wałków, szkoda, że nie dokładasz tym, co spotkało ich nieszczęście na trasie i się ten wspaniały napęd stoczył na kółko. Co ty chcesz wnieść do skutecznej i taniej wymiany napędu pompy oleju?? jak na razie obśmiewasz wybory innych, twoja filozofia zachwyca fora VW, A4, skoda, ślusarzy i wielu wielu innych, nie rozumiem aaa bym zapomniał, nie mam ochoty na nudną przepychankę z zakresu wiedzy mechanicznej
  11. a skąd wywód, że to z 1,9???, a nie typowy 2,0 na łańcuchu?!
  12. czyli 5,1 l/100km ?? nadal zazdroszczę, jak wyliczasz średnią, że wychodzą ci takie różnice??
  13. wskazuje takie spalanie i zawyża hmmm , może należny zadać pytanie według jakiego wzoru wyliczasz?? dla mnie to niemożliwe, do osiągnięcia, a ty masz dylemata
  14. przy około 190 tyś. km zmieniłem napęd na ten z 1.9, nie dopusciłem do problemów, obejrzy sobie moje foty po kastracji http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=54160.285, jak widać w porę
  15. bzdura, zobacz zdjęcie gniazda i zabieraka z mojego motorka http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=54160.285 « Odpowiedz #292 : 13 Marzec 2011, 11:54 »
  16. :polew:poczytaj post http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=128515.420 kolegi jaro444 Odpowiedz #422 upór Twój nie zna granic, a mój bolid całkiem dobrze się czuje po amputacji i braku gwarancji
  17. nie upraszczaj, problem jest w napędzie łańcuchowym (przy wałkach), jak też okładzie imbus/gniazdo. także albo ktoś ma dwa problemy albo jeden, wszystko jednak sprowadza się do jednego - amputacji
  18. mój bolid z października 2005 od nowości na kołach zębatych był, na szczęście już nie mam tego syfu z imbusem
  19. zazdroszczę, to na jakich obrotach jedziesz po za miastem?
  20. patrząc na tak profesjonalną dyskusję pogubiłem się kompletnie, więc mam pytanie: czy Motul specyfic 5W30 (norma 507.00) jest syntetykiem, czy jedynie HC, a może to mineralny??\bardzo proszę wymieńcie full syntetyki 5W30 i bardzo proszę o fachową ocenę
  21. brawo endriuu, odwetowiec z ciebie zawodowy, nadal proponuję czytać ze zrozumieniem. Powyższe to chyba dla miłośników zwierząt, nie motoryzacji. Polecam pierwszy pierwszy post tego wątku, ale jak widać wolisz się rozwodzić w sprawie karmy pozdrawiam
  22. to i tak kłania się czytanie ze zrozumieniem. Osobiście z podwieszonego wątku pojąłem, ze w określonych silnikach należ stosować normy od 505.00 do 507.00 itp. a tu panuje zbiorowa infantylność i 241 stron (nie wiem ile postów) wałkowanie ile jest oleju w oleju. przeglądając książkę serwisową zauważyłem, że Audi pełen serwis do 170 tkm używało castrola 507.00, ostatnia ich wlewka to jakiś nieznany mi vapsoil 507.00, odpukać silnik brzytwa Sugerując się opisami na tym forum zmieniłem na motul ( jak się mówi francuski i dobry). niedawno na wycieczce w Jeleniej Górze sprawdziłem stan oleju i stwierdziłem niewielki spadek poziomu. Szukałem w sklepach motoryzacyjnych na dolewkę - również motula, niestety patrzono na mnie jak na ludka z kosmosu. nikt nie zna takiej marki. Udałem się więc do salonu citroena,no bo jak francuski to i będą wiedzieć, nic bardziej mylnego tez byłem ludkiem z kosmosu. Dlaczego więc, tak dobry olej nie jest w Polsce na półkach sklepowych, jak castrol, mobil,elf, itd. i trzeba znać miejsca w Polsce, gdzie się nim handluje??
  23. a nie wystarczy Ci przeczytać pierwszy podwieszony post w tym temacie??
  24. a na pierwszej stronie "rtocki" dal fajnego linka do poczytania o olejach http://www.p12.neostrada.pl/oleje.pdf , nie wspomnieć, że podwieszony wątek też nie wziął się z kosmosu
  25. zazwyczaj wypalanie filtra odbywa się pod niewiedzę kierowcy, większość błędnie myśli, że ta procedura rozpoczyna się przy informacji na fisie - kontrolka i komunikat. No jak przerwiesz wypalanie w tym swoim miejskim cyklu, a stanie się to parę razy to się rozczarujesz, po za tym na biegu jałowym jest bardzo wysoka emisja tego co DPF zbiera, podobnie dzieje się przy zamulaniu silnika np. 3 bieg i obroty 1100

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.