Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. nity i plastik raczej to sie nie sprawdza, dobre spawanie i jest ok
  2. te chromowane przyciski to mod przekladasz je z b8 , a panel w etce szukaj ale w aso ci pewnie powiedza
  3. bo zeby uzywac vcdsa trzeba miec jeszcze troche pojecia o tym co sie robi najlepiej sobie zakoduj tak zebys zamknął auto i juz nie otworzyl wiesz ze szyba juz tylko ci zostaje ?!!?! jak sobie zamykanie zrobisz po 10km/h to jeszcze szybciej powrócisz do wartosci z przed zmiany
  4. tak miałem juz dlugie kodowania
  5. a sprawdziłes jaka masz skrzynie? sa skrzynie z dwoma rodzajami oleju , do elektroniki i do mechaniki , lepiej niech ci wymienia, sa sie do tego nie zabieraj
  6. kolega zaczol lac mobila problemy ustały
  7. 50 to góra za taka usługe , kup spawarke za te 200 i sobie pospawaj sam :)sam
  8. a powiedz mi zj***ła ci sie klawiatura ?
  9. nosb jak ty to tam upchasz:) bedziesz pieścił ?
  10. jak wałek regenerujesz to i gniazdo
  11. zapoluje na ciebie nie musze na safari jechac
  12. spoko kolorek, ale to takie tanie malowanie juz sie chyba przejadło
  13. życie ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ---------- pare fotoskow z telefonu ---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- wątek do zamknięcia buuuuuu
  14. no nie traf tylko 3 auta tam ustawialem, jaks ioe twoim przejade to ci powiem :0
  15. nie rozśmieszaj z Maciolkami bo raczej nie maja pojecia o ustawieniu zbieznosci ile razy bylem tyle razy zj***li po prostu dramat
  16. potrzebuje help ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- dobra wladi mi ogarnie temat ufffff
  17. pogratulować, świetny wynik , to juz robi chyba rs 4:)
  18. Malik co tam nowego w garage ?>
  19. nie ,ono nie ma uroku, tragedia , rs tak jak wygląda jest idealnie , a te wystajace felgi to golf III normlanie
  20. Moja rodzina moderfaker;) w dodatku
  21. fajnie dopasowałeś felunek , dobrze wyglada , koło ładnie wypelnia błotnik, wszystko cacy ale fotografa zmien bo albo robi telefonem albo nie ma pojecia o robieniu zdjec
  22. ---------- Post dopisany 23-05-2014 at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2014 at 08:59 ---------- autko do sprzedania 36 tyś zł
  23. manetki sa te same ---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ---------- w razie potrzeby posiadam manetki sedan i avant
  24. samo kodowanie sprzetu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.