Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 ABC] Wysokie spalanie??
no i racja silnik 2,6 jak jest w 100% sprawny i zadbany bedzie miał normlany apetyt na paliwo. ja na trasie przy jeździe z dzieckiem czyli bez ekscesów i wybrykow mialem 6,7 to najmniej jak mi udalo sie zrobic ale trasa prosta w miare równa predkosc kolo 80 do 100 m, przy jezdzie bez patrzenia na spalanie po 2 dniach i 500km trasy spalanie srednie 7,7 natomiast miasto to juz wynik 12 do 14 zależy od stylu jazdy, umiejtnego ruszania i manewrowania biegami, z tym że ja praktycznie wogole nie uzywam auta do jazdy po mieście.
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
u mnie na gaz to jest kuchenka i junkers w domu, tobie pali tyle bo moze masz problemy i niewiesz ze masz 5 biegów do przodu, nie miałes v6 i pewnie miec niebdziesz miał bo bazujesz na jakis durnych opiniach, popatrz soebi i poszukaj ludzi z takimi samymi silnikami na forum ile im samochody pala na trasach i po miescie.
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
bzdura, fis pokazuje bdb, pozatym potrafie liczyc, ja gazu nie mam i miec niebęde miał, to jest wynik na benzynie, FIS był w serii, aktualizacja zdjec[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 16:45_________________________________________________to, ze sie nazywa abc to nie znaczy ze to ten sam silnik, w a90 masz inna przepustnice, masz przepływke, wiec nie mow ze nie realne, zreszta co ja tu bede sie udzielał i spierał sa świadkowie na miejscu z klubu i moga poświadczyc wyniki spalania,
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
PABLO ! lampy zmienione sa! i to widać na dziele depo ( po porstu bez przerabiania wszadzasz i masz bo tylko o to mi chodziło ) z silnika jestem bardzo zadowolony ale musze dodac ze praktycznie nie użytkuje samochodu w mieście jesli juz to bardzo mało, prawie sama trasa, co zauważyłem w tej maszynce, kiedys zalałem paliwo z innej stacji niby renomowanej auto jechało ok ale spalanie mi podskoczyło , zalałem paliwo tam gdzuie zawsze tankuje zresetowałe ECU i spalanie wrócilo do normy i tak 500 km średnie spalanie na "trasie raz z górki raz pod górke " wyniosło mnie 7,5 l/100km, przyjednostanej jeżdzie na prosty z predkoscia 90-120 wyniosło mnie 6,8 ! - wiec jestem zadowolony z silnika i z jego osiągów
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
radio na concerta, a kierownice wolałbym zostawic w orginale ale dac do odnowienia
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jeszcze sobie wezcie pod uwage ze lampy zespolone mocuje sie w 4 punktach a nie jak montuja ludzie na 3 ! wtedy ta lampa lada i uderza o zderzak powodując jego wycieranie, trzeba dorabiac uchwyt
-
[B5] Jakie radio było zamontowane seryjnie? Jak sprawdzić?
przede wszytskim jak masz napisane bose na bl;endach sprzdz czy masz zew wzmacniacz systemu bose jak masz to kup orginalnie concerta do niego zmieniarke mp3 i vagiem skonfigurowac gotrzeba bodajze na 0205 tyle w temacie nie kupuj nic innego zaden inny niebedzie ci dobrze grał z tym systemem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no niestety ja tylko przejezdzałem obok, ale jak zobaczyłem co tam sie dzieje to przyspieszyłem tylko:") wg mnie taka impreza niepowinna sie wogóle nazywać
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no ale ty niewiesz ze spoty sa o stalych porach ?
-
[ALL B5] moj niebieski angol
auto spoko ale oplany bardzo nie spoko
-
[ALL B5] Montujemy Antene i Radio CB w A4 B5 Sedan.
tak radio w schoweczku alana 101 u mnie wogole nie widac uzywam tylko ogólnego kanału ale zawsze moze sie przydac fotostory kolegi komus kto ma inne zdanie
-
[B5 ABC] Dziwny efekt w 2.6 V6
prosze, WAS koledzy nie wporwadzajcie w błąd chłopaka ! nie mowice głupot o sprawdzeniu przepływki w ABC w a4 bo takowej niema ! w tym silniku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za to jest czujnik temp dolotu powietrza ktory zastepuje przepływke
-
S8
gratuluje, niema jak wielki wolnossak:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
21 tp niedziela ale pogoda bedzie dobani i tak
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
niewiem jak mysli reszta ale ja mysle o naszym spocie nie o wjezdzie na ten show, a jak wy ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
lelus a6 ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja sie pojawie
-
[ALL B5] Fotele sportowe
tak zmieniaj, fotele sa wygodne i dobrze trzymaja !zawsze maja regulacje odcinak lędżwiowego (mam do przedania w wersji skóra !) http://www.allegro.pl/item435903893_audi_a4_skora_fotele_kanpa_boczki_kpl_okazja.html
-
[B5] Montaż trójramiennej S4 na miejsce czteroramiennej
do początku 98 roku mały wieloklin+nakrętka, później już tylko duzy+śruba
-
[ALL B5] Co to za przyciski ? GPS ?
tak to jest od navi ale... nieoryginalna , nie fabryczna !! porostu interface zrobiony do a4 ale gdzie co i jak jest to podłączone ? to nie wiem, auto jest na pewno z konca 98 roku
-
[B5 AEB] Problem z odpowietrzeniem baku oraz porannym odpaleniem samochodu
vagujemy ! najpierw i nie patrzec czy jest blad czy niema patrzec zjakimi ustawieniami staruje zimny silnik
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to co 21 robmy cos ? wniedziele ??? w niedziele malo kto bedzoe jak juz to w sobote:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tu raczej nikt nie bedzie miał niestety
-
Woda z osuszacz klimatyzacji
woda ci leci z pod filtra kabinowego
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
skóre mam do sprzedania wersj asport kto chętny ?!