Treść opublikowana przez czaki22
-
Moduł komfortu. PROBLEM
jaki numer kluczyka spradz i podaj , zmieniales baterie ? 422mhz ? padł kluczyk koszt 250zł
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
najs , bezawaryjność, swietna konfiguracja
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no ja mam 163KM fabryczne na 196KM, ale go nie hamowałem nieraz jechałem po 240 i narazie jezdzi mario a jaki masz kod silnika ? i ile mial fabrycznie
-
w której kostce fotela(kolor) są przewody od lędźwi pompowanych ?
czerwonej
-
licznik s4 angol do a4 europa
bedzie chodzil ale nie zawsze sie udaje czesto licznik pozostaje martwy
-
Silnik 3.2 Quattro Co o nim sądzicie ??
ale ten silnik sie nie nadaje do gazowania, zresztą nikt nie kupuje 3.2 żeby walić kilometry nim , wiec instalacja gazowa się po prostu nie opłaca
-
[BKE] Moja Czarnulka 1.9
faktycznie te diody swieca tra jak powinny, dajesz znac jak bedziesz miał zamiar przyjechac
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
no jest ja wiem ale jak caal klape kupie za 300 kompletna wiec 500zł to mnie nie rajcuje za bardzo:) ale dzieki
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
czarna perła
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
lotka bedzie jak sie trafi
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
znajde czas, zrobię lepsze ---------- Post dopisany 18-08-2013 at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 16:46 ----------
-
[Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin
silnik robi robotę, ale co ci palneło do głowy z ta kierownicy wygląda to teraz jak bolid młodzieży wiejskiej, ori kierownica biła ją na glowe, trzeba bylo w fotele zainwestowac bo ta pseudo skora skoczy szybko zywot wiecie , ze przy konfiguracji auta w usa nie ma doplat za ta skore :::):)
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
a w jakim sporcie uzywa sie teraz manuala ?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Caporeira sds mikrofon podlacz bezposrednio do rns-e i z rnse do BT, nic prostszego
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
reggi bo sie dzwoni do kolegi ktory sie na tym dobrze zna i wtedy wszytsko po kolei sie omawia a mam takiego
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a pisałem Ci do kogo masz pojechac ehhhhhhhh, jesli firma ubez nie rosci praw do sterownika to maja obowiazek ci go zwrocic i pewnie tak bedzie
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
fajne wozidło , silnik daje rade , ? kiedy program ? PB przybywa
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
a niby dlaczego nieszczęsny ? chyba jedyne skrzynie ZF juz entej generacji ktore sie nie sypia, to nie ferrari
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hahaha zapisz sobie moj telelfon 696553103
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no szkoda ale niestety chetnych nie bylo kazdy cos mial do zrobienia , wiec kolego przepraszam
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
parking na gorce kolo strazy na błoniach kolo byłe cearfoura ale widzisz pod znakiem zapytania to stoi diziasj
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
moze piatek tzn jutro kolo 20 ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spotujemy cos ?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
nalezy wpisywac nicki ludzi oszukujacych w dziale sprzedam
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
bo im chyba nie ida za bardzo, ale samochod piekny zabawa przednia ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- oct wali juz w nich softy, https://www.facebook.com/pages/OCT-Tuning-GmbH/101429823241052