Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. jaki numer kluczyka spradz i podaj , zmieniales baterie ? 422mhz ? padł kluczyk koszt 250zł
  2. najs , bezawaryjność, swietna konfiguracja
  3. no ja mam 163KM fabryczne na 196KM, ale go nie hamowałem nieraz jechałem po 240 i narazie jezdzi mario a jaki masz kod silnika ? i ile mial fabrycznie
  4. bedzie chodzil ale nie zawsze sie udaje czesto licznik pozostaje martwy
  5. ale ten silnik sie nie nadaje do gazowania, zresztą nikt nie kupuje 3.2 żeby walić kilometry nim , wiec instalacja gazowa się po prostu nie opłaca
  6. faktycznie te diody swieca tra jak powinny, dajesz znac jak bedziesz miał zamiar przyjechac
  7. no jest ja wiem ale jak caal klape kupie za 300 kompletna wiec 500zł to mnie nie rajcuje za bardzo:) ale dzieki
  8. lotka bedzie jak sie trafi
  9. znajde czas, zrobię lepsze ---------- Post dopisany 18-08-2013 at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 16:46 ----------
  10. silnik robi robotę, ale co ci palneło do głowy z ta kierownicy wygląda to teraz jak bolid młodzieży wiejskiej, ori kierownica biła ją na glowe, trzeba bylo w fotele zainwestowac bo ta pseudo skora skoczy szybko zywot wiecie , ze przy konfiguracji auta w usa nie ma doplat za ta skore :::):)
  11. a w jakim sporcie uzywa sie teraz manuala ?
  12. Caporeira sds mikrofon podlacz bezposrednio do rns-e i z rnse do BT, nic prostszego
  13. reggi bo sie dzwoni do kolegi ktory sie na tym dobrze zna i wtedy wszytsko po kolei sie omawia a mam takiego
  14. a pisałem Ci do kogo masz pojechac ehhhhhhhh, jesli firma ubez nie rosci praw do sterownika to maja obowiazek ci go zwrocic i pewnie tak bedzie
  15. fajne wozidło , silnik daje rade , ? kiedy program ? PB przybywa
  16. a niby dlaczego nieszczęsny ? chyba jedyne skrzynie ZF juz entej generacji ktore sie nie sypia, to nie ferrari
  17. hahaha zapisz sobie moj telelfon 696553103
  18. no szkoda ale niestety chetnych nie bylo kazdy cos mial do zrobienia , wiec kolego przepraszam
  19. parking na gorce kolo strazy na błoniach kolo byłe cearfoura ale widzisz pod znakiem zapytania to stoi diziasj
  20. moze piatek tzn jutro kolo 20 ?
  21. spotujemy cos ?
  22. nalezy wpisywac nicki ludzi oszukujacych w dziale sprzedam
  23. bo im chyba nie ida za bardzo, ale samochod piekny zabawa przednia ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- oct wali juz w nich softy, https://www.facebook.com/pages/OCT-Tuning-GmbH/101429823241052

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.