Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. czy przewody nie sa za długie ? sprawdz, sprawdz bloki mierzone w omh ile pokazuje paliwa ,aaa jakim vcds-em to robiłes
  2. łądnie wyposazona seria, teraz zmien ecu na wersje z europy
  3. wiesz za 33 tys żł to nie kupiłeś dobrego egzemplarza, multitronic w dodatku , bez dokladnego spradzenia tej skrzyni kupuje sie "kota w worku", ale to nie dokonca skrzynia , sprawdz jak jest zrobione zabezpieczenie pojazdu, ostanio miałem klienta u ktorego byl mechaniczny wlacznik na przewodzie pradowym i przy rozruchu po prostu spawało, miał podobne objawy.
  4. niezle, kiedy przód ? na polifta:whistling:
  5. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    a stary sterownik silnika ci sie nie chcial przekodowac ? bo tak naprawde nie trzeba go zmieniac jesli łyknie kodowanie
  6. wkoncu cos sie działo
  7. kiera , pozatym fajny wozek , ile ojeju na dolewki ??
  8. przeciez Bartek zjada takie skrzynki na sniadanie wiec gosłuchac proszę
  9. a nie wspomnieli o wymieniae oleju w mechatronice ? passaty szły na akcje serwisowa z tego tytułu, nie przyznali sie znowu do błedu, ze zj***li temat problem jest znany mechanikom w aso przy dsg
  10. czaki22 odpowiedział(a) na bialy79 temat w 1.8T
    V to V , 4-ka ryczy za bardzo , ale za to masz mozliwosci modowania silnika przy to odpada
  11. piatek 10-tego ? ---------- Post dopisany 10-05-2013 at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 09:46 ---------- to działamy dzisiaj o 7 ? wieczorem ?
  12. niekoniecznie z poczatku produkcji mały c zesci jeszcze z b6 , wiec wystarczy date sprawdzic na silniczkach itd w fotelach
  13. basic moze zrobic ale niekoniecznie ebdzie to dzialalo , do wymiany
  14. sprawdz czy wlacznik jest w pozycji "1" a jak nie to tylko vagiem
  15. bedzie, w swpoim czasie:-)
  16. do czasu , koszulka bedzie pekała
  17. czaki22 odpowiedział(a) na soeren temat w Audi A4 B6/B7
    a co ci to da?? zostaje jeszcze dostep przez licznik i radio najlepiej w obd na pinach diagnozy podlaczyc +12v
  18. zwykle +12 v, czerwona kostka zasilanie fotela
  19. wzmacniacz antenowy , przerwa lub radio
  20. homelink , zasilic samo podswietlenie i polaczyc z oryginalnym pilotem od bramy, tak naprosciej
  21. kiedyś go wyhamuje, na razie nie mam nic ---------- Post dopisany 28-04-2013 at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 22:40 ---------- dodano nowe zdjęcia
  22. zawsze warto kiedys wpadało po 15 samochodow niestety u nas wszyscy zarobieni, moze cos zoorganizujemy w przyszłym tygodniu
  23. spot dzisiaj 26,04,2013 o 19-tej, miejsce : parking reala ! czyli gorka koło strazy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.