Treść opublikowana przez czaki22
-
Brak informacji o stacji lub CD na FIS
czy przewody nie sa za długie ? sprawdz, sprawdz bloki mierzone w omh ile pokazuje paliwa ,aaa jakim vcds-em to robiłes
-
[B7 BKH] A4 3,2 FSI Quattro USA by Trzastek - sprzedana
łądnie wyposazona seria, teraz zmien ecu na wersje z europy
-
b7 2,0tdi tiptronic problem przy odpalaniu-czy to dwumas?
wiesz za 33 tys żł to nie kupiłeś dobrego egzemplarza, multitronic w dodatku , bez dokladnego spradzenia tej skrzyni kupuje sie "kota w worku", ale to nie dokonca skrzynia , sprawdz jak jest zrobione zabezpieczenie pojazdu, ostanio miałem klienta u ktorego byl mechaniczny wlacznik na przewodzie pradowym i przy rozruchu po prostu spawało, miał podobne objawy.
-
[Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin
nagraj dzwiek
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
niezle, kiedy przód ? na polifta:whistling:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
Problem z ABS i ESP po modyfikacjach.
a stary sterownik silnika ci sie nie chcial przekodowac ? bo tak naprawde nie trzeba go zmieniac jesli łyknie kodowanie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wkoncu cos sie działo
-
[Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin
kiera , pozatym fajny wozek , ile ojeju na dolewki ??
-
regeneracja dwumas multitronic? gdzie? kto? za ile?
przeciez Bartek zjada takie skrzynki na sniadanie wiec gosłuchac proszę
-
gearbox malfunction limited functionality S-Tronic
a nie wspomnieli o wymieniae oleju w mechatronice ? passaty szły na akcje serwisowa z tego tytułu, nie przyznali sie znowu do błedu, ze zj***li temat problem jest znany mechanikom w aso przy dsg
-
Jaki silnik wybrać
V to V , 4-ka ryczy za bardzo , ale za to masz mozliwosci modowania silnika przy to odpada
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
piatek 10-tego ? ---------- Post dopisany 10-05-2013 at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 09:46 ---------- to działamy dzisiaj o 7 ? wieczorem ?
-
[B7 ASB] Czarnuch 3.0 quattro
niekoniecznie z poczatku produkcji mały c zesci jeszcze z b6 , wiec wystarczy date sprawdzic na silniczkach itd w fotelach
-
Naprawa oraz czyszczenie silniczków siłowników klap klimatronika
basic moze zrobic ale niekoniecznie ebdzie to dzialalo , do wymiany
-
Ustawienie odprowadzenia do domu
sprawdz czy wlacznik jest w pozycji "1" a jak nie to tylko vagiem
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
bedzie, w swpoim czasie:-)
-
[ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany
do czasu , koszulka bedzie pekała
-
Odcięcie zapłonu
a co ci to da?? zostaje jeszcze dostep przez licznik i radio najlepiej w obd na pinach diagnozy podlaczyc +12v
-
kostki od przednich foteli
zwykle +12 v, czerwona kostka zasilanie fotela
-
radio gubiące fale????
wzmacniacz antenowy , przerwa lub radio
-
Otwieranie bramy mrugnięciem światłami w aucie / DTM BLINK
homelink , zasilic samo podswietlenie i polaczyc z oryginalnym pilotem od bramy, tak naprosciej
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
kiedyś go wyhamuje, na razie nie mam nic ---------- Post dopisany 28-04-2013 at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 22:40 ---------- dodano nowe zdjęcia
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zawsze warto kiedys wpadało po 15 samochodow niestety u nas wszyscy zarobieni, moze cos zoorganizujemy w przyszłym tygodniu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spot dzisiaj 26,04,2013 o 19-tej, miejsce : parking reala ! czyli gorka koło strazy