Treść opublikowana przez czaki22
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
prawnik i tyle lepiej zacznij juz
-
Za co lubię/nie lubię forum A4
na + poznałem sam siebie na - poznałem sam siebie poznałem sporo ludzi zasługą poprawnego działania forum cieszącego się świetną opinią jest pracowity wkład wielu ludzi, założycieli i ich padawanów oraz zwykłych użytkowników A4 wszystkich połączyła marka oraz ceny i wiedza ASO wyszukiwarka leży
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
powiem ci ze zrobiłeś głupią rzecz 8tys zł OMG ! przerobienie na manuala to koszt do max 4 tys zł ! a wierz mi banalna sprawa wszystko jest p&p dla otuchy zrobiłem to samo 3 lata temu z tym ze kosztowało mnie to kolo 4,500 zł teraz jeżdżę z namulana skrzynia i mam banana od ucha do ucha 1. nikt nie moze krecic teraz przy skrzyni, idz do prawnika i pisz pismo poparte musi byc kim od reklamacji z stanowiska państwowego , pozostaje czekac, brac rachunki ktore beda wygenerowane poprzez niesprawnie działającą skrzynie tzn laweta (nie holowanie) itd itp takie jest moje zdanie dalsze trzymanie tej skrzyni to dodatkowe koszta ciagle rosnace, powiem tak, gdyby mi sie multi nie sypnęła jeździł bym nia dalej, bo jazda z ta skrzynia jest bardzo przyjemna, ale jak mam naprawiać taka co 3-4 lata i jeszcze tracic przy sprzedazy to podziękowałem jej. 2. rozwiązanie masz dokumenty naprawy skrzyni sprzedajesz ja za okolo 2800zł + inne graty, kupujesz graty do przerobienia na manuala 3. pchasz sie w koszty dalej ale za ktos ci prawdę powie i jest to BARTS[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 19:53_________________________________________________jesli bedziesz chcial cos wiecej wiedziec na temat przerobienia na manuala pisz PW
-
[ALL B6] Auto nie jeździ na żadnym biegu-multitronic
świetny fachowiec mechanik , nie mial wcześniej do czynienia z multitronikiem jednak go rozebrał
-
Audi A4 AVANT 1.9 TDI
spoko baza, mam alcantare gdybys byl zainteresowany
-
[B6 AVJ] Wskazówka temperatury żyje własnym życiem
auto za 30 tyś zł a czujnik kupujesz za 12/ zaczniesz od remontu silnika to sie dowiesz co z czujnikami nieoryginalnymi jest nie tak
-
[ALL B6] Problem z pompą po jednorazowym braku paliwa
filtr masz z regulatorem ciśnienia 4 przewody paliwowe sa do filtra i z filtra, pompa ma 2, wej wyj, i nie ma zamienników poza chnami który założyłem i wywaliłem, dorwałem uzywaną orginalna
-
Sposób na ceny paliwa
niezły plan ale nie mam nikogo na forum przy rządowym korycie
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
no szkoda, lepiej wez kase z ubezpieczenia i sprzedaj w takim stanie w jakim jest ta konstrukcja ma to do siebie ze calosc przejmuje energie uderzenia ktora rozchodzi sie po samochodzie , nie zdziwie sie jak bedziesz mial pokrzywiona podloge z tyłu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dziekuję za spocika, 3 osoby
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
piatek, 9-tego 12,2011 spot galeria gemini godzina 19-sta, sektor zielony,
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
gratki auta, nie wiem czy to juz pisałem :>
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
jeszcze diagnoze do raDIA podpiac
-
Zwykłe A4 B6 tymona
alcantara
-
[B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
1500 nowa navi :_) 8 tys zł w ASO nowa
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
jakos jezdza na 320 mm z przodu i nie wzmacniają tyłu
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
gratki za projekt.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
po miedzy automatem a manulna srzynia jest kolo 60 kg roznicy juz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dobra robimy spota sobota 18 ? komu pasuje ?? ja mat a4 kto jeszcze bedzie ?
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
2 wtyczki wsteczny i czujnik predkosci , masz bpw pytaj kolegi wczesniej robil to samo
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
180 u mnie juz jest
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spotujemy ?
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
mystic sprawdz w dowodzi ile dokladnie waży mlodego a6 wazy 2 tony wiec cos mi sie twoja waga nie podoba
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ale to jest a6 wieksze szersze i ciezsze o prawie 500kg, 245 zalecane
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ale bart pakuje do pojazdu to co bylo w modelach b6 , jak tam twoj alternator na to wszystko ?