Treść opublikowana przez czaki22
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
czyli dalej trzyma cie temat sterownika silnika, zrob jak mowi barts, i wkoncu bedziesz sie cieszył, ja zauwazylem jedna rzecz, zawieszenie do zmiany ! mam 1 cm co najmniej wyzej teraz i nie trzyma sie drogi jak trzymał wiec jade z nim w dol u mnie klasa wagowa fabrycznie 9 przod, 10 tył dam 7 na przod , i 9 na tył, albo 8 jak znajde
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
nie masie co rozpisywac sgs 1 lub sg, rozmawiam duzo sgs 1 sprawdza sie ok co 2 dzien ladowanie, co najwazniejsze podepniesz pod usb i juz go ładuje, ładowarka siec w 40minut jakos tak co wiecej synchronizacja z google, kalendarz, kontakty, picassa bez prblemu dziala z modułami BT w audi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a gdzie reszta ludziska ? bo to niby jutro
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pany pany o rany spotujemy piatek wieczorkiem , czwratek wieczorkiem ??? sobote ?? co kto jak pisac
-
[ALL B6/B7] Lampka podsufitki
sa inne
-
[ALL B6] Ciekawa aukcja na alledrogo.
za 1900 ciezko kupic ładne idealne w tej cenie fotele, ale za 2400 to na pewno,
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
po wymianie DV zaczął palić mniej, wiec jednak cos ma, przynajmniej u mnie tak jest, chyba ze przy okazji cos przez przypadek sie naprawiło samo - niewiem . no nie 8,5 litra przy naprawdę dziadkowej jeździe to niebyło jak najbardziej ok,
-
[B5 ADP] Remont silnika
te silniki to znajdziesz po 500zł wiec jaki tu sens
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
stoliki przygotuj jak typwe, ale na skrzorce trzeba zrobic odcisk logotypu, moze twojego, nawet cos na wysokości orginału
-
[ALL B7] Problem z wstecznym biegiem w automatycznej skrzyni
pytam BARTA on siedzi głęboko w multi
-
[ALL B6/B7] Różnica w lewarku tiptronic a multi - Pilne
numer czesci daj
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
na kanale 003 lambda w pozycji 4 okna nie zmienia wartosci procentowych zacieta na -4.7% niereaguje wogole na zimnym na cieplym na postuju podczas jazdy wiec jest uszkodzona, wymieni i dam znac[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 21:13_________________________________________________Grupa 033 - regulacja lambda przed katalizatorem (bieg jaowy) Pole 1 -10%-10% Pole 2 0,00-1,00V tu mam pole 2 1,54 do 1,52 wiec jest uszkodzona sonda pozatym w grupie 003 w ostatnim polu niereaguja wartosci w procentach lambdy stoi na 4.7 % wymienie dam znac[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 08:08_________________________________________________problem rozwiązany uszkodzony DV, nie puszczał w ogóle, pali normalnie i jezdzi tak jak powinien, zreszta manual
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
U mnie wszytsko dziala poprawnie tak jak powinno. abs. esp. tempkmat. ladnie ejhodzi z obrotow . szukaj sterownika najlepej[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 23:22_________________________________________________no i auto jest błędów niema w zadnym sterowniku, jezdzi normalnie, mniej pali
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nosb podsufite i slupki w czarną alcantare
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
nie daje rady, pewnie jakis problem bo po flaschowaniu nie wstaje[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 17:36_________________________________________________ten moj sterownik oczywiscie, kupiłem juz do manuala
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
flyer moje auto juz jezdzi , hurrrrraa [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 09:22_________________________________________________zawór rozszczelniający dolot w momencie zamknięcia przepustnicy (zdjęcia nogi z gazu).
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
zawór upustowy
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
no co ? z telefonu pisałem na śpiąco
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
Dv wymieniony - zawór upustowy no ponoć jechało
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
jutro dostaniesz kdoowanie
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
ma zaraz do siemiana napisze jakie ma kodowanie absu tu niechodzi o flache:)
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
nie ma jak , vag podpowiada kodowania, co to za fachowiec hmm ? to sa generalnie proste tematy
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
oki, zrobimy konkretny tutek jak dokoncza sie mody
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
u mnie auto jezdzi , stop dziala, rozrusznik działa, kwestia wstecznego i czujnika sprzegła , jest niby prblem wibracje sie jakies pojawiły przy wysokich obrotach i zmianach biegu wibracji juz nie ma, kodowanie sterownika silnika zostało za 2 dni pewnie bedzie juz auto[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 16:14_________________________________________________sterownik silnika do przekodowania, jesli sie nie da a w wiekszosci przypadkow nie da, do zamiany lub plrzelaszowania, ECU zglasza blad komunikacji z skrzynia, i przechodzi w tryb awaryjny pracy kolego Bay1 a jak u ciebie ?[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 08:03_________________________________________________sterownik silnika do wymiany u mnie
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
auto poskładane do kupy, jeszcze parę zabiegów i będzie można się toczyć już