Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to samo sobie pomyślałem :> Bieniek, ustalaj z nami wcześniej na forum takie wypadki ok? To nie będzie problemów później :>[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 20:28_________________________________________________Jak uważacie, dedykowany stożek do TDI renomowanej firmy ma sens? Coś takiego jak tu np? http://allegro.pl/show_item.php?item=1183798605 Generalnie nie słyszałem, żeby ludzie montowali takie wynalazki w TDIkach ale kto wie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Szkoda że dzisiaj Ci spadł dopiero, bo w weekend oddałem stary monitor znajomym.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wracalem do domu Yebane korki No niestety, do korków musisz się przyzwyczaić Zamykają nam kolejne ulice, rozkopują, robią burdel i to są właśnie efekty
-
alu 19 cali i A4 B6
Dokladnie. WIekoszosc chcialaby 19 w idealnym stanie z bdb oponami za 2100zl Ps. Dobra ta felga ale jeszcze B6/B7 na niej nie widzialem. Akurat polskie realia, gdzie mało kto decyduje się na takie duże koło powodują, że w naszym kraju ciężko sprzedać używane 19". Stąd często naprawdę okazyjne ceny i można za 2.xxx - 3500zł kupić fele w dobrym stanie z dobrymi oponami. Dlatego uważam, że płacić 8 tyś za nowe koła do B6 to przerost formy nad treścią. Lepiej używki za ok 3.000 i zostaje 5.000 na mody. I powtarzam po raz ostatni, nie dziwi mnie cena tych kół, wiem ile nowe 19" kosztują. Mnie dziwi to, że kolega jest gotowy zapłacić tyle kasy za takie przeciętne koło. Po prostu Flyer mnie źle zrozumiał i sprowadził rozmowę na inny temat Ja staram się Mastertrollowi wybić z głowy ten pomysł bo później będzie żałował :> Za 3.000 chłopak kupi sobie fajne koła, za 4.000 gwint Eibacha z regulacją twardości i zostaje jeszcze 1000zł. Zapisze się na grupowy chiptunning i zapłaci 700-900 zł. I będzie miał fajne auto, ładnie posadzone na glebie na markowym gwincie, toczące się na fajnych kołach i z większą mocą. I jeszcze zostanie 100-300zł żeby to opić. Żyć nie umierać :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przestań sobie posty nabijać, tu i tak licznik nie działa :>
-
alu 19 cali i A4 B6
Mnie cena też nie dziwi, wiem ile kosztują nowe ori 19", zresztą wystarczy zobaczyć ile kosztują nowe opony w tym rozmiarze i już wszystko jasne :> Mnie dziwi fakt, że kolega Mastertroll rozważa zakup takiego kompletu, za taką kasę właśnie do B6... Rozumiem, że są zapaleńcy którzy kupują wypasione koła za kupę kasy i do starszych aut... Ale to jakieś kultowe modele typu LM, jakieś skręcane RH albo Schmidty w dużych rozmiarach... Ale kupowanie zupełnie normalnego ori koła za prawie 8.000 do B6? Cóż, to jego kasa więc może z nią robić co chce. Ja tam wolałbym jakieś fajne używki za połowę tej sumy. I pisząc o używkach w poprzednim poście nie chodziło mi o taką używkę jak ta z linka, tylko o jakaś fajną, markową felgę nie-ori. Może kolega nie przeglądał dokładnie ofert na allegro, dlatego też chcę się upewnić, że na pewno wie co robi :>
-
[ALL] Zakup kompa do gier
Co do monitora to w sobotę nabyłem taki: http://allegro.pl/item1192031022_monitor_lg_w2240s_fullhd_1920x1080_5ms_70000_1.html Póki co jestem zadowolony. Pograłem trochę w NFS, Colina, Dirta i jakieś strzelanki szybsze, żeby zobaczyć jak ze smużeniem i jest ok. Jestem zadowolony.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
niech bedzie, ze jestes wyjatkiem, ale i tak ich nienawidze Cristoforo to przykład najgorszego rodzaju Hondziarzy, czyli: wielki spojler/lotka na klapie, pełno naklejek JDM, flag japonii i przekreślonych TDI, wielki wydech mugena, 16" czarne kołpaki z czerwoną obwódką a spod świateł i tak robi go zwykłe cienkocienko 0,7.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Podobny do tego kiblowatego mustanga V gen... Ale to nie to. Więc stawiam, że to jakiś japoński wynalazek inspirowany muscle carami
-
alu 19 cali i A4 B6
Ja pierdykam, chcesz za to dać 7900? Nie lepiej jakieś używki w super stanie z ładnymi oponami? Juz za 2.xxx można wyrwać a za 3.500 to masz wybór że hoho :> A jeśli chodzi o te na focie to felgi mają dobre parametry ale nie wiem jak z tą oponą, trochę szeroka jest, szczególnie z takim ET. Wg mnie idealne rozwiązanie to 235/35/19. No i przy takim ET felga będzie trochę schowana a to psuje efekt wizualny. Potrzebne będą dystanse żeby ją wypchnąć. Ale najlepiej kupić coś z ET 30-35.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Widziałem dzisiaj Nosb'a koło Auchan. Ale go porobiłeeeeeem, zanim się połapałem co i jak to już go nie było widać we wstecznym :> Możliwe, że to dlatego, że jechał w przeciwnym kierunku
-
[ALL] Prosze o weryfikacje i pomoc w namierzeniu felg.
Lepiej nie - profil 50 na 18" ? To będzie dobrze wyglądało tylko na dostawczym. Do 18" tylko profil 40. I nie patrz na foty passata z tej aukcji, tam na pewno są inne opony. Już prędzej te z busa to właśnie te z profilem 50 bo strasznie baloniaste są.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co, dwa razy mijałeś jakąś zaparkowaną na chodniku?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Joł, mówta mnie co to może być: Toczę się na minimalnych obrotach na trójeczce, po chwili but - patrze na obrotomierz i wskazówka ładnie zapitala ale nagle, po przekroczeniu ok 2,200-2,400 obrotów wyraźnie zwalnia, słychać też że auto się wolniej na obroty wkręca. Trwa to kilka sekund, po czym jak wskazówka przekroczy 3,000 obrotów to znów dostaje kopa i wszystko wraca do normy. I tak na każdym biegu. Już kiedyś tak miałem ale po paru dniach samo przeszło więc olałem sprawę. Rob mówił, że turbo czasem lekko przeładowuje ale nie na tyle żeby wejść w tryb awaryjny. Więc to może to? Auto w tryb awaryjny nie wchodzi ale przez chwilę jakby je ktoś za szelki złapał i przytrzymywał. [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 22:07_________________________________________________Ok, jak zwykle nic nie wiecie Ale już mi Spetznaz napisał żeby sprawdzić czy się jakiś przewód nie załamuje pod wpływem podciśnienia. Całkiem logiczna teoria. Załamany przewód = mniejszy przepływ = zdławienie.
-
[ALL] Czym lepiej przyciemnić tylne lampy?
A jak uzyskałeś połysk? Polerka? Czy samo tak wyszło? Pytam, bo jak dotąd to lampy które widziałem po malowaniu były matowe i chropowate.
-
[B6 AVF] Ładnie się wkręca, nagle się dławi, po chwili znów się wkręca...
Miał już ktoś z Was podobne objawy?: Toczę się na minimalnych obrotach na trójeczce, po chwili but - patrze na obrotomierz i wskazówka ładnie zapitala ale nagle, po przekroczeniu ok 2,200-2,400 obrotów wyraźnie zwalnia, słychać też że auto się wolniej na obroty wkręca. Trwa to kilka sekund, po czym jak wskazówka przekroczy 3,000 obrotów to znów dostaje kopa i wszystko wraca do normy. I tak na każdym biegu. Już kiedyś tak miałem ale po paru dniach samo przeszło więc olałem sprawę. Rob z Tune-Up mówił, że turbo czasem lekko przeładowuje ale nie na tyle żeby wejść w tryb awaryjny. Więc to może to? Auto w tryb awaryjny nie wchodzi ale przez chwilę jakby je ktoś za szelki złapał i przytrzymywał. mysli
-
[ALL] Mocne żarówki do kierunków na tył (ciemne lampy)
A ja myślę, że będzie. Rezystory nie są podpięte do kierunków. Oczywiście jeśli robiłeś wg fotostory na Audizine
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hmm, możliwe, muszę to przemyśleć :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
UWAGA! Mam swoją teorię odnośnie migających LEDów a'la Strażnik Texasu. Wiecie o co chodzi. Otóż wg mnie jest tak, że komp po prostu wysyła impuls, żeby sprawdzić żarówki. Możliwe że ori lampy jakoś go tłumią, dzięki czemu nie migają. Mam lekką fazkę po browarach, więc możliwe, że po raz kolejny moje pijackie wywody będą EPIC
-
[ALL B6] moje audi a4 1.8TURBO 2001
Auto fajne, bodykit też ok - nie jest to jakiś tani laminat z allegro tylko markowy stuff. Jak dla mnie miodzio. Ale po co drugi wątek o tym samym aucie?
-
Muzyka w naszych autkach
Do lansu : http://www.youtube.com/watch?v=yoEnHC8ddVw W korkach :
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
Zgadzam się, mało widać, ciężko nawet określić co to za kolor :> Pstryknij kilka normalnych fotek a te przerobione zostaw jako ciekawostkę :>
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Ano pamiętam jak na spocie coś mówiłeś, że poprzedni właściciel to niedzielny kierowca i dojechał to auto... Ale spoko, krok po kroku i będzie miód malina :> "niedzielny kierowca" ,trochę inaczej go określił :gwizdanie: No tak ale nie chcę dostać kropy więc nie będę powtarzał :>
-
[ALL B6] Problem z tylnymi lampami LED model clear-red
Wczoraj na spocie oglądaliśmy lampy Resztka i jednak ma odkształcenia lekkie, jakby początki matowienia. Ale jak na 2 lata to i tak o niebo lepiej niż u mnie po hmm 3 miechach? :> Postanowiłem przyciemnić górę i już, nic nie będzie widać :>
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Ano pamiętam jak na spocie coś mówiłeś, że poprzedni właściciel to niedzielny kierowca i dojechał to auto... Ale spoko, krok po kroku i będzie miód malina :>