Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: Ej ej, ten tyłek to mistrzostwo... kształty idealne :> Nawet Lopezowa się chowa :> I dlaczego od razu pokraka? W tej pozycji to każda kobieta tak człapie. Zróbcie krok do tyłu, to sami zobaczycie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Srebrne Camaro na chromach
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Pewnie po tym, że przycisk ESP na konsoli środkowej jest po stronie pasażera a nie kierowcy, tak jak być powinien :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kur*** gdzie mój avatar z d*pą w białych spodniach??? Tak mi coś nie pasowało od kilku tygodni... aż w końcu dziś zaświeciła mi się żarówka i skumałem co jest nie tak... Avatar mi zniknął!!!! :polew: EDIT: dobra, olać tamtą, teraz jest lepsza
-
Jaki telefon? Proszę o pomoc w wyborze.
http://www.playmobile.pl/pl/play-abonament/promocje/swobodny-internet/index.html W tej promocji jest w cenie którą podałem :>
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
- [ALL] Kupiłem co teraz?
Co za brednie A poza tym nie nazwałem założyciela wątku hieną - czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem, że tylko hieny cmentarne są gorsze od sępów z allegro czekających na zwykły ludzki błąd. A skoro założyciel wątku napisał, że nie licytował z zamiarem kupna a jedynie po to, by uchronić sprzedającego przed sępami to znaczy że sam sępem nie jest. Więc o co się obraża? :> EDIT: Zapomniałem dopisać że oczywiście w tą wymówkę nie wierzę bo tytuł wątku mówi sam za siebie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bierz bez obaw, sklep sprawdzony Motula brałem od nich ja, Antonio i Bieniek chyba też. I cholera wie kto jeszcze :>- [ALL] Kupiłem co teraz?
Popieram, tylko hieny cmentarne są gorsze niż takie sępy z allegro- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek kupujesz auto po powodzi? z Krakowa?- Spoty Kościerzyna
Podziękował Kurde, dopiero na chatę zlądowałem, nie ma to jak rozwożenie rodziny po imprezie- Spoty Kościerzyna
Ja będę na 18tą. Może w końcu ktoś przyjedzie :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W tym tygodniu pobiłem rekord średniego spalania. Na odcinku 30-35km, 50% miasto w godzinach szczytu (duże korki) / 50% wiochy, 3 osoby na pokładzie + intensywne chłodzenie klimą i wyszło 10,2l na FISie Nie wiem jak to kiedyś robiłem, że mi 6,3 - 6,8l spalał. Z samego rana jeszcze jestem w stanie wyciągnąć taki wynik, mniejszy ruch i te sprawy. Ale normalnie to teraz najczęściej 7 z przodu widzę, a nierzadko i 8... Fakt, butuję mocno ale hmm... to pewnie przez klimę i koła. Ile Wam 1.9 palą?- Spoty Kościerzyna
Bieniek a Ty dziś będziesz w Kościerzynie?- [ALL] Grupowy CHIP w TUNE-UP Gdansk - sierpien
To gites - napisz za jakiś czas jak to wygląda z liczbą chętnych z passata.- Spotkania na drodze
Kolego jozek726, nie podawaj pełnych numerów tablic. Fakt - to nie moje auto ale tak sobie pomyślałem że właściciel może sobie tego nie życzyć - w końcu 99% osób zasłania nr na fotach- Proszę o opinie.
Bierz 17" i nic się nie martw, da się jeździć i nie jest tak źle jak niektórzy piszą- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja widziałem szaroniebieskie :> Śmignęło przez skrzyżowanie, widziałem przez sekundę z profilu i szału nie zrobiło. Nie ma TDI na klapie = mie ma szału A co z tym pasem? Ja kiedyś chciałem podjechać ale jakoś na chęciach się skończyło :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No way!!! :polew:- [ALL] Grupowy CHIP w TUNE-UP Gdansk - sierpien
Ja planowałem w najbliższym czasie tam podjechać. Może być i sierpień :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To czerwone to są światła a ja piszę o karoserii.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeśli było szare czy tam niebieskie to też je wczoraj widziałem, tyle że na mieście ok godz 15 Niezłe ale szału nie robi :> A co do C4 Zjawkowego to myślałem, że chodzi o Audi 100/A6 C4:> Ale cóż, darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy, oby się tylko nie psuł jak inne francuzy.- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Ale urwał gola!!!!! Żelek Fernandez dla zegarmistrzów- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Niestety ja jestem zmuszony odwołać swoją obecność właśnie z powodu meczu :>- Jaki telefon? Proszę o pomoc w wyborze.
Ok, poszperałem na necie, przeczytałem różne opinie i testy, oblookałem tabelki z porównaniami i na placu boju zostały: Samsung I8000 Omnia II - 349,01 zł (Plus) / 199 zł (Play) HTC Desire - 499 zł (Play) oraz nowy gracz: Motorola Milestone - 299 zł (Play) Najbardziej z tych trzech pasuje mi HTC, ale czy Android 2.1 ma aż taką przewagę nad Windows Mobile 6.5 Pro, żeby płacić prawie 500 zł zamiast 199 zł za Samsunga? Jest jeszcze Motorola z Androidem 2.0 za mniejszą cenę. Z porównania wynika też, że HTC ma najszybszy (?) procesor - 1Ghz w porównaniu do 800 Mhz Omnii i 550 Mhz Motoroli. Co do wyświetlaczy to wszystkie 3 telefony mają 3,7" oraz identyczną rozdzielczość 480x800, z tym że Samsung i HTC to technologia AMOLED a Motorola to TFT. Reszta parametrów jest praktycznie identyczna, także jeśli chodzi o bajery typu radio, aparat (wszystkie 5.0 Mpx). Główne różnice występują pewnie w sofcie i możliwościach systemów Android 2.0 oraz 2.1 a Windows Mobile 6.5 Pro. I tu pytanie - który jest lepszy? - [ALL] Kupiłem co teraz?