Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Shift i Grid to nic innego jak miłe i przyjemne zręcznościóweczki napisane z myślą o dzieciach i starszych graczach, więc nie ma co wybrzydzać że realizm jest taki czy owaki Z Forzą i GT jest podobnie, chociaż zawarto w nich nieco większą dawkę realizmu ale to nadal zręcznościówki z elementami symulacji A hasła typu "Real Driving Simulator" to tylko zabiegi marketingowe. Jak ktoś chce realizmu niech zagra w prawdziwą symulację - jest ich trochę na rynku - GTRy, GT Legends, LFS, czy mistrzowski rFactor:
  2. Jeśli EU będzie o godz 15-16 tak jak Trzmiel próbuje ustawić na forum, to może ja podjadę.
  3. i słoniami [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 20:06_________________________________________________A na TVN7 właśnie zaczął się "Dzień próby" - jak ktoś nie oglądał to mus! Wypasione kino akcji.
  4. Na Animal Planet to słonie ze wzwodem co najwyżej pooglądasz
  5. Co Ty discovery nie oglądasz? Nie widziałeś nigdy dwóch panienek z penismajtami w akcji ?
  6. Jak założą penismajty to mężczyzn też
  7. Jakoś zaraz na polsacie A co do trenera to nie wiem jak wygląda, siatkarek z twarzy też nie znam
  8. Eee to chyba wolę oglądać siatkarki... Szkoda tylko że tak rzadko operator pokazuje ich tyłeczki Jak jakaś się wypnie to od razu zmiana ujęcia na inne, SKANDAL!!!
  9. O pani dr ? Jak ma duże cycki i jest dobra akcja ze zbliżeniami to oglądam! :>
  10. A to o jakimś lekarzu domowym ? :>
  11. Ciemno, zimno, pada - jak chcecie być hardkorami to jedźcie
  12. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba SRT nie toleruje kibiców podczas ścigałek po mieście Znaczy jechać mogą tylko kierowcy biorący udział w zabawie, nawet pasażerów brać nie można pod groźbą wydalenia z klubu. Tyle że nie pamiętam czy to są zasady SRT czy jakiegoś innego klubu streetracingowego z trójmiasta.
  13. Temat rzeka Ja palę ze 12 lat, 1-2 paczki dziennie Próbowałem rzucać 2 razy, za pierwszym wytrzymałem tydzień ale stwierdziłem, że tak naprawdę to nie chce rzucać i zacząłem kopcić na nowo Za drugim razem wytrzymałem 3 dni, po czym koledzy z pracy kupili mi fajki, ponieważ nie mogli znieść moich ciągłych ataków szału - zaznaczam że jestem nerwowym człowiekiem a kiedy nie pale, do szału doprowadza mnie wszystko przez 24h na dobę. Teraz powoli przygotowuję się psychicznie na trzecie i mam nadzieję ostatnie (bo skuteczne) podejście. Plastry już czekają na odpowiedni dzień Kiedy ten dzień nastąpi - nie wiem, poprostu mam nadzieję się obudzić i stwierdzić - tak, to dzisiaj rzucam :>
  14. Nosfer gratuluje Nie ma to jak kiera, teraz już nigdy nie zagrasz w wyścigi na klawiaturze
  15. A tak na marginesie Cristoforo, co się dzieje z Twoją Pusią ? :> Ostatnio tu nie zagląda :>
  16. Cooooo? No to teraz zawalił mi się świat Zawsze gasiłem kolegów z pracy, którzy twierdzili że moc TDI jest za mała, stwierdzeniem: "więcej nie trzeba bo nadrabia momentem" ;(
  17. Wszystko jest dla ludzi, kropki też, tyle że z umiarem Siema
  18. Nosfer zgadza się, jesteś złodziejem. Jeśli byłeś głodny nie musiałeś od razu posuwać się do kradzieży... Są odpowiednie instytucje, jadłodajnie itp, gdzie można zjeść za darmo
  19. Chromowane to wiocha, jak już chcesz coś w tym stylu to lepiej szare. A najlepiej klubowe, jak piszą koledzy.
  20. Hmm jakby mi po "wiadomo czym" skakała to bym jej nie wygonił ale w domu bym takiej nie chciał a zawartość tego linka jest niesmaczna
  21. Cały post brzmiał: "Co to za chore gówno? Chcesz wp***dol? Wypad mi z tym ale już!!!" I to była mocniejsza wersja "młody kolego usuń tego linka bo zaraz paskiem po tyłku dostaniesz" Samo "chcesz wp***dol" brzmi brutalnie ale w tym wypadku, w tym zdaniu jest zwrotem łagodnym, takim wręcz ojcowskim, surowym grożeniem palcem.
  22. Mojego posta też usunęli a szkoda bo był za***isty
  23. Tylne lampy są ok, widać że robiona była na czarny styl, więc te czarne lampy jak najbardziej pasują.
  24. A bo trzeba być chorym królikiem żeby wstawiać link do filmu nakręconego telefonem, na którym dwóch zwyroli pałką katuje na śmierć bezdomnego... I to jeszcze do strefy śmiechu!!!
  25. To ja napisałem, był to zwrot czysto wychowawczy i został wyjęty z kontekstu :> I nie rób takiego halo bo jak się mama dowie co oglądasz po nocach to przestanie płacić za neostradę, tata przestanie dawać kluczyki do Audi i życie straci sens.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.