Treść opublikowana przez Maciek80
-
[B5 ADR] Dziwne szarpanie
Prawdopodobnie dwumas jak wspomniał filutek, niestety nie jest to dobra wiadomość bo trochę kasy to kosztuje.
-
lotto
A jak się nazywał ten ostatni konkurs TVP? lotko-lotko? jak usłyszałem to padłem, kto wymyśla im takie durne nazwy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Skoro wszyscy grają w Shifta to i ja się skusiłem i oto moje spostrzeżenia po pierwszej godzinie gry: - jak zwykle w serii NFS wkurzające wodotryski, ciągle odpalają się jakieś filmiki, animacje i tabelki, które zanim cokolwiek pokażą to pół godziny się "naliczają" człowiek chce jechać, przejść do następnego wyścigu a tu gra tymi bajerami wszystko spowalnia Dobrze że chociaż część z nich można skrócić enterem. - brak kwalifikacji i start z losowej pozycji - model jazdy: lepszy niż w poprzednich, całkowicie zręcznościowych częściach ale do symulatora to mu daleko, w dodatku gra nie wykrywa mojej kierownicy i muszę grać na klawiaturze, co jest trochę wkurzające - grafika ładna z bajerami, modele samochodów prezentują się super, tory i ich otoczenie też - tuning optyczny: malowanie, naklejki, felgi ale brak spojlerów, zderzaków itp, trochę szkoda bo ten element lubiłem... no chyba że odblokowuje się to w późniejszych etapach ale wątpie - tuning mechaniczny: jest i podobno nawet działa ja się nie wypowiem bo się tym jeszcze nie bawiłem - menu: jak to NFS - mało przyjazne, trzeba się sporo naklikać ale to kwestia gustu - replaye: badziew i żal, uwielbiam oglądać powtórki z kamery TV, tu niestety mamy tylko jej namiastkę, ponieważ kamera w tym trybie co chwilę przełącza się na jakieś durne widoki typu zza koła, spod zderzaka, spod dupska kierowcy z widokiem na jego bawole oko itp, itd, w dodatku pechowo podczas najlepszych akcji przełącza się na widok ze środka lub jedną z jego wariacji, co powoduje że nie możemy podziwiać pięknych manewrów jak w TV Generalnie gierka typowo rozrywkowa, można zagrać jak mamy chwilę czasu ale jak ktoś ją przejdzie to wątpię żeby do niej wracał, no chyba że jest maniakiem serii Do Gran Turismo (i nie ważne jakiej części) jej daleko. A do prawdziwych symulatorów nie ma co jej porównywać, nie ta liga Taki GRID w wydaniu EA.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Yo!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jak dla mnie wybór między X360 a PS3 sprowadza się do wyboru między Forza 3 a Gran Turismo 5 - i to jest trudny wybór. Po tym co pokazano na targach, podobno GT5 wypadło trochę blado i nie do końca spełniło oczekiwania ale... w końcu to legendarne GT W ktore zagrywałem się z bananem na twarzy calymi dniami i nocami Co do Forzy to nigdy w tą grę nie grałem ale po oblookaniu filmików i przeczytaniu masy artykułów, jestem pewien że też by mi się spodobała... Jedyne wyjście to kupić obie konsole i obie gry Tylko skąd wziąć kasę ? Może długopisy poskręcam, podobno płacą ileś tam groszy za sztukę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
rotces - nie udzielałem się na forum rok, czy nawet dłużej, więc mam chyba prawo być zdziwiony tym, że w tym czasie powstał drugi, bardzo podobny klub z dużą ilością osób z tego forum... Nie wiem o co Ci chodzi, bo wygląda na to, że każdą wzmiankę o A4.eu na tym forum traktujesz jako atak na Was a wcale tak nie jest. I na koniec, proszę Cię, nie pisz do mnie tak brzydko, bo ja nikomu nie ubliżałem A poza tym to wyloguj się bo mnie wkurwiasz, niemcu ze Śląska. A co do ekipy pomorskiej z A4.eu to zawsze są mile widziani i tak samo mam nadzieję, że my jesteśmy mile widziani na ich spotach
-
Dodatkowy grosz na pierdoły ;]
Skręcaj długopisy :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A tam, ja ostatnio pierwszy raz w tym gronie na spocie byłem i też ze mna gadali a Tomeks nawet napisał na forum do mnie posta "nie pier**l" Aż się poczułem wyróżniony A tak z innej beczki, jadę sobie dzisiaj do roboty, patrze roboty drogowe i jakiś kolo wyrzuca łopatę na środek ulicy i zgarnia nią piach, zwolniłem, zbliżam się, koleś cofnął łopatę, no to se przejeżdżam obok i nagle jak nie pierdolnie! ;( c**j j**any znów łopatę na środek ulicy chciał wyrzucić i jebnął w moją kochaną Asię krew mnie momentalnie zalała, myślę sobie "poleje sie krew, nogi z d*py powyrywam i zak@#$% go tą łopatą! Zjechałem na pobocze, wysiadam, oglądam i nic! Mówię "co jest do ch@#$, taki łomot i ani śladu?" Już prawie wczołgałem się pod samochód, nawet z drugiej strony oglądałem, dach też i nic Dopiero w robocie zauważyłem małą dziurkę na bocznej ściance opony i kilka rys na feldze, więc chyba w koło trafił... Ale w koło i taki huk jakby mi pół samochodu upier#$%??? Hmm...
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Ja podobnie jak koledzy - trochę mało miejsca w środku, chore ceny w ASO , kilka innych drobnostek ale i tak kocham A4-ki
-
[B6 AVF] Proszę o pomoc w rozkodowaniu 2 kodów wyposażenia
Sprawdzałem dziś kody wyposażenia swojej niuni i mam małe wątpliwości odnośnie dwóch: 5MA - dekoracyjne wstawki wewnętrzne - o co tu chodzi? o listwy na desce i drzwiach? (są czarne) VJ1 - wzmacniane zderzaki - chodzi o to że jest belka? Ale to przecież każde auto ma I jeszcze pytanie odnośnie pakietu oświetlenie - w kodach nie było o nim wzmianki, tymczasem mam podświetlane pokrętła nawiewów i pełno innych dupereli - czy to w takim razie standard? Nie mam na 100% podświetlanych klamek ani tych diód oświetlających drążek zmiany biegów, lampek pod spodem drzwi też nie, więc bankowo nie mam 100% pakietu oświetlenie ale w takim razie może jego część? Podobnie podgrzewanie przedniej szyby - mam, a w kodach nic na ten temat nie znalazłem, czy to był standard w 2004? No i grzane lusterka - kody mówią że mam, pasek na lusterku jest ale słyszałem że obok pokrętła do ustawiania lusterek prócz prawo, środek, lewo w przypadku grzanych lusterek powinien być też czwarty rysunek, czy to prawda?
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
O.o to w B6 trzeba lampę wyjmować, żeby żarówkę wymienić? Ale lipa, jakbym wiedział to bym kupił Lanosa GTI Pro Sport
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tzielnad - nie widzę, żebym w swoim poście robił jakąś szopkę z Waszego forum, poprostu zapytałem chłopaków czy wiedzą, że takie forum istnieje oraz o powody powstania tego forum... Gdzie tu szopka? Może chodzi Ci o to, że zaśmiałem się z sutów? No tak, bo mnie to rozbawiło A to, że to niezbyt fair zagrywka ze strony władz tego forum to już inna sprawa, chociaż na wielu największych polskich forach jest zakaz umieszczania linków do for konkurencji i nie ma w tym nic dziwnego.
-
[ALL B6] "I think this is the best Audi in POLAND. Is there any better in the USA?"
Po lewej stronie w ramce "Vehicle Info" jest HP:280
-
Gdzie znajdę takie obrazki?
Dzięki wielkie
-
Gdzie znajdę takie obrazki?
Szukam obrazków często używanych jako podpisy na różnych forach, kiedyś trafiłem na stronkę z modelami większości samochodów, niestety było to całe lata temu i teraz bezskutecznie przeszukuję neta. Chodzi mi o obrazki typu: Jeśli ktoś może mi podać namiar będę wdzięczny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks to se teraz wyobraź moje zdziwienie jak przeczytałem swojego posta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiedzieliście że w trójmieście działa jeszcze jedna grupa A4? Dziś przypadkowo trafiłem na to drugie forum A4, do którego linka nie da się tu wkleić bo ukazuje się coś takiego: www.wytarmoś-mi-suty.eu , nawet nie wiedziałem ze takie istnieje A tak na marginesie to widzę tam parę znajomych nicków, więc podejrzewam że była jakaś wojna i część osób strzeliła focha i założyli własne forum?
-
[ALL B6] "I think this is the best Audi in POLAND. Is there any better in the USA?"
Oto i mamy najlepsze wg właściciela B6 w Polsce Dumnie reprezentuje On naszą ojczyznę na www.cardomain.com LINK: http://www.cardomain.com/ride/491029 Wspaniałe srebrne dokładki, cztery potężne halogeny, neony pod autem i w środku, lampy lexus-look i mega wydech Ale przyznać trzeba, że zabudowa car-audio robi wrażenie, felgi także całkiem niezłe. Właściciel pewnie włożył w auto sporo kasy, szkoda tylko, że mody poszły w trochę złym kierunku. Ale jeśli jemu się podoba to ok, to jego auto.
-
Strefa Śmiechu
Co do tego kibica to podobno PZPN już prowadzi rozmowy na temat jego gry w Polskich barwach
-
Śledzik na NK
A o co chodzi z tym śledzikiem? co to jest? coś jak kropka u nas?
-
Wirtualny mechanik...
Nareszcie!!! W końcu fury klepane u Heńka w stodole będą zostawiały już tylko dwa ślady!
-
Mycie auta
Wg mnie nie da się Karcherem/Kranzlem itp, itd umyć dokładnie samochodu, bez użycia gąbki czy też szczotki. Poprostu nie ma takiej siły:) Ja poprzednią Asię myłem w pracy karcherem o ile dobrze pamiętam +/- 160 czy też 180 bar w dodatku z turbo-dyszą (kręciła się) - power był taki, że europalety woda na wylot przewiercała - oczywiście myłem z bezpiecznej odległości żeby mi lakier nie odfruwał ale i tak bez gąbki i chemii się nie obeszło. Myjki ciśnieniowe nadają się do wstępnego i końcowego płukania ale bez gąbki/szczotki auto nadal będzie brudne. I teraz - jeśli szukasz takiej myjki do opłukiwania auta a mył będziesz normalnie, przy użyciu rąk to uważam że się nada ale jeśli szukasz czegoś co umyje auto za Ciebie to wg mnie kupno takiej myjki to strata kasy. Albo będzie za słaba i strumień wody nie usunie całego brudu albo jak w przypadku tych profesjonalnych z dużym powerem - strumień będzie wystarczająco mocny ale za to będziesz musiał myć z większej odległości żeby lakieru nie uszkodzić, więc nic Ci to nie da, tak źle i tak niedobrze
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Na PC to oczywiście legendarny Ił 2 sturmovik w różnych wersjach, na konsole też się niedawno ukazał, z ciekawości czytałem reckę wersji konsolowej i oczywiście jest trochę okrojony w stosunku do wersji PC ale podobno to i tak najlepsza tego typu gra na konsole. Gra ukazała się na obie konsole, którymi jesteś zainteresowany. http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5980&STR=1
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No dobra to jak wytrzeźwiejecie, piszcie jak było Kto wygrał, kto dachował i takie tam
-
[ALL B6] Malowanie lamp tylnych LED
ykk chodzi mi o sytuację, kiedy ktoś jemu wjedzie w tył (odpukać) - sam wiesz jakie głupie wytłumaczenia mogą mieć sprawcy oraz jakich głupot może się czepiać ubezpieczyciel, żeby tylko zaniżyć kwotę odszkodowania. Jeśli te dwie rzeczy się zazębią, to rzeczywiście może być problem.