Treść opublikowana przez RAWULI
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
auto jak w opisie, FWD2,8 ACK 30V, w trasie około 10 gazu z sekwencji. Olej cieknie z uszczelniaczy, potrafią zagrać 2 łańcuszki napinaczy rozrządu , łańcuch pompy oleju(odpukać), napinacze potrafią nawalić (odpukać)...trzeba pilnować oleju i elementów zapłonu. Jedzie i gra ślicznie, ryk nawet na seryjnym wydechu powyżej 3500 rpm po prostu bajka.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
;( trzeba by komuś stery powierzyć...oczywiście w drodze powrotnej
-
[ALL B5] Nie mogę wykręcić anteny dachowej
a ja zacząłem jeździć na myjkę ciśnieniową i nic mi nie urwie... anteny
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Solar lubi prowokować świetne doopy dwie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a w marketach już ala reglamentacja cukru, mąki etc. słyszałem ostatnio w markecie na C... że po kupieniu 10kg cukru, każdy kolejny kilogram droższy o ileś tam, mało śmiechem nie parsknąłem...ale z drugiej strony co za paranoja, niedawno cukrownie zamykali bo tak a teraz to, z drugiej strony ciekawe czy jak w Polsce będzie zadyma to czy też inne kraje swoich ludzi ewakuują, kto wtedy zostanie . Ps. Wojna to ZŁA RZECZ PO CAŁOŚCI i jakoś z tego śmiać mi się nie chce.
-
[B5 AFN] Jak podnieść zawieszenie
a jakie masz fele? Przymierzałem koło 15 cali stalowe z opona zimową 205/65/15, nic nie ocierało przy kręceniu kierą na postoju a było odczuwalnie wyżej jak na 195/65/15 i zawieszeniu 1BA. Wypasnie wyglądało, jak kaska wpłynie jakaś to kupuje takie laczki na zime. Na lato mam 17 225/45, nic nie kombinuje. Narka
-
[B5 ADR] Moj czerwony audik
czerwony avanti, niech żyje koza
-
Sposoby na ciekawskiego kota sąsiada
zainwestuj w walerianowe krople i kropnij na płot , kocisko zakocha się w płocie a nie w OOOO
-
[B5 ANB] Na dużym mrozie dymi na biało
no to jak bzyczenie to już bliżej wydartych ząbków, to już raczej brzmi jak rozwalony napęd pompy oleju. Niech wypowie się ktoś kto tą pompę wyjętą widział albo reperował
-
[B5 ANB] Na dużym mrozie dymi na biało
"jakby klekot" to ja szklanki obstawiam a nie pompę. Jeszcze dopisz skąd ten klekot słychać, to coś będzie można powiedzieć
-
[B5 ANB] Na dużym mrozie dymi na biało
czyli zjawisko pojawiło się po zalaniu 5W50, w ostatniej zimy co miałeś zalane? wyleczyłem się chyba z zalania 5W50 albo 10w60...a już miałem zamiar...
-
[B5 ANB] Na dużym mrozie dymi na biało
gdzieś troszkę oleju łyka, u nie spaliny to raczej też nie bryza morska nie mam pomysłu, u mnie też coś dymi i śmierdzi olejem, ja tlumaczę sobie to tak, że na mrozie większe luzy i olej jakoś się do komory spalania dostaje. U Ciebie to turbo dochodzi gdzie też może powstać wyciek oleju...na zimnym.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
kierunek modów dobrze obrany tak trzymać.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
panda Quattro ( nie jeździłem ale pewne walory to na pewno ma)
-
[B5 AWT] Nie dmucha ze środkowych nawiewów
otwórz tylko obieg kratek, zamknij ręcznie lewą i prawą, zostaw otwarte środkowe i zobacz czy w ogóle leci powietrze czy nie, sprawdź też filtr kabinowy może być toootalnie zasyfiony.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Na zimę w sam raz z okazji przewidywania :gwizdanie: wysokich śniegów tegorocznych zdjąłem sprężyny (-20mm) 1BE a zarzuciłem 1BA, jakby ktoś chętny był to sprzedam 1BE albo zamienię na 4 fele stalowe 16 gratuluje modów !
-
[ALL] Kolizja, nie przyjęcie mandatu i sprawa w sądzie.
też jestem ciekawy finału rozprawy. Tak dodam swoje 3grosze do dziadków: sytuacja prosta, miasto LC droga jednokierunkowa oznakowana aż miło, jadę sobie spokojnie a tu Taxi dziadzio zasuwa jak nic pod prąd, pytam go co wyrabia bo droga przecież jednokierunkowa, on na to: "tu tak się jeździło bo tam jest parking...a jak znaków nie widzisz załóż pan se okulary..." nie miałem czasu na dyskusje. To mogło by być kolejne tłumaczenie tego twojego obwinionego "Dziadek ma 3 wersje zdarzenia: 1. stałem, ruszyłem i zahamowałem i nie dał rady wyhamować i bum 2. zjechałem na prawo i zajechałem mu drogę(dziwne bo nawet na rysunku drogówki jestem na swoim(lewym) pasie 3. Na rondzie zjechałem do prawej i zajechałem mu drogę(o tyle to dziwne, że jeszcze nie wjechaliśmy na rondo-rys drogówki)"
-
[B5 ABC] Rura zamiast pierwszego tłumika
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a ja swoje zimówki dojeżdżam do maja, na następny sezon to już nie bardzo się nadadzą.
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
pięknie się prezentuje, gratulacje
-
[ALL B5] Powyżej 90 km/h głośno w kabinie... jaki powód?
a ja proponuje wziąć kogoś znajomego z A4 Gdańsk na przejażdżkę i żeby osłuchał bo tak wirtualnie to nijak. Jak już będziesz cokolwiek wiedział to do mechanika dopiero. Chyba że znasz kogoś kto po wymianie czegoś tam nie stwierdzi...kurcze to nie to a to może...a zabulisz jak za złoto. Może bzdura być dosłownie. To działaj tam , hej . Wieje w Gdańsku ?
-
[ALL B6] Kolor zbiorniczka wyrownawczego
tia jakaś laska robiła makijaż przy wielkiej kadzi z tym plastikiem i jej wpadła kosmetyczka z czarnymi tymi ...kosmetykami
-
[ALL B5] Powyżej 90 km/h głośno w kabinie... jaki powód?
jak mój audik siedział 2 cm niżej to było ciszej...teraz zimową porą to może też uszczelki drzwi po x-latach już nie pracują jak należy i powietrze huczy. Przyczyn może być dużo, trzeba by to jakoś zlokalizować...pzdr
-
Plucie na wycieraczkę ... :D
dla takiej q....y nie warto !!!!!!!!!
-
[B5 ALG] Ile jest sond? Chcę wyciąć kata
:gwizdanie: jak masz za katem lub przed to na pewno widać, trzeba by...się schylić pod auto lub na kanał wjechać... w ack mam tylko po jednej na kolektor.