Treść opublikowana przez RAWULI
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
gratuluję OOOO co do: to sorrki ale musiałby 205/65 i ładne fele założyć żeby to jakoś wyglądało w lecie, w zimie jak komu wygodnie
-
[B5 AEB] Moja druga OOOO w avancie 1.8T Q :)
, jest (może z wyjątkiem koloru obudowy nowych wskaźników)- tak trzymaj, bezawaryjności życzę
-
[B5 ADP] Gotuje się płyn w układzie
dawno dawno temu byłem w podobnej sytuacji, nic nie pomagało...pomysły się skończyły pomysł był taki że brat obserwował komorę silnika ja dawałem w środku gazu (a temp. płynu już była na czerwonym) i problem był nie w osprzęcie ale w wężu gumowym, jak się okazało po rozgrzaniu wąż robił sie bardzo elastyczny - jak dawałem gazu to ten wąż od dolnej części chłodnicy zapadał się pod wpływem ssania z pompy , tym samym blokował się duży obieg i woda się gotowała i tyle...chłodnica była drożna, pompa sprawna, termostat też...
-
[B5 ADP] Ubywa benzyny na lpg
Przy moim motorze zalewam co miesiąc za 100zł czyli około 18 litrów i spokojnie mi starcza i jeszcze zostaje ( a ile jest sytuacji ze gazowni braknie i na benzynie musze jechać)więc na pewno coś jest nie tak. No i jak zawsze zaczynamy najpierw od podłączenia VAG-a racje ma kolega bo powymieniasz pół elektryki a to może filtr powietrza zakitowany
-
[B5 ADP] Ubywa benzyny na lpg
Siemka, zanim się dogrzeje do tych 30-35st, to benzynki z 15 albo i lepiej łyka ...a na krótkich dystansach zimą to nie masz co liczyć na wartości katalogowe...a benzynka drożeje i drożeje... ps. masz (tylko )4 gary, zainwestuj w świece, przewody WN, sprawdź lambdę
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
gratuluję autka, zwłaszcza 4x4 i pomysłów na modzenie .
-
Kryzys w Twojej pracy?!
a był ktoś w aptece w ciągu ostatnich kilku dni oj nie chciałbym być po przeszczepie czegokolwiek albo mieć problemów z ciśnieniem, leki podrożały kilka tys procent, zlikwidowali refundacje, albo kupić leki przeżyć a później z głodu umrzeć - nie wiem jak emeryci (co mają 800zł, przetyrali całe życie, schorowani) dadzą radę z tym co wyrabiają... ps. wykształcenie od dłuższego czasu to za mało...(a nawet staż i specjalizacja to też nie wszystko ) pozdro z lubelskiego
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
przed wyjściem do pracy zrobić zakupy, wyrzucić śmieci wyprowadzić psa(najlepiej takiego co lubi biegać), biegusiem w dół i na 4 i od razu cieplej ... webasto odpalane pilotem - kolega ma w Roverze - niesamowite wrażenie- jak rano wszystkie samochody pozamarzane a u niego samochód rozgrzany i to przy -20, ech
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
butla mała turystyczna i mały grzejnik-promiennik , powinno być ciepło dość szybko...teoretycznie (pomysł gdzieś wyczytany)a na upartego to pomysł z przedłużaczem nie był taki zły, nowe farelki mają zabezpieczenia p/przegrzaniu - coś jak w suszarkach do włosów. 2km w taki wiatr jak teraz wieje i mróz albo deszcz...brrrrrr
-
[ALL B8] Czy można założyć opony 225/45R17 jeśli powinny Być 225/50R17?
2 i coś - to na średnicy koła pozdro
-
[ALL B8] Czy można założyć opony 225/45R17 jeśli powinny Być 225/50R17?
http://www.rimsntires.com/specs.jsp przy tej budzie to różnica będzie widoczna, do tego 1,2 cm niżej... jak kto lubi
-
[B6 AVF] SzarA4 z lekką nutką grafitu
racja fele jak na mój gust pasują oby nie popsuć
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie podpuszczaj go bo chłppak będzie stał na jezdni bo na parking nie wjedzie a jak mrogal wjazd zablokuje to go chyba górą objadę swoją kozą
-
[ALL B5] [B5 ADR] 225/40/18''Gwint FK-kubły-Clima(red LY3H) SPRZEDANY
slalom gigantdziurant to już prawie do perfekcji wyćwiczony, shock jest w lecie jak już to jakoś połatają a człowiek dalej patrzy czy oby gdzieś niespodzianki nie ma gdzie fele można skasować
-
[ALL B5] [B5 ADR] 225/40/18''Gwint FK-kubły-Clima(red LY3H) SPRZEDANY
bez dekielków też wygląda kozacko czerwony
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tani diesel nie wziąłem poprawki na to, że diesel to pewnie zawirusowany z większym gardłem i...z większymi możliwościami
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
co do 15 i 16 to zapytaj Harnasia z LKT, z tego co wiem od niego to przy 15 i 16 ET 45, dystans 2cm robi swoje i faktycznie OOOO trzyma się lepiej w zakrętach, nie ma aż takiej potrzeby(na upartego) inwestować w fele 17-8 calowe [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:28_________________________________________________ ależ to łoi z 9l lpg, chyba że sekwencja jaka :gwizdanie: a opłaca się drałować kilka kilosów po korkach żeby tego 1 plna zaoszczędzić, moim zdaniem ni ch...wasta
-
[ALL B5] gwint czy koła 17'' (ANKIETA)
gwint kupuj nie ma konieczności spuszczania na maxa przecież, gwint to gwint i ustawiasz tyle ile ci pasuje. Chyba po to jest ta regulacja
-
[ALL] Zmiana 225/50 r17 98y na 225/45 r17 91y???
Cytuj 24mm bliżej gleby no 11 mm bliżej gleby no tak, o tyle to się średnica zmieni
-
[B5 AKN] black Q!
:shocked: :shocked: :shocked: puertoss to prawie jak sztuka, jak manifestacja zaj...poczucia humoru i dystansu do 1300kg stali gumy aluminium
-
[ALL] Zmiana 225/50 r17 98y na 225/45 r17 91y???
24mm bliżej gleby, trochę twardziej, zrywniej powinno być, pytanie na jakiej feldze to masz, 7,5 - 8 czy 8,5 cala ? więcej nie wiem bo nie jeździłem na 225/50. Z opisu tyle mogłem wywnioskować.
-
[ALL B5] Zawieszenie sportowe czy gwint
a co to znaczy wystarczająco :?: obniży się o 4 cm dla jednych to dużo, dla jednych mało kto ci tych bzdur naopowiadał :?: jak do seryjnych amorków strzeli za niskie sprężyny(-20mm to może i ujdzie) to chłopak może ostro przytrzeć jego śliczną a4kę
-
[ALL B5] Zawieszenie sportowe czy gwint
ja po tym co już poczytałem i po własnych doświadczeniach z zawiasem szedłbym w gwint jak chcesz konkretnie na lato przyglebiać a na zimę trochę podnieść to sam widzisz...gwint pozdro. Znawcą nie jestem, tak to widzę . kozę to masz konkretną
-
Nimbus Grau Perl Effekt
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
o znalazłem pogadanki o wymianie, moje 16 to takie jak u Solara, tyle że nie polerowane...to jak nie pasuja to już odpuszczam dalsze negocjacje - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post