Treść opublikowana przez RAWULI
-
Czyje to cudo ?
Audi Piękne połączenie
-
Jaką pralkę kupić?
CANDY GRAND O, GO 510, ŚMIGA 6 rok i wymieniana tylko raz grzałka. Wytrzymała zabawy programatorem obydwu córek
-
A4 B5 2.8 174km Bp + LPG jaki akumulator?
taki jak pokazuje instrukcja....ja tam kupiłem varty i rozrusznik zapierdziela jak wariat już drugi rok a mam 2.8.
-
Audi 200 C3 Turbo Quattro 1984r
Suuper klasyk
-
Felgi Rotor Giasone 19 + opony
jakby bliżej gleby było to tak, inaczej koza
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
dasz fotkę od spodu , ew na priv?
-
Zasłanianie chłodnicy zimą Tak czy Nie Fakty mity
ja tam żałuję że nie ma tak jak w starych samochodach, gdzie puszka filtra powietrza miała 2 wejścia, na zimne i na ciepłe powietrze z kolektora wydechowego i na zimę zasłaniało się zimne albo jak był termostat to samoczynnie się działo. Ja tam zdjąłem elastyczną złączkę żeby łapało ciepłe powietrze z komory (na 1 wlocie założyłem gąbkę),
-
Wymiana silnika AFN?
kurna jakbym się cofnął o 20 lat jak włożyli niby remontowany silnik do naszego rodzinnego kredensa a ciśnienia nie trzymał i olej gubił kondolencje
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
fele kozackie u mnie sterownik w rejonie zbiornika płynu wspomagania...oczywiście obudowa zdjęta
-
Czujniki ABS wymienione KONTROLKA NADAL ŚWIECI
powiem szczerze że takich próśb o wróżenie z fusów to na forum pełno i czasami po prostu można się zirytować, zwłaszcza że team pewnie już gdzieś był wałkowany, pozdrawiam i sorry z OT
-
Czujniki ABS wymienione KONTROLKA NADAL ŚWIECI
sterownik padł, przerabiałem dopiero co
-
Tym razem czyją ? Obsmarowali na Wiocha :)
skrętu flaków można dostać...ale dobre to było...zwłaszcza ta audica z czapą śniegową i wziernikiem czołgowym na przedniej szybie
-
Opony + Felgi 18" - jaki rozmiar i ET wybrać
RIMSnTIRES.com
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
2.8 w ośce, do tego bez cudeńka niżej opisanego zostaje mi tylko ASR i ręczny do podcinki...
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
jak to nie da się ?! wszystko się da. dev właśnie przykłądem były 1.8 w Q jak masz $to : Audi a4 b5 1.8 Quattro Bytów ? Tablica.pl czasem po prostu nie warto wyłamywać otwartych drzwi:wink:
-
Gaz Brc wyłącza się przy obciążeniu
No to temat do przeniesienia:decayed:
-
Gaz Brc wyłącza się przy obciążeniu
Jak nie widzimy tego co komp pokazuje to możemy tu polemizować do us...śmierci, powód usterki może tkwić od zaworu w buli po reduktor i mapy i czujniki -temp., ciśnienie, sprawdzali czy mapa dla gazu nie jest zbyt uboga?;
-
Gaz Brc wyłącza się przy obciążeniu
Mapsensor może skończył współpracę, gdybać można długo. Widać ciency fachmani ...przypuszczam że kalibrowali na postoju , są tacy wiem bo sam się nadziałem...i oczy robią i karpika jak moją v-ka telepało jak grzechotką, szkoda słów. Zwalają winę jeden na drugiego zamiast mózg uruchomić.
-
[B5 AHL] Bierze ciecz chłodzącą, głowica zrobiona
może rury słabe i po rozgrzaniu stają się elastyczne i zapadają się po prostu , siadaj do wozu przygazuj i niech ktoś ogląda po kolei czy któraś nie spłaszcza się...
-
Akwarium
Cze, chce ktoś mix roślinek z przycinki, w zamian mile widziany harnaś
-
[B5 AHL] Bierze ciecz chłodzącą, głowica zrobiona
- Czy mogę wrzucić szersze opony?
jak chcesz szerzej to kup DYSTANSE 20mm, w prowadzeniu większe znaczenie ma rozstaw kół . Im wyższa opona(205/65) tym więcej siły trzeba żeby nią zakręcić a 1.6 niutkami nie grzeszy... Custom rims, wheel tire packages for your ride - RIMSnTIRES.com- Cewka wysokiego napiecia 2.8
też tak mam...pozdro- Woda od kierowcy i szum wiatru A4 B5
ja wyjąłem całą podłogę i obecnie leży sobie i się suszy, podobno tam gdzie piorą tapicerkę mają możliwość wysuszenia podłogi na wiór. wody jest pewnie sporo i tam gdzie pod fotelem jest nawiew na tył (taka czarna płaska rura) stoi woda i się przelewa. raz na tył raz na przód.- Po wymianie silnika samochód nie odpala :(
pewnie masy zapomnieli podłączyć - Czy mogę wrzucić szersze opony?