Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RAWULI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RAWULI

  1. Audi Piękne połączenie
  2. CANDY GRAND O, GO 510, ŚMIGA 6 rok i wymieniana tylko raz grzałka. Wytrzymała zabawy programatorem obydwu córek
  3. taki jak pokazuje instrukcja....ja tam kupiłem varty i rozrusznik zapierdziela jak wariat już drugi rok a mam 2.8.
  4. Suuper klasyk
  5. jakby bliżej gleby było to tak, inaczej koza
  6. ja tam żałuję że nie ma tak jak w starych samochodach, gdzie puszka filtra powietrza miała 2 wejścia, na zimne i na ciepłe powietrze z kolektora wydechowego i na zimę zasłaniało się zimne albo jak był termostat to samoczynnie się działo. Ja tam zdjąłem elastyczną złączkę żeby łapało ciepłe powietrze z komory (na 1 wlocie założyłem gąbkę),
  7. RAWULI odpowiedział(a) na KALAMAT temat w 1.9TDI
    kurna jakbym się cofnął o 20 lat jak włożyli niby remontowany silnik do naszego rodzinnego kredensa a ciśnienia nie trzymał i olej gubił kondolencje
  8. fele kozackie u mnie sterownik w rejonie zbiornika płynu wspomagania...oczywiście obudowa zdjęta
  9. powiem szczerze że takich próśb o wróżenie z fusów to na forum pełno i czasami po prostu można się zirytować, zwłaszcza że team pewnie już gdzieś był wałkowany, pozdrawiam i sorry z OT
  10. sterownik padł, przerabiałem dopiero co
  11. skrętu flaków można dostać...ale dobre to było...zwłaszcza ta audica z czapą śniegową i wziernikiem czołgowym na przedniej szybie
  12. 2.8 w ośce, do tego bez cudeńka niżej opisanego zostaje mi tylko ASR i ręczny do podcinki...
  13. jak to nie da się ?! wszystko się da. dev właśnie przykłądem były 1.8 w Q jak masz $to : Audi a4 b5 1.8 Quattro Bytów ? Tablica.pl czasem po prostu nie warto wyłamywać otwartych drzwi:wink:
  14. No to temat do przeniesienia:decayed:
  15. Jak nie widzimy tego co komp pokazuje to możemy tu polemizować do us...śmierci, powód usterki może tkwić od zaworu w buli po reduktor i mapy i czujniki -temp., ciśnienie, sprawdzali czy mapa dla gazu nie jest zbyt uboga?;
  16. Mapsensor może skończył współpracę, gdybać można długo. Widać ciency fachmani ...przypuszczam że kalibrowali na postoju , są tacy wiem bo sam się nadziałem...i oczy robią i karpika jak moją v-ka telepało jak grzechotką, szkoda słów. Zwalają winę jeden na drugiego zamiast mózg uruchomić.
  17. może rury słabe i po rozgrzaniu stają się elastyczne i zapadają się po prostu , siadaj do wozu przygazuj i niech ktoś ogląda po kolei czy któraś nie spłaszcza się...
  18. RAWULI odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Cze, chce ktoś mix roślinek z przycinki, w zamian mile widziany harnaś
  19. jak chcesz szerzej to kup DYSTANSE 20mm, w prowadzeniu większe znaczenie ma rozstaw kół . Im wyższa opona(205/65) tym więcej siły trzeba żeby nią zakręcić a 1.6 niutkami nie grzeszy... Custom rims, wheel tire packages for your ride - RIMSnTIRES.com
  20. RAWULI odpowiedział(a) na mialo331 temat w 2.8
    też tak mam...pozdro
  21. ja wyjąłem całą podłogę i obecnie leży sobie i się suszy, podobno tam gdzie piorą tapicerkę mają możliwość wysuszenia podłogi na wiór. wody jest pewnie sporo i tam gdzie pod fotelem jest nawiew na tył (taka czarna płaska rura) stoi woda i się przelewa. raz na tył raz na przód.
  22. pewnie masy zapomnieli podłączyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.