Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RAWULI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RAWULI

  1. łoj tam się strachasz asr pomaga rakiecie wystartować
  2. u mnie przy 0,85 daje rade i nie klęka:wink:, toż to waldki. Jak było podniesione do 1.0 i 1.2 to valdki zgłupiały i nie chciały współpracować
  3. ostre hamowanie będzie skutkowało szybszym zerwaniem przyczepności - szybciej ci się skończą te oponki, no i nawet -13mm czasem robi różnice na dołkach - dolicz że taka oponka się ugina i jest jeszcze niższa - tak z autopsji i większa niespodziewana hopka i miałem szurnięcie o asfalt,...do turlania się wystarczą...
  4. pierdzioch się robi bez katów, chodzi jak zbuzowany poldon, katów nie wywalaj, rób za katami dworurkę do końca i będzie zajebioza:decayed:
  5. gratuluje v-ki , co do dźwięku to dopiero po założeniu osobno 1wydechu na każdy korektor to jest jazda, tak to tylko ciut lepiej od R4
  6. Cze, przy tej budzie to o "nadmiar" będzie ciężko dobre laczki i w fwd by pociągnął. Oby moc była z tobą, idzie ku dobremu...
  7. albo program masz ustawiony na 6000rpm, u mnie dałem 8000rpm i na bene mi nie skacze
  8. RAWULI odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Za daleko mieszkasz, dostałbyś gupików i świetlówki za brofffka
  9. na allegro są zestawy naprawcze do tych valteków, góra , dół tłoczka a nawet boki się się zużywają, sprężynki też mają swoją wytrzymałość...możesz sam wymienić a do regulacjii i tak dobremu gazownikowi oddajesz...
  10. napisz do PIH a może ktoś już napisał i coś z tego wyjdzie ....
  11. popatrz które ładniejsze i bierz lżejsze , udanych łowów pozdro
  12. 17 ładniejsze na lato albo polerowane 16:naughty:, do 15 ET45 to dystans 20mm żeby na równo z błotnikami było i wtedy ujdzie , jest różnica w komforcie...
  13. Cze, u mnie na przodzie siedzi 215/45/17/ 8cali, na 3 biegu na suchym potrafiło zabuksować(przy 14 st.c- ale pewnie twarda jeszcze jest), zbiera się ciut lepiej jak na 225/45/17 RFT-cie. Z tego co sie doczytałem to duuuuużo w kwestii parametrów zależy od wagi zestawu fela i opona....
  14. ILE MOŻNA, http://www.rimsntires.com/specs.jsp
  15. U mnie był miękki trochę to pojechałem do znajomego, płyn wymieniłem i odpowietrzyłem - i powietrze faktycznie było na tyle. Gdzieś na forum jest poruszony wątek o odpowietrzaniu z abs, na vagu też coś tam się włącza ale nie pamiętam szczegółów , co do bicia tarcz też był temat gigant - szukaj -
  16. auto bedzie upchane jak za starych lat maluch a4 avant niby kombik ale malo tam miejsca też się nad tym zastanawiam , z tego co widziałem to avancik ładnie wygląda z bagażnikiem dachowym i na 18 dzięki za życzenia
  17. i od piątku mam drugą śliczną córę
  18. witam, potrzebuje wymiarów dystansu z kołnierzem do audi A4B5(średnica, rozmieszczenie otworów na śruby itd.) albo jakby ktoś miał zdjęty najlepiej to bym wypożyczył na wieczór ew. zwymiarował na miejscu. Z góry dziękuję za udostępnienie- (grubość d. dowolna) ew. plik pdf z takim szkicem, szczegóły na PW.
  19. Niech żyje v-ka :oklaski: , na pewno na żywo jest lepiej a jeszcze pod obciążeniem to jest dopiero muzyka...
  20. A gdzie Filmik Filmik Filmik ?! , apetytu na ten sound mi narobiłeś
  21. Siemka, gratuluję V-ki dodam od siebie że od 5tys rpm zaczyna się jazdaaa, coś tam się musi przestawiać (skraca się dolot i chyba coś z zaworami się dzieje) bo właśnie od 5 tys jakby kopa dostaje (może dolot pajęczynami zarósł bo go właściciel nie wkręcał ) grunt że temat ogarnięty. Pamiętaj że przód tej audicy jest ciężki i lubi wyjechać w zakręcie. Po za tym lej dobrą oliwę (syntetyk, ja od następnej wymiany leje 0w30) i w drogę...pozdro
  22. dawidof daj spokój, 40 kucy i coś tam niutków nie warte takiej grzebaniny na 2.8 (a w 2.8 już nic nie grzebniesz wyżej ) swiezak czekam na to , koniecznie daj znać na forum jak ruszysz ze swapem. Mój ack póki co daje rade i brakuje mi motywacji na swapa na biT na forum poruszony jest temat grzebania w głowicach 2.6 sajmon, dajesz laczka 235/45/17 i jakoś pociągnie :>
  23. nie irytuj się już na wstępie, kolo dobrze pisze. 2.8ACK odpycha się dobrze...ale to ciągle wolnossak (od około 5000 ma kopa że hej) niżej niema takiego kopa jak biT a jak poczytasz to w 2.6 można podłubać (a zwłaszcza doprowadzić do tego żeby było te150KM) i bez swapu coś tam ugrasz.pozdro
  24. też nad tym się zastanawiam, kata jednak nie będę wyrzucał, prędzej zoperuję środkowy i końcowy(wstawki ala przelot żeby łomotu za dużego nie było ). To wolnossak i jak zauważyłeś jazda zaczyna się pow. 3000rpm - tym bardziej w Q - gratki za Q

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.