Treść opublikowana przez RAWULI
-
Pije za dużo LPG i PB; quattro
jak te wszystkie przewody są luzem to pogratulować gazownikowi...ciekawe czy gumy od wtrysku mają równą długość i dlaczego są tak długie
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
ośka - w trasie to i 9,5 może wyjść bez problemu, miasto delikatnie w samych korkach to i 18 łyka bo wiadomo że kilometrów nie natłuczesz a jednak gaz sprzęgło pracują
-
[B5 ACK]Czarny sedanik by husajn22 setup wiosna
Cześć, ostatnio wieczorem jechałem do Lubleena , paczę a tu jakieś wielkie skrzydło przede mną, to biorę lewym , paczę a to 80 b4 ze skrzydłem z alfy 156 mają fantazję chłopaki jak widać... i tym razem gratuluje wyposażenia i silnika
-
Akwarium
Chce ktoś dużego heńka, odbiór w LSW osobisty, czekam do jutra.
-
ACK jak sprawdzić czy wszystko ok, jakie grupy logować?
na forum A6 masz opisane co i jak, poszukaj bo ja dawno temu tam zaglądałem. To nie turbina, tu koooopa poczujesz jak będziesz go wyżej kręcił, nie da się inaczej...też byłem tym zaskoczony bo spodziewałem się więcej po V-ce i kręceniu od dołu.
-
Wariacia Elektryki Audi A4 B5 1999r (Lift)
Cze, mi się zdawało że tylko z tyłu mokro jest, niestety wczoraj szukałem przyczyn wariacji kontrolek i okazało się że z przodu pod wycieraczkami też wilgoć została, w wolnej chwili wywalam całą wykładzinę i suszę. Sprawdż wszędzie, u mnie z wierzchu było sucho...:facepalm:
- Tempomat
-
B5 2.8 193 km - charakterystyka pracy
Gratuluję V-ki, jest masa tematów poświęcona tej jednostce, jak chcesz konkretów to na forum A6 musisz poszukać, tam są lepsze opisy. Nie licz na gotowca, to nie google.
-
CHIP do V6 2.6, 2.8, 2.8 30v - czy to może działać?
Dobre , finansowo wyjdzie prawie to samo
-
CHIP do V6 2.6, 2.8, 2.8 30v - czy to może działać?
Zastanawiałem się nad 1 większą turbiną ze zmienną geometrią a umiejscowienie jak w 2.5 tdi... cooler duży , nowy program i wio....koszt pewnie jak swap 2.7... takie tam fantazje... niezapominajmy ten bziuczek poniżej zawsze kucy zabiera trochę a turbinka sama się żywi (prawie)
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
Nie bardzo, tam lubli się syff zbierać który warto wybrać, dopiero co przerabiałem temat, odradzam skróty...
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
kolego a jak ty go w zimie przy -20 odpalasz?
-
[B5 AHL] Nie taki znowu typowy Szarak - AVUS
Cze, ładne autko, przy 17 to możesz pa pa powiedzieć wynikowi 7,9 l/100
-
Swap z 1.8T na 2.4 V6
w mojej V6 spaliny z obu głowic idą w 1 komin i efektu bulgotu za nic nie słychać, jak miałem rozpięty wydech przed katami to bulgot był przepiękny...nie tak jak V8 ale zawsze coś.
-
WOT - World of Tanks
btw macie taki kamuflaż ??:banan2::banan2:http://s.cdaction.pl/obrazki/world-of-tanks-kucyki-pony_bz9k6.jpg MOJA 5 LETNIA CÓRKA JEST ZDECYDOWANIE ZA
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
AFNik to nie jest pamiętaj za bardzo się nie napalaj
-
WOT - World of Tanks
idź w is3 i 3maj go i maksuj załogę, dla mnie is to taki większy kv1s, pozdro
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie obrażaj klubowiczów:wink:...to jakiś pojebus był
-
garaż - drewniany, blaszany?
Panie to nie PRL gdzie trzeba było kombinować spod lady, wszystko jest pytanie ile chcesz pieniędzy wydać. Jak ma to estetycznie to blacha lub ładna bejcolakierowana deska
-
WOT - World of Tanks
Gratuluję wyników, do zobaczenia na mapie. Czy ktoś wpadł już na pomysł żeby stworzyć jakąś listę zbiorczą Audimaniaków którzy grają w WoTa a chcieliby pograć w zespole. Z tego co na szybko przejrzałem to trzeba ręcznie przeszukiwać forum żeby wyłapać poszczególne osoby, jak to ugryźć?
-
Przełącza na benzynę przy 2500obr/min
Cześć, wymiana filtrów nic nie pomoże, sam to zrobiłem i mam to samo. Wizytę u gazownika odwlekam..., to raczej nie wina Valdków ( pomijając pracę jak tłoczki na valdkach padają, klekocze niemiłosiernie i silnik w delirke wpada ale na benkę nie wyrzuca)-problem może być w parowniku. Jak ustalisz co i jak to napisz.
-
Brzęczenie po zmianie wydechu w A4 B5 2.6
tia, to pierdzenie to jak przypuszczam spaliny ze zbyt dużą prędkością (bo przecież katy wywalone, środkowy też ) walą w tłumik końcowy (a tam jest opór) i stąd ten dźwięk. Ja w swojej V-ce zamiast katów miałem jakieś duże tłumiki przelotowe(żadne tam strumienice) środkowy i końcowy . Po wywaleniu tych pierwszych łoskot i owe jarmolenie pojawiło się na początku teczki i tak jakoś jeżdżę... niestety trzeba pamiętać że wydechy projektuje się na skomplikowanych programach i w oparciu o fizykę...żeby otrzymać magiczne 90db na końcu. też marzy mi się usłyszeć w końcu swoją v-kę
-
WOT - World of Tanks
, jak długo już grasz? w tej samej linii przerzucasz ile tam chcesz, kwestia tego rodzaju ile chcesz stracić expa, na inne czołgi a nawet artę też możesz przerzucić załogę (uwaga bo wymagania dla każdego czołgu są inne i nie zawsze przeniesiesz wszystkich)
-
Zużyta listwa wtryskowa VALTER (czerwony) objawy
zgadza się, u mnie w V-ce to telepanka była straszna, wymiana tłoczków i ręczna kalibracja suwmiarką cyfrową pomogły...do czasu aż okazało się że zaczęły puszczać gaz w okolicy śrubek regulacyjnych. Dodam że należy unikać gazowników robiących samą autokalibrację na postoju...
-
Awaryjność silnika 2.8 ?
Cze, jak już robisz uszczelki w Ack to zajrzyj do napinaczy łańcuszków i ogólnie dobrze ją sprawdź- kompresja etc. Jednostka daje rade , jazda to pow. 5000 rpm jest najciekawsza