Treść opublikowana przez M.Audi
-
[B5 ADP] Ile oleju Wam bierze motor 1.6 ADP
aha bo sie zastanawialem czy to duzo czy mala, ale jak tak to dzieki za info
-
[B5 ADP] Ile oleju Wam bierze motor 1.6 ADP
mi spali ok. 0,5 litra oleju na 15.000 tys km wiec chyba wzglednie, przebieg 163 tys. (sam sprowadzalem)
-
Czy jest obowiązek dostarczenia notatki policyjnej Ubezpieczycielowi ?
ja tez mialem taka przydode ale dwa lata temu to musialem do pzu dostarczyc sam notke policyjna(szczerze mowiac na drugi dzien juz czekala na mnie na komisarjacie), a moj kolega mial kolizje nie ze swojej winy w zeszlym roku to juz nic nie musial dostarczac wszystko robila za niego ubezpieczalnia
-
[ALL B5] Goraca felga po 5km
samochodu nie sciaga na klockach moze przejechalem z 30 tys zaraz ide dzwignac auto i zobazcze czy sie lekko kolo kreci[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 15:28_________________________________________________podnioslem samochodzik i slychac lekkie tarcie klockow o tarcze ale tak samo jest na drugim kole i z tylu tez
-
[B5 ADP] Przy jakim przebiegu wymiana paska rozrządu
w ADP pierwsza wymiana po 120 tys. km jak miales wymieniana po 77 to teraz wymien na 120 i pompe tez
-
[ALL B5] Goraca felga po 5km
Witam Po przejechaniu okolo 5-10 km mam lewa przednia felge tak goraco ze nie moge jej dotknac w szczegolnosci sruby i piaste natomias prawa jest prawie zimna. Z lewej strony dochodzi zapach jak by sie cos palilo, klocki z obu stron sa rowne. Moje pytanie czy to cos nie tak z zaciskiem czy moze lozysko??(bo nie bylo jeszcze wymieniane)
-
[ALL B5] Gasną wszystkie kontrolki
witam moj kolega posiada a4 z 98r silnik 1.9 TDI po przekreceniu kluczyka w stacyjce zapalaja sie wszystkie kontrolki i pozniej gasna pokolei poduszka itd. i gdy gasnie immobilaizer gasnie tez szesc kontrolek ktore sa pomiedzy licznikami czyli cisnienie oleju, rezerawa, aku itd. i czy to jest normalne ze gasna przed zapaleniem samochodu??
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
niemiecki szrot ;( http://www.autokrata.pl/artykul/niemiecki-szrot-7871
-
Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej - Austria 2010
bogu dzieki za ten remis bo mogli dostac w dupe choc sami sie o to prosili
-
[ALL] Czy nie mam w aucie immo?
jak zapalasz samochod to zaswieca sie kontrolka od imo?? w tym miejsu powinna byc pestka chyba ze od 96 montowali jakis drucik w grocie kluczyka(cos mi sie tak obilo o uszy ale nie wiem czy to prawda)
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
cos mi sie zdaje ze przy 180 km/h by tam szybko sie nie zatrzymal ale i tak respekt
-
[B7 BRE] Opinie o silniku 2.0 TDI BRE
bo dzienie jezdze do pracy wiec spalanie sie liczy a i tak teraz mam 1.6 100PS wiec 2.0 TDI to bedzie git a bardzo mi sie podoba ten silniczek tylko balem sie troche ze niby taki awaryjny a wkoncu wychodzi ze kilka przypadkow i popieram torie Musashi
-
[B7 BRE] Opinie o silniku 2.0 TDI BRE
co to znaczy felerny silnik, przeciez te silniki nie sa obarczone powszechnymi usterkami, to sa wciaz pojedyncze egzemplarze. kazdy silnik w kazdej marce ma swoje piety achillesowe, jednak nie sa to zjawiska masowe, nie demonizujcie. do kazdego silnika montowanego w audi czy vw mozna sie przyczepic. np. 1,9 tdi PD - problemy z pompowtryskiwaczami i ich gniazdami w glowicy, pekajace glowice, problemy z EGR- dotyczylo to wszystkich odmian od AJM po AVF wlacznie, dwumas 2,5 tdi - głowice, wycierające wałki, hydraulika rozrządu, odma, pompa wtryskowa, pekajace glowice 3,0 tdi - problemy z pekajacymi lancuchami rozrzadu, wtryskiwacze, listwa CR, dwumas itp, mozna wymieniac w nieskonczonosc. nie swiadczy to jednak ze psuja sie wszystkie silniki. zdarza sie to w pojedynczych przypadkach, a ze forum zajmuje sie problemami wiec naturalne ze duzo przypadkow awarii jest wlasnie opisanych tutaj. na tej samej zasadzie, jezeli pojedziesz do warsztatu to nie spotkasz tam samochodow sprawnych tylko w ten czy inny sposob popsute, jezeli pojedziesz do warsztatu blacharskiego zapewne znajdziesz mnostwo pojazdow po wypadkach co nie znaczy ze wszystkie auta sie rozbijaja... podchodzcie wiec z rezerwa do silnikowych fobii... to chyba sobie kupie 2.0 TDI bo ludziska ci nagadaja i pozniej strach cos kupic
-
[B7 BRE] Opinie o silniku 2.0 TDI BRE
panowe czy w passacie b6(2005-2006) tez byly powiedzmy felerne silniki 2.0 TDI??
-
[ALL B7] Wymiana łożyska w przednim kole
kolego chyba byl juz temat o wymianie lozysk ale sam nie umiem znalezc linka z tego co kojarze to musisz wybic stare lozysko i wprasowac! nowe (jak maz dostep do takich urzadzen to rozkrecisz w domu i podjedziesz do jakiegos warsztatu zeby ci wprasowali nowe lozysko) a co do firmy lozyska to jak ci kasa zalega to najpewniej kupic orginala a jak nie to SKF, nie kupuj tandet bo bardzo szybko mozesz znowu uslyszec nieporzadane odglosy w swoim wozie a tego by nikt nie chcial
-
[ALL B7] Wymiana łożyska w przednim kole
dymian ile maz przejechane? pytam sie tak z ciekawosci
-
[ALL B5] Miga rezerwa - ile litrów ropy zostało ?
ja ostatnio zatankowalem zaraz po oswieceniu sie jednorekiego bandyty i weszlo 55l no wiec zostaje te 7l benzynki
-
[ALL B7] Jakie silniki w b7 mają opinię mało awaryjnych??
http://www.a4-klub.pl/smf/inne_roznice_miedzy_20_tdi_bre_a_blb-t36635.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_naped_walkow_wyrownowazajacych-t46461.0.html [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 19:51_________________________________________________http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80094&postdays=0&postorder=asc&start=0
-
[ALL B7] Jakie silniki w b7 mają opinię mało awaryjnych??
ja tez bym byl wdzieczny za takie info bo tez mysle nad zakupem b7 w przyszlym roku, slyszalem ze 2.0 TDI sa dosc awaryjne ale to chyba chodzi tylko o 2005 r ?
-
[B5 ACK] Co to za czujnik nad filtrem powietrza ?
no dobra ale na zapalonym silniku cyka czy nie bo jak nie no to moze byc ciagle otwarty a i przy wlewie paliwa syczy ci powietrze??
-
[B5 ACK] Co to za czujnik nad filtrem powietrza ?
a zaworek maz sprawny?
-
[B5 ANB] Problem z klimą
zrob test wyswietlaczy od klimy i sprawdz co za bledy wurzuci klimatronik http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html
-
Pomysły czym handlować na allegro
proponuje ochronne maseczki do twarzy koniecznie dodaj przeciw grypie! i poslij to na ukraine
-
[B5 ADP] Falowanie obrotów
http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_silniki_pb-t5137.0.html proponuje temat Falowanie obrotów cz.I Falowanie obrotów cz.II
-
[B5 ADP] Małe pytanko
zrob zdjecie i je wstaw moze pojdzie ocenic co tam maz za powazna elektronike