Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M.Audi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M.Audi

  1. wentylator powinien sie zalaczyc jak zalaczysz klime chyba ze nie maz klimy
  2. "nie takie sie ze szwagrem klepalo"
  3. proponuje wymienic lozysko, sprawdzic stan opon i jechac na geometrie
  4. ja w moim silniku nawet nie spuszczale plynu tyko odkrecilem trzy srubki z zbiorniczka i go odsunolem w moja strone i mialem duzo miejsca zeby przeczyscic przepustnice
  5. sprawc wezek od odmy czy jest caly albo zawor wegla aktywnego czesto to jest przyczyna falowania obrotow
  6. czyli wielkosc 13cm http://www.skapiec.pl/site/cat/40/filtr/_3845,3888,1346,1347_1367_3774_0_140-8849_0_0_0_0_0 ja bym wybrala Hertz ECX 130 za 219 zl maja w RMS 50W
  7. jezeli nie maz zamiaru nic tuningowac wybierz nr.2
  8. tak tam jest uszczelka taka czerwona albo pomaranczowa jest to szczelne nie ma tam zadnego luzu
  9. moze podaj pod jakie radio maja byc te glosniki i ile chcesz wydac kasy ?? bo podales tyle danych ze mozna tyle doradzic ci tyle http://www.skapiec.pl/site/cat/40/filtr/_0_1367_3774_0_0_0_0_0_0_0
  10. ja by zrobil z naszego sejmu getto zamurowal, zamknol ich, zabral wszystkie malpki i trzymal tak dlugo az cos madrego wymysla a o to bym sie nie martwil bo i tak nic nie wymysla
  11. kolego napiszcie moze dokladnie co posprawdzaliscie bo piszesz "przewody i całą resztę" skad mamy wiedziec co to znaczy cala reszte?? kazdy na forum chce wam pomoz ale jak nie napiszecie co bylo zrobione a co nie no sie to mija z celem tez mam taki samochu jak wy ten sam silnik i tez mi kiedys falowaly obroty belem u roznych mechanikow a oni snuli co jeden to inne teorie wkoncu poczytalem nasze forum pokolei usuwalem usterki i jakos teraz nie faluja mi obroty wiec jest to do zrobienia: ci ktorzy jeszcze tego nie zrobili niech zaczna od wyczyszzcenia przepustnicy i jej zadeptowania http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_czyszczenie_przepustnicy-t16943.0.html pozniej sprawcie wezyk od odmy,zawor wegla aktywnego(prawie u mnie to byl glowny powod falowana obrotow) i akmulator jezeli jest slaby tez powoduje falowanie obrotow zycze powodzenia
  12. ja tez mialem takie objawy w mojej 1.6 najpierw wymienilem plastikowa rurke ktora idze od odmy dokladnie wciagnolem na koncowki tych kolanek slauch (czyli waz ogrodowy ) pozniej wymienilem zaworek wegla aktywnego(byl padniety) obroty praktycznie przestaly wtedy falowac tylko przy duzym poborze pradu wiec wymienilem akmulator i od roku juz obroty nie faluja jak bedziesz pewny za te rzeczy w swoim samochodzie a dalej beda falowac obroty to bedziemy myslec dalej
  13. bardzo ladnie sie audik prezentuje mozesz powiedziec co to sa za halogeny?? i gdzie to mozna nabyc?
  14. panowie ja tez mam problem mianowicie cos mi trzeszczy jak jade po dziurach a jak samochod stoi i poruszam mocno karoseria tak samo zaczalem dosc energicznie ruszac wachaczami i wyczulem luz w wachaczu po lewej stronie pierwszy od strony lampy przedniej za bardzo nie znam sie na zawieszeniu i mam pytanko co mam zrobic wymienic wachacz czy mozna cos sie poluzowalo bo jest tam jakas sruba?? z gory dziekie za odpowiec
  15. z tego co mi wiadomo to alcantary sie za bardzo nie czysci zadnymi srodkami chemicznymi, mozesz tylko przeleciec wilgotna szmatka a pojedyncze zabrudzenia czyszcza benzynka ekstrakcyjna ale ja bym najpierw przeprowadziz test w jakims miejscu nie widocznym czy nic sie nie bedzie dzialo bo to roznie bywa i zalezy od rodzaju alcantary
  16. :polew: no to racja...zainwestowali kasę ale przejechal az dwa okrazenia
  17. ja tez wymienilem wczoraj chyba juz czas
  18. nie wiem jaki maz model tego zaworka ale u mnie jest on hermetycznie zamkniety mozesz wrzucic fotke gdzie jest ta srubka??
  19. koleżanko :gwizdanie: czyzby moj nick brzmial mesko :> przeciez mam znaczek przy Płeć Tutaj wszystko jest możliwe, czasami lepiej zapytać Zawsze można się pomylić i źle zaznaczyć płeć przepraszam cie kolezanko nie zauwazylem ze jestes kobieta ale mi glupio
  20. kolego jak chcesz to jezdz z kolpakami a jak ci sie nie podoba to bez kazdy ma swoj gust, ja jezdze z kolpakami i nikt mi nie bedzie mowil czy mam jezdzic z czy bez
  21. tez posiadam ten podlokietnik ale jak sie opieram o niego to plastik bardzo skrzypi czy tez u was tak jest ?? mozna to jakos posmarowac??
  22. tak wogule microsoft caly czas uwaza ze Vista jest super wypasiona do czasu gdy oglosili ze wejdzie Windows 7 teraz uwazaja ze 7 bydzie mega wypasiona ale i tak predzej czy pozniej bedziemy musieli przesiasc sie na 7 bo Microsoft zaprzestanie sprzedaz Visty i bedzie tylko windows 7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.