Treść opublikowana przez M.Audi
-
[B5 ANA] Pytanie o wentylatory
wentylator powinien sie zalaczyc jak zalaczysz klime chyba ze nie maz klimy
-
Ferrari rozibte w Katowicach!
"nie takie sie ze szwagrem klepalo"
-
[ALL] Czy padnięte łożysko w przednim kole może ściągać auto ?
proponuje wymienic lozysko, sprawdzic stan opon i jechac na geometrie
-
[B5 ADP] Czyszczenie i adaptacja przepustnicy
ja w moim silniku nawet nie spuszczale plynu tyko odkrecilem trzy srubki z zbiorniczka i go odsunolem w moja strone i mialem duzo miejsca zeby przeczyscic przepustnice
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
sprawc wezek od odmy czy jest caly albo zawor wegla aktywnego czesto to jest przyczyna falowania obrotow
-
[ALL B5] Wydruk z niemieckiej stacji diagnostycznej
ja jeszcze mam do tego TUV
-
[ALL B5] Jakie głośniki do sedana ?
czyli wielkosc 13cm http://www.skapiec.pl/site/cat/40/filtr/_3845,3888,1346,1347_1367_3774_0_140-8849_0_0_0_0_0 ja bym wybrala Hertz ECX 130 za 219 zl maja w RMS 50W
-
[ALL B5] Na którym zderzaku lepiej ?
jezeli nie maz zamiaru nic tuningowac wybierz nr.2
-
[B5 ADP] Faluje na wolnym biegu
tak tam jest uszczelka taka czerwona albo pomaranczowa jest to szczelne nie ma tam zadnego luzu
-
[ALL B5] Jakie głośniki do sedana ?
moze podaj pod jakie radio maja byc te glosniki i ile chcesz wydac kasy ?? bo podales tyle danych ze mozna tyle doradzic ci tyle http://www.skapiec.pl/site/cat/40/filtr/_0_1367_3774_0_0_0_0_0_0_0
-
Podatek ekologiczny - protest
ja by zrobil z naszego sejmu getto zamurowal, zamknol ich, zabral wszystkie malpki i trzymal tak dlugo az cos madrego wymysla a o to bym sie nie martwil bo i tak nic nie wymysla
-
[B5 ADP] Faluje na wolnym biegu
kolego napiszcie moze dokladnie co posprawdzaliscie bo piszesz "przewody i całą resztę" skad mamy wiedziec co to znaczy cala reszte?? kazdy na forum chce wam pomoz ale jak nie napiszecie co bylo zrobione a co nie no sie to mija z celem tez mam taki samochu jak wy ten sam silnik i tez mi kiedys falowaly obroty belem u roznych mechanikow a oni snuli co jeden to inne teorie wkoncu poczytalem nasze forum pokolei usuwalem usterki i jakos teraz nie faluja mi obroty wiec jest to do zrobienia: ci ktorzy jeszcze tego nie zrobili niech zaczna od wyczyszzcenia przepustnicy i jej zadeptowania http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_czyszczenie_przepustnicy-t16943.0.html pozniej sprawcie wezyk od odmy,zawor wegla aktywnego(prawie u mnie to byl glowny powod falowana obrotow) i akmulator jezeli jest slaby tez powoduje falowanie obrotow zycze powodzenia
-
[B5 ADP] Faluje na wolnym biegu
ja tez mialem takie objawy w mojej 1.6 najpierw wymienilem plastikowa rurke ktora idze od odmy dokladnie wciagnolem na koncowki tych kolanek slauch (czyli waz ogrodowy ) pozniej wymienilem zaworek wegla aktywnego(byl padniety) obroty praktycznie przestaly wtedy falowac tylko przy duzym poborze pradu wiec wymienilem akmulator i od roku juz obroty nie faluja jak bedziesz pewny za te rzeczy w swoim samochodzie a dalej beda falowac obroty to bedziemy myslec dalej
-
[B5 ADP] Co myślicie o tym oleju z allegro ?
- [All B5] Audi A4 TV DVD 2 din 7" fele 16" tarcze wentylowane
bardzo ladnie sie audik prezentuje mozesz powiedziec co to sa za halogeny?? i gdzie to mozna nabyc?- [ALL B5] Tajemnicze pukanie z przedniego zawieszenia
panowie ja tez mam problem mianowicie cos mi trzeszczy jak jade po dziurach a jak samochod stoi i poruszam mocno karoseria tak samo zaczalem dosc energicznie ruszac wachaczami i wyczulem luz w wachaczu po lewej stronie pierwszy od strony lampy przedniej za bardzo nie znam sie na zawieszeniu i mam pytanko co mam zrobic wymienic wachacz czy mozna cos sie poluzowalo bo jest tam jakas sruba?? z gory dziekie za odpowiec- [ALL] Czym najlepiej czyścić alkantarę ?
z tego co mi wiadomo to alcantary sie za bardzo nie czysci zadnymi srodkami chemicznymi, mozesz tylko przeleciec wilgotna szmatka a pojedyncze zabrudzenia czyszcza benzynka ekstrakcyjna ale ja bym najpierw przeprowadziz test w jakims miejscu nie widocznym czy nic sie nie bedzie dzialo bo to roznie bywa i zalezy od rodzaju alcantary- F1, Rajdy i Motorsport
:polew: no to racja...zainwestowali kasę ale przejechal az dwa okrazenia- [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
ja tez wymienilem wczoraj chyba juz czas- YouTube - filmy warte obejrzenia
:polew:- [B5 ARG] Syczy przy wlewie paliwa
nie wiem jaki maz model tego zaworka ale u mnie jest on hermetycznie zamkniety mozesz wrzucic fotke gdzie jest ta srubka??- [ALL] Czy kołpaki to obciach?
koleżanko :gwizdanie: czyzby moj nick brzmial mesko :> przeciez mam znaczek przy Płeć Tutaj wszystko jest możliwe, czasami lepiej zapytać Zawsze można się pomylić i źle zaznaczyć płeć przepraszam cie kolezanko nie zauwazylem ze jestes kobieta ale mi glupio- [ALL] Czy kołpaki to obciach?
kolego jak chcesz to jezdz z kolpakami a jak ci sie nie podoba to bez kazdy ma swoj gust, ja jezdze z kolpakami i nikt mi nie bedzie mowil czy mam jezdzic z czy bez- [ALL B5] Montaż podłokienika
tez posiadam ten podlokietnik ale jak sie opieram o niego to plastik bardzo skrzypi czy tez u was tak jest ?? mozna to jakos posmarowac??- Zapraszam na nowe forum o Windows 7
tak wogule microsoft caly czas uwaza ze Vista jest super wypasiona do czasu gdy oglosili ze wejdzie Windows 7 teraz uwazaja ze 7 bydzie mega wypasiona ale i tak predzej czy pozniej bedziemy musieli przesiasc sie na 7 bo Microsoft zaprzestanie sprzedaz Visty i bedzie tylko windows 7 - [All B5] Audi A4 TV DVD 2 din 7" fele 16" tarcze wentylowane