Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
B6 DIVISION
Oczywiście cały wymienić ale nie tak że spuszczamy stary do zera i zalewamy nowy. Później jaja są z absem chyba jak się nie mylę. Ale to niech dev się wypowie. Jest też gdzieś temat o tym...
-
B6 DIVISION
Chyba lepiej nie spuszczać płynu do końca. Zapytaj się dev'a :-)
-
wypadek z ciagnikiem
Skoro miał zakaz to chyba sprawa wygrana co? Przy szkodzie osobowej dodam tylko że najważniejsza i najbardziej opłacalna jest wizyta u psychologa i oczywiście dobry papierek od niego.
-
B6 DIVISION
Dzięki aż się boje tam zaglądać :-D
-
B6 DIVISION
silnik dudni, jest spadek mocy, może kopcić... Ups to chyba mnie również czeka wymiana :-/ po zdjęciu pokrywy w celu tylko sprawdzenia stanu walka itd uszczelkę pokrywy dac nową trzeba czy stara jeszcze może być?
-
Dziwne wibracje po zaslepieniu EGR
Możesz wyjaśnić co dokładnie trzeba zrobić?
-
Dziwne wibracje po zaslepieniu EGR
Mi wibracje/drgania powoduje wydech po wymianie plecionki :-/ nie wiem co z tym zrobić.
-
jaka przednia szyba była montowana seryjnie
Nie dadzą Ci innej szyby niż nordglass :-/
-
B6 DIVISION
Taka pogoda a ja w szkole i później popołudniówka :-/ załamka
-
B6 DIVISION
Gdzie dokładnie było robione te foto? :-/
-
Bixenon Xenon od A do Z
Otworzy się przesłona w bixie i dodatkowo mrugnie h7
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jarzma musisz zmienić ;-)
-
B6 DIVISION
Trzeba przerabiać... Chłopaki pomogą gdzieś chyba był temat o tym nawet
-
B6 DIVISION
Tych drugich uszczelek co w drzwiach są też możecie podać :-) mi się przydadzą
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nędza bo to słabo hamuje. Ty potrzebujesz 288mm nie 280 a i czytałem gdzieś na forum że meyle to kicz... Że się krzywią szybko itd.
-
B6 DIVISION
8e1 to angol... 8e5 8e9 to było oznaczenie sedan avant lub odwrotnie. Jak się mylę niech ktoś mnie poprawi
-
B6 DIVISION
Kurde gdybym nie miał diesla był by mój haha
-
B6 DIVISION
A co Józek coś Ci stuka?
-
B6 DIVISION
Widział gdzieś ktoś dobre zdrowe błotniki na handel do b6? Strona lewa i prawa. U mnie rudy wychodzi :-/ a malowane były niecały rok temu bo odpryski na rantach były i rdzewiało a teraz po zimie jeszcze gorzej....
-
WOT - World of Tanks
Ostatnio zacząłem grać :-) jak narazie gram isem na 7 tierze i jakieś tam małe pierdółki mam :-) nick Kshyhu87 :-)
-
Nieprzyjemny zapach w trybie ECON
Ja też z tym walczyłem... Wyczyściłem parownik wg poleceń kolegi Devastation czyli przez wywiercona dziurke przed parownikiem puściłem pianke firmy plak do czyszczenia klimatyzacji i patrzyłem przez otwór z gumowym korkiem czy pianka się pojawia na parowniku. Jak się pojawiła to wyłączyłem nawiew na 10-15 minut. Powtórzyłem zabieg kilka razy. Później psikałem roztworem tabletki do zmywarki i na koniec sama woda. Zapach pianki długo się się utrzymywał. Później nie było już czuć. Także polecam sposób bo wydaje się być jedynym konkretnym!
-
zawieszenie KW REGULACJA
U mnie w tej śrubie od spodu jest dziura na imbus 10 u Was tego nie ma?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Nieźle się tu dzieje Gratuluję auta!
-
A4 B6 - 2.0l - 130KM ALT - Będziesz piękna!
Moje zdanie jest takie że osłony kierownicy i rączki drzwi lepiej wymienić na nowe a jak za duży koszt to dobrać kolor farby i pomalować.
-
Problem z niegrzejącymi świecami - dziwna sytuacja
Przy 0 nie grzeje??