Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
B6 DIVISION
Pytanie do kolegów którzy uszczelniali EGR w 1.9 AWX... Galeria zdjęć czy na foto po prawej stronie to metalowe to uszczelka tej rurki łączącej do dochodzi do EGR? brałem numery z etki i teraz już sam nie wiem czy dobrze zamówiłem
-
B6 DIVISION
o godzinie 11:34 odpisał mi na maila, co za koleś :facepalm: mówi się trudno
-
B6 DIVISION
napisał że posiada ;p
-
B6 DIVISION
AUDI B6 S4 CWIARTKA LEWY PRAWY TYŁ IDEALNE d*pa (3486291252) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pytałem o zderzak tył i za 700zł już z przesyłką
-
B6 DIVISION
Tylko tu pornografi nie ma :-P
-
B6 DIVISION
Niech Nosb zrobi Ci swapa :kox: dźwięk miażdży suty
-
Konserwacja opon
np allegro? Endurance - Chemia - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Palące się dwie kontrolki
Pojawiają się one po pierwszym hamowaniu czy po przekręceniu zapłonu już od razu świecą?
-
B6 DIVISION
8E5 - sedan 8E9 - avant 450zł to dobra cena
-
lotka na klape sedan
Te danielsa też są ori ;-)
-
Smród z dmuchawy w A4 B7
Mam środki tej firmy w pracy i faktycznie są skuteczne więc ten pewnie też daje radę :-)
-
Konserwacja opon
Ja kupilem megsa i nie żałuję ;-) polecam!
-
B6 DIVISION
Daniels o dwie rury za dużo
-
B6 DIVISION
dzięki jutro pewnie zamówię jak nic ciekawego na giełdzie nie znajdę, a Ty Daniels zakładaj temat o furce bo trzymasz tu ludzi w niecierpliwości poza tym widzę że silnik się w niej zmienił
-
B6 DIVISION
która rura? Ta gumowa w kształcie "S" z jednej strony metalowe złącze z drugiej na opaske mocowane
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebna rura turbiny do AWX kto ma i chętnie odsprzeda ?
-
B6 DIVISION
Panowie potrzebuje pilnie ślizg/mocowanie lampy przedniej od strony kierowcy a4 b6 ma ktoś?
-
Chromowana listwa klimatronik 2 din
Wsadz popielniczke 2din i będzie ok :-P
-
co potrzebne do pompowania opon?
Ja wywalilem zestaw naprawczy bo mi kiedyś opona tak strzeliła że nic by mi nie pomógł ten zestaw. Od tamtego czasu tylko zapas :-P
-
B6 DIVISION
Duże ubytki po roku? Fajnie masz :-D
-
B6 DIVISION
Dłuższa jazda przy takiej temp kończy się katarem heh:-/dlatego mam tak 19st ustawione i jest spoko
-
B6 DIVISION
Kurde a ja nic nie robiłem z klima przez 3 lata oprócz ostatniego odgrzybiania sposobem który znalazłem na forum. Ogolnie jak ustawie na low albo 16st to jest za zimno w taką pogode jak teraz. Jest sens nabijać?
-
pukniecie przy hamowaniu
Jarzma jak masz standardowe hamulce 288mm z przodu to kosztują grosze i myślę że dev ma ich sporo na zbyciu :-P a jak nie to mam jedno oddam hmm za 18zł plus kw?
-
B6 DIVISION
Panowie gdzie kupię piny takie jak są do bezpieczników tych dużych w skrzynce w b6??
-
Alternatywa dla DRL
Pytanie czy chodzi o przepisy ruchu drogowego czy o możliwości techniczne auta?