Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafi78

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafi78

  1. ale jak walniesz hida to co tez nie jest? i w obu przypadkach na własne życzenie pozbywasz się dowodu rejestracyjnego :gwizdanie:
  2. Rafi78 odpowiedział(a) na ryniud temat w Audi A4 B7
    Nierozumiem wystawiać towar, którego nie mam w ofercie Polska to piękny kraj
  3. Fajnie to wygląda ale i cena do najniższych nie należy, za taką kasę rzeźbiłbym jak kolega wyżej napisał i jeszcze by ojro zostało :gwizdanie:
  4. to fakt ale jak nie masz felg 15 to na swoje 17 szukaj 215/50 (np.Nexen takie wypuszcza)
  5. No raczej delikatnego obcierania byś nie uniknął
  6. Wentyl do sprawdzenia to po pierwsze, po drugie jesli często bywa tak, że jeśli opona była zakładana na felgę kilkanaście razy np. jest to jej 3-4-5 sezon guma potrafi się na tyle już rozciagnąć, że powietrze będzie uchodzić przy rantach tak jak w twoim przypadku
  7. nie śmiałem sugerowć
  8. Czekamy na więcej fotek , ogólnie autko bezawaryjności ps. od patrzenia na listę modów Barta-s i wrclaguny czacha dymi odpuść sobie
  9. Moja AWX z 2002r -225 000 km- w zawieszeniu nic nie grzebane poza wymianą spreżyn (ale to tylko po to by w zimę za płóg nie robiła ) turbo i dwumas jeszcze ori
  10. Gorzej jest jak za tobą nic nie widać i robisz zasłonę dymną
  11. jeśli nie masz niepokojących objawów typu falowanie obrotów ,telepanie budą, spore ubytki oleju itp. to zostaw i ciesz się jazdą jak masz możliwość dla świętego spokoju podepnij po waga i logi wstaw na forum a specjaliści szybko ci zdjagnozują usterkę o ile będzie
  12. Też zauważyłem, że niektóre nowe auta też jak i się przyciśnie to zostawiają większą chmurę niż moja 10 latka
  13. Różnica może jest taka,że ja mam b6( nie jestem pewny czy są to te same rozwiązania) konty były spieprzone jak z 17 lato na 15 zimę zmieniłem nawet wizualnie było widać, że koła z tyłu w poziomie schodzą sie delikatnie do środka przez co jazda w zimę była jak z duszą na ramieniu ( 50km/h nie więcej i też pupa potrafiła na śliskim uciekać) Spytam swoje diagnostę jak wyglądało to ustawienie to dam ci znać
  14. No niestety, krótkie odcinki nie służą zbytnio silnkowi disla, na szczęście nie posiadasz DPF-a , dobrze by było raz na jakiś czas przegonić autko
  15. Miałem taki sam problem jak ty ale ustąpił po ustawieniu geometri z tyłu i było ok. ale faktycznie jazda z pływającą d*pą to przeje...ne uczucie
  16. Przypadłość dizelka , jak trochę sadzy się zbierze to musi bączka czasami puścić ale nie powinno to się dziać cały czas podepnij pod Vaga dla własnego spokoju
  17. Niestety masz rację, 180 stopni dokoła kierowcy minimum 70 % przepuszczalonosci światła, szkoda by było gdzieś w trasie paznokciami folię zrywać
  18. na fotce ktoś sobie puścił przewód przez klapę bagażnika (wiecej zachodu przy zdejmowaniu i chowaniu anteny-chyba, że nie masz zamiaru chować)
  19. Dokładki i szybki to max 1 tysiączek a różnica spora
  20. najwygodniej będzie jak antenkę ustawisz na wysokości słupka środkowego na skraju dachu wtedy przewód nie bedzie wisiał
  21. Rafi78 odpowiedział(a) na chudy13101980 temat w 1.9TDI
    a co ty ekolog z zamiłowania
  22. Rafi78 odpowiedział(a) na marszall temat w Audi A4 B6
    wystaw całe z ramionami do sprzedaży a na pewno chętny się znajdzie :wink4:ja ze swoich jestem bardzo zadowolony ale cena za komplet ramion z piórami z kosmosu 260 zł
  23. Najprościej i najtaniej dokładki w kolor i szybki przyciemnić no i felga to minimum 17

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.