Treść opublikowana przez Rafi78
-
[ALL B7] Lampy przednie DAYLINE
ale jak walniesz hida to co tez nie jest? i w obu przypadkach na własne życzenie pozbywasz się dowodu rejestracyjnego :gwizdanie:
-
[B7 BRE] Pilna sprawa
Nierozumiem wystawiać towar, którego nie mam w ofercie Polska to piękny kraj
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi ten przód do B6
Fajnie to wygląda ale i cena do najniższych nie należy, za taką kasę rzeźbiłbym jak kolega wyżej napisał i jeszcze by ojro zostało :gwizdanie:
-
[ALL B6] witam pomoc w doborze rozmiaru opon
to fakt ale jak nie masz felg 15 to na swoje 17 szukaj 215/50 (np.Nexen takie wypuszcza)
-
[ALL B6] czy te felgi wejdą na tył
No raczej delikatnego obcierania byś nie uniknął
-
[ALL] Uciekające powietrze w oponie zimowej 195/65/r15 91T
Wentyl do sprawdzenia to po pierwsze, po drugie jesli często bywa tak, że jeśli opona była zakładana na felgę kilkanaście razy np. jest to jej 3-4-5 sezon guma potrafi się na tyle już rozciagnąć, że powietrze będzie uchodzić przy rantach tak jak w twoim przypadku
-
[B7 BRB] Puszcza trochę dymu
nie śmiałem sugerowć
-
[B6 AWX] by mlodyB6
Czekamy na więcej fotek , ogólnie autko bezawaryjności ps. od patrzenia na listę modów Barta-s i wrclaguny czacha dymi odpuść sobie
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Moja AWX z 2002r -225 000 km- w zawieszeniu nic nie grzebane poza wymianą spreżyn (ale to tylko po to by w zimę za płóg nie robiła ) turbo i dwumas jeszcze ori
-
[B7 BRB] Puszcza trochę dymu
Gorzej jest jak za tobą nic nie widać i robisz zasłonę dymną
-
[B7 BRB] Puszcza trochę dymu
jeśli nie masz niepokojących objawów typu falowanie obrotów ,telepanie budą, spore ubytki oleju itp. to zostaw i ciesz się jazdą jak masz możliwość dla świętego spokoju podepnij po waga i logi wstaw na forum a specjaliści szybko ci zdjagnozują usterkę o ile będzie
-
[B7 BRB] Puszcza trochę dymu
Też zauważyłem, że niektóre nowe auta też jak i się przyciśnie to zostawiają większą chmurę niż moja 10 latka
-
[ALL B5] Złe prowadzenie - geometria
Różnica może jest taka,że ja mam b6( nie jestem pewny czy są to te same rozwiązania) konty były spieprzone jak z 17 lato na 15 zimę zmieniłem nawet wizualnie było widać, że koła z tyłu w poziomie schodzą sie delikatnie do środka przez co jazda w zimę była jak z duszą na ramieniu ( 50km/h nie więcej i też pupa potrafiła na śliskim uciekać) Spytam swoje diagnostę jak wyglądało to ustawienie to dam ci znać
-
[B7 BRB] Puszcza trochę dymu
No niestety, krótkie odcinki nie służą zbytnio silnkowi disla, na szczęście nie posiadasz DPF-a , dobrze by było raz na jakiś czas przegonić autko
-
[ALL B5] Złe prowadzenie - geometria
Miałem taki sam problem jak ty ale ustąpił po ustawieniu geometri z tyłu i było ok. ale faktycznie jazda z pływającą d*pą to przeje...ne uczucie
-
[B7 BRB] Puszcza trochę dymu
Przypadłość dizelka , jak trochę sadzy się zbierze to musi bączka czasami puścić ale nie powinno to się dziać cały czas podepnij pod Vaga dla własnego spokoju
-
[B6 AKE] Co zmienić tuning optyczny
Niestety masz rację, 180 stopni dokoła kierowcy minimum 70 % przepuszczalonosci światła, szkoda by było gdzieś w trasie paznokciami folię zrywać
-
[ALL B6/B7] gdzie najlepiej przymocowac antene do cb
na fotce ktoś sobie puścił przewód przez klapę bagażnika (wiecej zachodu przy zdejmowaniu i chowaniu anteny-chyba, że nie masz zamiaru chować)
-
[B6 AKE] Co zmienić tuning optyczny
Dokładki i szybki to max 1 tysiączek a różnica spora
-
[ALL B6/B7] gdzie najlepiej przymocowac antene do cb
najwygodniej będzie jak antenkę ustawisz na wysokości słupka środkowego na skraju dachu wtedy przewód nie bedzie wisiał
-
[ALL B6/B7] gdzie najlepiej przymocowac antene do cb
zostaje ci tylko dach
-
[B6 AWX] EGR wymiana
a co ty ekolog z zamiłowania
-
[ALL B6] Wycieraczki Aero
wystaw całe z ramionami do sprzedaży a na pewno chętny się znajdzie :wink4:ja ze swoich jestem bardzo zadowolony ale cena za komplet ramion z piórami z kosmosu 260 zł
-
[ALL] Ustawienia geometri po zmianie z 17 na 15
Podziękował
-
[B6 AKE] Co zmienić tuning optyczny
Najprościej i najtaniej dokładki w kolor i szybki przyciemnić no i felga to minimum 17