Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GregorX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GregorX

  1. Jak ma się silnik wzdłużnie to sprawa prosta, rozbierasz przód, podwieszasz silnik i pchasz auto do tyłu:wink: sam tak sprzęgło wymieniałem
  2. Tak jak pisał kolega radimm, otwórz klapę od bagażnika, a będziesz wszystko wiedział
  3. ale taka prasa mechaniczna do 2T da radę
  4. Mnie też to czeka..czyli najlepiej zapytać się Toma77. Orientuje się ktoś ile jest tego z tyłu w quattro do wymiana? Tam chyba są stalowe wahacze więc można tylko tulejki??
  5. to w takim razie co to jest na tej aukcji? SPRZĘGŁO KOŁO ZAMACHOWE VW PASSAT CORRADO 1.8 G60 (2747737207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  6. Stacja Kontroli Pojazdów Telefon: 71-350-87-20 ul. Przedmiejska 1 (Legnicka między wiaduktami), Wrocław Godziny otwarcia: Pon-Pt : 8:00 - 20:00 Sobota : 8:00 - 16:00 Stacje kontroli pojazdów - VICO | Strona główna obsługują 4x4 Wielkie dzięki, będę jutro we Wro to podskoczę
  7. Słuchajcie gdzie we wrocku jest stacja kontroli z możliwością badania aut z napędem 4x4?
  8. Użyłem zestawu sprzęgła od silnika 1Z, do takiego koła jednomasowego sprzęgło od AFN nie pasuje. pasuje tez do tego sprzeglo od VW corrado G60 i VR6 :gwizdanie: G60 to sprzęgło na jedno czy dwumasa?
  9. Mam to samo twardy pedał hamulca, najtrudniej jest zdiagnozować czy to wina serwa czy innego elementu:kwasny:
  10. jak najbardziej podpora jest wymienialna
  11. Może to bardziej przypomina stuk,bo jak z okolicy środka auta to może być podpora wału.
  12. Podjedź na stację diagnostyczną, niech Ci zawiechę przetrzepią
  13. Tam oryginalnie pewnie jest założona jakaś olejoodporna uszczelka, ja 3 lata temu wymieniłem na zwykłą i do dzisiaj nic nie cieknie. Próbowałem ją zmierzyć fizycznie wychodzi ze ma średnicę wewnętrzną 20mm i grubość 2,5mm.
  14. Najlepiej jakbyś poszukał kogoś z Vagiem wtedy byś wszystko wiedział
  15. Kategoria wagowa w moim Avancie z Q, z tyłu mam hak to przód - 0JG i tył 0YR. Mam 1BA, z tego co tu wyczytałem to żeby wrzucić 1BE to na przód potrzebuję sprężyny: 1 kropka brązowa i 1 kropka niebieska, a na tył?
  16. Ja też z tym długo walczyłem, nic nie pomagało, wymiana uszczelek, odpowiednie dokręcenie nakrętek z kluczem dynamometrycznym i tak się pociło.. wk... się,kupiłem pastę uszczelniającą chyba dirko (do wysokich temp), nałożyłem dookoła pokrywy, przyłożyłem do głowicy i dokręciłem po 15 min. Teraz jeżdżę od wymiany do wymiany. Jedyny minus to wystająca czerwona masa spod pokrywy, ale coś za coś.
  17. GregorX odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jeździłem 3 lata 1Z...muszę się jeszcze zastanowić jak zrobię.
  18. Jak masz możliwość to podmień przepływkę i wtedy będziesz wiedział na pewno.
  19. Zrobiłem dokładnie to samo co kolega dante z tego wątku: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b5-afn-pro-ba-analizy-log-dynamicznych-199224/index2.html jemu też na zimnym dobrze mierzyła, a gdy tylko się silnik nagrzał to d... Wywierciłem otwór po przeciwnej stronie wlotu powietrza w przepływomierzu, najpierw wiertłem fi1,5, dało to trochę lepszy efekt, ale w dalszym razie "cieło" dawkę. Poprawiłem wiertłem fi4, bo takie miałem i mierzy tak jak na logach. Mogłem zrobić to wcześniej, ale trochę się czaiłem, bo nowa przepływka i już widziałem jak coś sp.. i kolejny wydatek, ale udało się i teraz mniej dymu za mną
  20. GregorX odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Skąd masz taką informację, jak prawda to ja przy zbliżającej się wymianie sprzęgła ładuje jednomasa z 1Z, który leży na półce po 80-tce. Autko ma 270k, sprzęgło pewnie od początku.
  21. Dym prawdę Ci powie:decayed:
  22. To jest najważniejsze, bo co za różnica czy Mann czy Knecht skoro od 20 tys jeździ się bez wymiany. Należy pamiętać, żeby po 10k wymienić wszystkie filtry przy zmianie oleju, a czy zapłacimy za to 7 czy 700zł to już kwestia kieszeni:wink:
  23. u Ciebie jest odczyt z 4, bo masz nowszy sterownik, chyba, ale mogę się mylić.. ---------- Post dopisany 25-09-2012 at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2012 at 22:50 ---------- Ale miazga, zrobiłem logi z odpiętym wydechem za turbo i dalej to samo, nic się nie zmieniło. Log (0 - 008) Log (1 - 010) Log (2 - 011) Log (3 - 003) ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- Po "workaround" logi wyglądają tak: Log (2 - 008) Log (3 - 010) Log (1 - 003) Log (0 - 008) Myślę, że po ponad roku temat jest do zamknięcia:grin:
  24. Tak tez jest zrobione, już zawór "nie jęczy":wink: ---------- Post dopisany 21-09-2012 at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2012 at 19:22 ---------- Słuchajcie czy dawka paliwa nie jest za duża? dla AFN standardowo powinna mieścić się w przedziale 4-5, dobrze mówię? u mnie jest 2.6-2.8. Generalnie autko lubi sobie "puścić dymka" i to z rana jak i przy przyspieszaniu. Jak wygląda u mnie sprawa z korekcjami, jest OK? Statycznie: Log (1 - 001) Log (2 - 013) W trybie BS: Log (0 - 000)
  25. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/r4-tdi-oprocz-pd-ustawienie-kata-wtrysku-6665/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.