Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Wlasna robota 2x bardziej cieszy i niewazne czy male czy duze rezy sie robi :>
-
[B6 AWX] Work in progress...
Gratulacje Artur TDi az zadziwia po podkrecie :kox: ile teraz taki " rogal " od Rogala :> kosztuje ? priv
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
w przypadku AC1 AC2 graficznie 2ka "zauwazalnie" lepiej i daje wiecej mozliwosci Ostatni AC B jest :kox: ale praktycznie oprocz ciekawych misji nie rozni sie od AC2 wiec polecam AC2 i ACB
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Crysis 2 Opcja polepszenia grafiki, ktora wyzej wypisalem nie jest az tak uboga
-
[B6 AWX] Work in progress...
Bardzo dobrze wyszlo a przy planowanej glebie ( i mniej planowanych 19" ) bedzie :kox:
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
realizacja i bryla nabrala koloru az po brzegi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
cos w tym stylu moze i on tak stwierdzil :>
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Dobrze robota idzie dobrze Karol latwo sie te progi sciaga ? niebawem bede rozkrecal swoje
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
na same gry ile sie wybulil :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
w Contre mozna dalej grac na tel. pegazus :gwizdanie: a commodore 64 gdzie sie gry wczytywalo / stroilo srubokretem moj pierwszy komp to Commodore 16 ps. do nowego Crysis 2 jest juz patch i konkretne ustawienia graficzne :good: tzw. Crysis 2 Graphics Advanced Options Utility 1.5 +Patch 1.1 http://www.fileserve.com/file/33nqwhU
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Jaka jest rozsadna cena za uzywane listwy na drzwi S4 B6 B7 przekracza 1000zl ?- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
uuu ladnie bedzie na drodze gadala myslalem czy tez nie reznac silnik ale koszta i fachowa robocizna w UK $$$ do tego jako jedyne auto wiec zdecydowanie nie praktyczne odpuscilem a MOC byla WIELKA :gwizdanie: ;( http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=390262700403&ssPageName=STRK:MEWAX:IT na 2 Garrettach ze wszystkim pod 550- 650 po strojeniu :gwizdanie: bardziej na tor :>- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Biorac pod uwage rozsadny wypas to opcja B8 3.0 TDI jest idealna a RS4 cabrio lub nawet S4 cabrio to zupelnie inne doznania obojetne co wezmiesz Bartek to bedzie :kox: ps.; tez chcialbym miec taki " problem "- SHIFT 2: Unleashed
w jedynce o niebo lepsze jezeli chodzi o pad :> wlaczajac gre zauwazysz, ze sterowanie " buja" i jest dosc " plynnie opoznione" moze komus to nie bedzie przeszkadzac... ale kiera bardziej tu pasuje moim zdaniem :gwizdanie:- SHIFT 2: Unleashed
Gorzej jak w pierwszej części :?: Bo nie wie wiem czy Sobie zabawę psuć i bez kiery się tą gierką bawić bez kiery lipa przekona sie o tym przynajmniej wiekszosc teraz juz rozumiem dlaczego w ustawieniach jest 6-7 kierownic moze kiepsko ida- SHIFT 2: Unleashed
ciekawe jak wam sie spodoba sterowanie :!: bo na padzie jest - pad xbox 360- Nokia N8 czy Iphone 3gs 8GB czy HTC Desire HD
zgadza sie ma ale nie takiej jakosci :gwizdanie: N8 jest 2 x lepsza od konkurencji Ja wybralem N8 wlasnie ze wzgledu na aparat i HD video 720p :notworthy: ps. w N8 symbian jest nowej gen. i bardzo szybko chodzi- SHIFT 2: Unleashed
Reniu Lewy Shift 2 PL chodzi bez problemu fakt omijam logowanie, ktore w tej sytuacji jest rzecza zbedna jak wiesz gram juz od 6:00 rano :> z malymi przerwami bo gra jest KOSA- SHIFT 2: Unleashed
Masz racje Reniu ale nie moglem czekac jeszcze 3 dni Zakupie ori zaraz po testach w ustawieniach jest chyba z 7-8 dedykowanych kierownic , pad i klawiatura sa rowniez dobre ustawienia graficzne :kox:- [ALL] Malowanie dokładek
oczywiscie, ze tak- [B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Prawidlowe zmiany Karol jak wyszlo ?- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Gratulacje :good: ps. zdecydowanie wiecej fotek by sie przydalo, srodek rowniez- SHIFT 2: Unleashed
Jest juz mozna grac :> nawet w wersji PL ZAJEB... :kox:- Nokia N8 czy Iphone 3gs 8GB czy HTC Desire HD
N8 juz nie muli bo jest nowszy 100x lepszy system Nawigacja jest darmo i dziala nawet bez karty sim - B6 DIVISION