Treść opublikowana przez danielom
-
Muł i turbina w trybie awaryjnym
Ja jebe Uruchom 011 BS i nagraj czymkolwiek krotki film w jakim zakresie pracuje sztanga. Musi byc dziura w dolocie, bo to jest za duzy spadek, przy slabym podcisnieniu chociaz na wysokich obrotach by cisnienie uroslo a tu jest smieszno liche. Najprosciej przyjedz, ogarniemy ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Da ci tyle, ze bedzie widac czy podcisnienie w silniku jest wystarczajace oraz czy nie ma dziury w dolocie, tyle ze musialbys podpiac wezyk od gruchy do krocca przy scianie grodziowej i zrobic krotki log do 2,5 tys obrotow
-
Panowie Co sie stało z moim autem ? turbo ?
Prosta robótka
-
Panowie Co sie stało z moim autem ? turbo ?
Bo ? Przeciaganie nic nie da i tak problem wystapi.
-
Panowie Co sie stało z moim autem ? turbo ?
Log strasznie zrobiony ale wyglada na stojaca geometrie
-
Dobrzy chiptunerzy
Anderllh z Rybnika
-
Czyszczenie geometrii VNT w 1.9 TDI, A4, Passat B5
Do zakresu dochodzą też silniki poprzeczne czyli Golf, Bora, A3 itd Pare zdjęc z ostatniej pracy przy turbo z Bory ALH
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
A czemu nie pasuje? Na forum passata ktos zmienial dwumas i do 1.9 silnika (sprzeglo 228) wstawil z 2.5 (240). Do skrzyni 5 nie wejdzie 240 ale jak juz zmienisz to bez problemu tylko wtedy trzeba pamietac o dodatkowym dystansie miedzy skrzynie a silnik.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No żeby tylko się nie rozleciał piecyk , Wytrzyma takie obciążenia? Skad moga wiedziec jak juz teraz twierdza ze to eksperyment czy wytrzyma- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To Ty taka figura ze wszyscy powinni kojarzyc- Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Piszesz jesli roznia sie wskazania. Jak pokazuje prawidlowo to logiczne ze nie ma sensu go wymieniac- Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Nie moze. Ori czujnik sprawdza sie najlepiej...- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- Jak widzisz, zaraz jest atak- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mnie sie wydaje, ze ci wspomniani panowie maja w d*pie te zachwyty bo daja cos co daje w miare pewne dzialanie niz bycie na skrajni ryzyka rozwalenia skrzyni ktorej wczesniej tak nie meczono ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- Poza tym, gdybys mial b8 czy tam zwykle a6 c7 i chudszy portfel to bys mial 99% mniej zainteresowanych Skrzynia miała wcześniej jebnięcie 790Nm po samym sofcie, teraz ma 880 więc pytam czy te 90 Nm ją zabije, otóż nie, a co do super tunerów to nawet wiem z pewnego źródła że po publikacji wyników był popłoch Co do drugiej części zdania "no coment" Jak to mowią, lekka zadymka musi być Nie napinać się, sam sledzę projekt i z zachwytu wyjsc nie moge, jak to szybko osiaga 0-100- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mnie sie wydaje, ze ci wspomniani panowie maja w d*pie te zachwyty bo daja cos co daje w miare pewne dzialanie niz bycie na skrajni ryzyka rozwalenia skrzyni ktorej wczesniej tak nie meczono ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- Poza tym, gdybys mial b8 czy tam zwykle a6 c7 i chudszy portfel to bys mial 99% mniej zainteresowanych- Audi a8 d2 / 4.2 PB + LPG / S8 addons
- Audi a8 d2 / 4.2 PB + LPG / S8 addons
Info potwierdzone co do byłego właściciela Świat jest mały- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jak dla mnie słabe- podłączenie ogrzewania tylnej szyby przedlift do klimatronica polift
Jest tylko jedno miejsce, na osobna wtyczke, z dwoma grubszymi pinami- podłączenie ogrzewania tylnej szyby przedlift do klimatronica polift
W przedlifcie byl przycisk z 4 kablami, 2 cienkie i 2 grube. Do klimatronika poliftowego wpinasz tylko te dwa grube i dziala- System operacyjny Android
Taa, bedzie tak jak 4.3 wiec poczekasz dluzej jak na samsungu :grin:- Rozpórka górna
doj**ales solidnie pytanie tylko, czy rozporke dolna dolozyles przed zmiana zawieszenia czy jednoczesnie? Bo jesli jednoczesnie to jakos nie widze mozliwosci odczucia akurat tego dodatku. Ja dolozylem juz jak troche pojezdzilem na gwincie i zero efektu, niedlugo pewnie zaloze gorna to wtedy sie okaze.- dokładka PDC z przedlifta do polifta czy bedzie pasowała ???
Co Ci trzeba pomagac, sa inne.- Rozpórka górna
Po samej dolnej ? Raczej placebo- Rozpórka górna
Ja jestem nawet pewien, zalozylem i zupelnie nic sie nie zmienilo, moze poza tym ze w pierwszej kolejnosci nia hacze o przeszkody - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE